12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 700g

12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 700g

12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 700g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 700g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 700g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 932 Kč
Naše cena: 621 Kč Ověřit dostupnost

Ovocné pyré jablečné zcela bez konzervantů, vyrobené pouze z nejkvalitnějších surovin. Vhodné jako příkrm či do jogurtů, müsli a kaší OD UKONČENÉHO 4. MĚSÍCE VĚKU.Složení: Jablko* (91%), koncentrovaná jablečná šťáva* (9%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 283 kJ (67 kcal) na 100 g. Sacharidy: 16.1 g, (z toho cukr: 13.9 g), Tuky: 0.3 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 1.2 g, Bílkoviny: 0.5 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 700g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 700g

Magdaléna Polatová, Bohdaneč:
S tímto nákupem jsem nejvíce spokojená. 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 700g jsem si vybrala za účelem sportování a za tuto cenu si myslím, že jsem si krásněji vybrat nemohla. 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 700g jen a jen doporučuji, určitě nebudete litovat!

Kateřina Baťková, Květná:
Myslím si, že 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 700g docela předčí všechny ostatní konkurenční modely. A nejde jen o jeho kvalitu. Pro mě byla rozhodující i kvalita ve spojitosti na to, co za ni teda dostanu. Nevybírám vždy jen ten nejlevnější výrobek, snažím se vzít v potaz kvalitu i cenu doručení a kontakt s e-shopem. V tomhle ohledu mě 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 700g více než potěšil a mohu ho všem doporučit.

Ema Hoferková, Rakovník:
12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 700g mohu vřele doporučit všem svým přátelům a rodině. I já jsem se přesvědčila, že nejen dobře chutná, ale je i hodně dobře cenově příznivý a není třeba žádné zvláštní prostředky k tomu, abych ho mohla užívat. Lehká příprava a bezvadná chuť nadchla nejen mě, ale i kamráda a prarodiče. Plné spektrum chutí vyhovuje každému z přátel. Dokonce jsem byla pochválená za svou chytrost.

Patrik Půhoný, Uhřice:
S 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 700g jsem před tím moc dobrou zkušenost neměl. Ale až 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 700g mě přinutil ze dne na den změnit názor. Z důvodu, že je naprosto fantastický. Nenechte se tak odradit a vážně ho také objednejte, uhrane vás podobně jako mě. Je ekonomický, jednoduše se s ním manipuluje a mimo to také skvěle vypadá. 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 700g ihned zapadne do každé domácnosti.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 04. 2018.

Hodnocení 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 700g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 700g

Valerie B: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Lukáš B: funkční výrobek

Nikola U: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Kateřina S: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Kamila G: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 700g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 700g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt