12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g

12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g

12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 849 Kč
Naše cena: 566 Kč Ověřit dostupnost

100% ovocné pyré jablečno- banánové s nulovým obsahem přidaných cukrů a jiných sladidel, zcela bez konzervantů. Vhodné jako příkrm či do jogurtů, müsli a kaší OD UKONČENÉHO 4. MĚSÍCE VĚKU.Složení: Jablko (75%), Banán (25%). *Produkt ekologického zemědělstvíEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 243 kJ (58 kcal) na 100 g. Sacharidy: 12.8 g, (z toho cukr: 11.2 g), Tuky: 0.4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 1.4 g, Bílkoviny: 0.5 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g

Sebastian Flender, Stod:
Objednal jsme 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g pro kamaráda jako dárek k narozeninám. Zpočátku to bylo teda z srandy. Když jsme se potom po dvou týdnech opět viděli, hrozně si ho chválil. Prý fakt moc děkuje, že by ho to nenapadlo si ho koupit. Celkem mě tím překvapil. V práci jsem si sednul k internetu a už ho mám taky.

Jaroslav Skoumal, Karolín:
Pro objednávku zboží typu 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g jsem se rozhodoval delší dobu. Snažím se vždy objednávky přes internet dobře zvážit. Už jsme se s milenkou jednou spálili a objednali u nedůvěryhodného prodejce. Tady mě ale příjemně překvapily hodně přehledné eshopové stránky, vše bylo srozumitelně vysvětleno, cena příjemná. A využití 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g mě mile překvapila. Myslím, že jsem se rozhodnul dobře.

Julie Nedvědická, Záluží:
Kupovat něco nového, nevyzkoušeného, je pokaždé sázka do loterie. Bohudík to není můj styl, 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g jsem si koupila celkem nedávno a jsem s ním hodně spokojena. Je to jednoduše sázka na luxus. Dnes jsem tu zakoupila také pro svou sestru a věřím, že i ona bude nadšena. Pro svou mamku kupuji jen to nejdokonalejší.

Pavel Sýbek, Bolešiny:
Co mě přivedlo k tomu, abych objednal 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g? Jednoduše ta překvapivě výhodná cena. A taky doporučení od kamarádů, kteří jsou už delší dobu maximálně spokojeni. Musím napsat, že mi nezbývá než souhlasit. Často jsem k novým věcem nedůvěřivý, ale tady musím nechat svůj skepticismus stranou. Zbývá totiž pouze chválit a doporučovat dál.

Marie Chmelová, Lukavec:
Málokdy objednávám něco přes e-shop. Mám ráda, když si zboží předem ozkouším. Ale u 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g se vyplatilo objednání přes internet. Ušetřila jsem spoustu peněz a dosud nebyl s ničím nesnáz. Bleskové doručení až do kanceláře. Jsem tedy maximálně spokojená a jsem ráda, že mě můj manžel přesvědčil o zakoupení. Teď mi ho dokonce zabavuje, takže mu asi na svátek koupím taky nový.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 04. 2018.

Hodnocení 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g

hodnocení 5/5 od 19 hodnotících

Diskuze 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g

Šárka T: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Julie M: já jsem to prostě chtěla

Anna Č: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Adéla J: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Andrea T: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt