12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 700g

12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 700g

12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 700g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 700g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 700g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1020 Kč
Naše cena: 680 Kč Ověřit dostupnost

Ovocné pyré jablečné zcela bez konzervantů, vyrobené pouze z nejkvalitnějších surovin. Vhodné jako příkrm či do jogurtů, müsli a kaší OD UKONČENÉHO 4. MĚSÍCE VĚKU.Složení: Jablko* (91%), koncentrovaná jablečná šťáva* (9%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 283 kJ (67 kcal) na 100 g. Sacharidy: 16.1 g, (z toho cukr: 13.9 g), Tuky: 0.3 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 1.2 g, Bílkoviny: 0.5 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 700g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 700g

Dominika Ajšmanová, Lutín

Dominika Ajšmanová, Lutín:
12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 700g je díky měkkému materiálu a modernímu designu ideální jak pro volný čas, tak pro den svazující nás pracovními nutnostmí. Kámošky mi ho závidí, protože díky němu jsem viditelná a zvýší přesně to, co zvýšit má. Oceňuji na něm i to, že je jednoduše dostupný a kdykoliv potřebuji další, není těžké ho sehant. Doručení obvykle dojde do dalšího dne a jsem o něm informována pomocí emailu předem.

Denisa Letovská, Mladějov

Denisa Letovská, Mladějov:
Nutně jsem chtěla tento 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 700g opravdu rychle poslat a měla jsem dost divné přání. Díky vám vše dopadlo dobře a já jsem byla opravdu překvapená okamžitým přístupem. 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 700g je přesně takový, jaký jsem potřebovala. Kamarád je nadšený (byl to dáreček pro něho), proto spokojenost na obou stranách. Kéž by ostatní e-shopy fungovaly tak jistě, jako ten váš. To by bylo nakupování ještě mnohem příjemnější.

Viktor Rosa, Křičeň

Viktor Rosa, Křičeň:
12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 700g z užitného hlediska nic nechybí, je svižné, lehké, obratné a kvalitní. V srovnání se podobnými, které jsem měl v drápech jde o kompromis užitečnosti a provedení obou. V domácícm nasazení bych se bál o pevnost papírové konstrukce, snad výrobce ví co dělá.

Denis Buřt, Bílkovice

Denis Buřt, Bílkovice:
Již párkrát jsem se nedočkal, proto jsem se o vašem obchodu předem informoval a obrátil se na vás na podkladu doporučení. Udělal jsem nejlíp, vše bylo přesně takové, jak jsem potřeboval. Jsem s 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 700g moc spokojený, funguje přesně tak, jak jsem potřeboval. Měl jsem ještě několik dotazů, na které mi vaši prodejci odpověděli, proto prodej proběhl hodně korektně a ještě znova díky.

Andrea Horváthová, Václavovice

Andrea Horváthová, Václavovice:
Tak to jsme doma hledali! Nestojí majlant, využijí to všichni v rodině od dětí až po přítele a vzhledem k velikosti se nikde neválí, ale jde pěkně schovat. Dodání perfektní, proběhlo to rychle a hladce. Já nevím, jak využijí 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 700g ostatní nakupující, ale mně to opravdu usnadnilo život. Palec nahoru!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 06. 2019.

Hodnocení 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 700g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 700g

Eva S: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Andrea R: nemá chybu

Kristián R: Jsem ráda, že to mám

Veronika H: Ideální k osmnáctinám :)

Johana Š: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 700g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 700g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt