12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 700g

12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 700g

12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 700g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 700g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 700g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1349 Kč
Naše cena: 899 Kč Ověřit dostupnost

Ovocné pyré jablečné zcela bez konzervantů, vyrobené pouze z nejkvalitnějších surovin. Vhodné jako příkrm či do jogurtů, müsli a kaší OD UKONČENÉHO 4. MĚSÍCE VĚKU.Složení: Jablko* (91%), koncentrovaná jablečná šťáva* (9%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 283 kJ (67 kcal) na 100 g. Sacharidy: 16.1 g, (z toho cukr: 13.9 g), Tuky: 0.3 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 1.2 g, Bílkoviny: 0.5 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 700g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 700g

Gabriela Täuberová, Zvole

Gabriela Täuberová, Zvole:
Potřebovala jsem už nějaký čas pomoct. Ale opravdu účinně. Přece jen jsem se doma starala o velkou rodinu a síly už mi scházely. Nechtěla jsem dopadnout jako naštvaná, utahaná ženská, která bude dalším pouze na starost. Když jsem dověděla se, že existuje 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 700g, který mi opravdu může pomoci, nemeškala jsem. Teď chci bez strachu říct, že jsem to zase já. Stíhám v pohodě vše co potřebuji a navíc mi zbývá čas i síla na to, co dělá veselou také mě.

Karel Mura, Vidice

Karel Mura, Vidice:
Byla to výhodná nabídka. Podobné věci prozkoumávám na webu a v reklamách už předlouho, ale takhle skvělou cenu jsem u 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 700g fakt ještě neviděl. Věděl jsem, že je produkt opravdu dobrý, takže by byl skoro hřích nechat si ho za těchle príma podmínek ztratit. Neváhal jsem ani sekundu a udělal jsem dobře. Už dávno mi nic neudělalo velkou radost.

Gabriela Šrámová, Násedlovice

Gabriela Šrámová, Násedlovice:
Tento eshop i 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 700g velmi doporučuji. Kupovala jsem tady již po třetí a pokaždé všechno dorazilo v cajku a do čtyř dnů jsem zásilku vždy obdržela. Ani s tímto výrobkem jsem se nespletla, protože funguje perfektně. Po několikátém použití vzhlíží pořád jako nový a dokonce přežil i pád na zem, kdy jsem se bála, že se rozbije. Když jsem ho pak vyzkoušela, tak pracoval stejně jako dříve. Takže všechno v pohodě.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 18. 08. 2019.

Hodnocení 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 700g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 700g

Eliška V: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Jáchym P: 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 700g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Anna S: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Petr H: 110 % spokojenost

Matyáš J: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 700g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 700g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt