12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g

12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g

12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1400 Kč
Naše cena: 933 Kč Ověřit dostupnost

100% ovocné pyré jablečno- banánové s nulovým obsahem přidaných cukrů a jiných sladidel, zcela bez konzervantů. Vhodné jako příkrm či do jogurtů, müsli a kaší OD UKONČENÉHO 4. MĚSÍCE VĚKU.Složení: Jablko (75%), Banán (25%). *Produkt ekologického zemědělstvíEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 243 kJ (58 kcal) na 100 g. Sacharidy: 12.8 g, (z toho cukr: 11.2 g), Tuky: 0.4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 1.4 g, Bílkoviny: 0.5 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g

Petr Dostál, Nimpšov

Petr Dostál, Nimpšov:
12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g jsem si objednával přes internet. Nikdy jsem podobně nic nekupoval, a byl jsem proto hodně nedůvěřivý. Nemusel jsem ale čekat dlouho, jen jeden den, než mi zastavila před domem dodávka a předala mi můj 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g. Ani s dopravou mě nevyšel dráž, než v vesnickém obchodě, navíc jsem jej objednal klidně u počítače. Skvělá služba.

David Vintrlík, Šarovy

David Vintrlík, Šarovy:
Mnohokrát jsem už prodělal. Často se nechám přemluvit a koupím něco, co zdaleka nesplňuje má očekávání. To stejné jsem si pomyslel i o 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g, nevěděl jsem, jak moc jsem se mýlil. Ze začátku jsem nějak ohromen nebyl, ale postupem času nacházím jen na samé výhody. Nepamatuji si, kdy naposledy se mi do rukou dostalo něco tak dokonalého, co splňuje vše, co splňovat má. Bohužel se to neděje moc často a právě proto jsem tolik ohromen.

Klára Troníčková, Jaroměřice nad Rokytnou

Klára Troníčková, Jaroměřice nad Rokytnou:
Tak to jsme doma potřebovali! Nestojí hodně, využijí to všichni v rodině od dětí až po přítele a vzhledem k velikosti se nikde neválí, ale jde pěkně schovat. Dodání rychlé, proběhlo to rychle a hladce. Já nevím, jak využijí 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g ostatní nakupující, ale mně to opravdu usnadnilo život. Palec nahoru!

Marek Walter, Brťov-Jeneč

Marek Walter, Brťov-Jeneč:
Rád objednávám na netu. Nemám rád přeplněné supermarkety a navíc se mi líbí porovnání cen, což v některých shopech není možné. A tak jsem rád, že jsem si 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g objednal právě u vás. Všechno bylo vyřízeno z klidu kanceláře a ani jsem se nenadál a byl mi doručen produkt, který byl opravdu rychlostí zvuku u mě. K tomu když přidám čitelnost, cenu a vyřízení objednávky, tak můžu s jistotou říci, že jsem nejvíc spokojen.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 07. 2019.

Hodnocení 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g

Petra B: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Šárka F: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

David M: Přišlo to celkem rychle

Hana P: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Rozálie S: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt