12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Mango- bez cukru, 360g

12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Mango- bez cukru, 360g

12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Mango- bez cukru, 360g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Mango- bez cukru, 360g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Mango- bez cukru, 360g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2489 Kč
Naše cena: 1659 Kč Ověřit dostupnost

100% ovocné pyré jablečno-mangové s nulovým obsahem přidaných cukrů a jiných sladidel, zcela bez konzervantů. Vhodné jako příkrm či do jogurtů, müsli a kaší OD UKONČENÉHO 4. MĚSÍCE VĚKU.Složení: Jablko* (83%), Mango* (17%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 217 kJ (51 kcal) na 100 g. Sacharidy: 11 g, (z toho cukr: 10 g), Tuky: 0.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 1.3 g, Bílkoviny: 0.5 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Mango- bez cukru, 360g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Mango- bez cukru, 360g

Michael Vajdl, Klenovice na Hané

Michael Vajdl, Klenovice na Hané:
Koupit 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Mango- bez cukru, 360g je dobrá volba. Užívám ho už několik měsíců a vidím jen samá pozitiva, prostě jsem doslova ohromen. Nad koupí jsem se rozhodoval celkem zdatně, stále jsem se nemohl rozhodnout, ale nakonec mě kladné ohlasy ostatních přesvědčily a jsem rád. Má další volba bude stejná. Vždy je lepší vsadit na jistotu. Obzvlášť v dnešní době.

Nela Gocalová, Slaná

Nela Gocalová, Slaná:
Tuto PROPDUCT jsem si vybrala, protože ji chtěla moje dcera. Jinak bych tento 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Mango- bez cukru, 360g nikdy neobjednala, protože mi připadá šíleně předražená, nemá ani dobrý vzhled, dobrý vzhled, nic. Kvalitou tak za čtyři stovky. Ale ženy zhlouplé reklamou si to vyžádají a my dospělí chceme udělat radost.

Denis Kvirenc, Nýřany

Denis Kvirenc, Nýřany:
Patřím k mužům, kteří neumí vybírat dárky. Často mě nenapadne nic hezkého, čím bych potěšil. A občas mě to hodně mrzí. Teď, co znám 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Mango- bez cukru, 360g, je to ale úplně jiné. Už jsem ho jako dárek objednal asi pěti lidem a všichni byli stejně spokojení jako já. Navíc velice překvapení, že jsem se snadno já tak trefil s dobrým {dárkem|překvapením.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 07. 2019.

Hodnocení 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Mango- bez cukru, 360g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Mango- bez cukru, 360g

Nikol P: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Šimon Š: Přišlo to celkem rychle

Klára K: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Jiří T: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Nela L: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Mango- bez cukru, 360g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Mango- bez cukru, 360g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt