12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Mango- bez cukru, 360g

12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Mango- bez cukru, 360g

12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Mango- bez cukru, 360g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Mango- bez cukru, 360g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Mango- bez cukru, 360g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 824 Kč
Naše cena: 549 Kč Ověřit dostupnost

100% ovocné pyré jablečno-mangové s nulovým obsahem přidaných cukrů a jiných sladidel, zcela bez konzervantů. Vhodné jako příkrm či do jogurtů, müsli a kaší OD UKONČENÉHO 4. MĚSÍCE VĚKU.Složení: Jablko* (83%), Mango* (17%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 217 kJ (51 kcal) na 100 g. Sacharidy: 11 g, (z toho cukr: 10 g), Tuky: 0.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 1.3 g, Bílkoviny: 0.5 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Mango- bez cukru, 360g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Mango- bez cukru, 360g

Marie Jizbová, Radešín

Marie Jizbová, Radešín:
Dlouho jsem se dívala na nejlevnější 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Mango- bez cukru, 360g, nakonec jsem nejlevnější našla tady. Je zbytečné dívat se na levnější jinde.

Zdeněk Škrna, Hradištko

Zdeněk Škrna, Hradištko:
Pro objednávku zboží typu 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Mango- bez cukru, 360g jsem se rozhodoval delší čas. Snažím se vždy nákupy přes web dobře zvážit. Už jsme se s přítelkyní jednou napálili a nakoupili u nedůvěryhodného prodejce. Zde mě ale příjemně překvapily hodně přehledné webové stránky, vše bylo pěkně vysvětleno, cena rozumná. A využití 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Mango- bez cukru, 360g mě hezky překvapila. Myslím, že jsem se rozhodnul správně.

Alžběta Machancová, Radvanice

Alžběta Machancová, Radvanice:
Dobře skladný. Jednoduše použivatelný a snadno lze s ním manipulovat.Jeho váha zajišťuje dobrou a snadnou mobilitu. Zakoupila jsem si tento model k vystoupení na oslavných akcích a oslavách. Jsem zatím hodně spokojená a věřím,že bude vše i budoucnu v pořádku. klidně doporučuji pro lidi,kteří rádi zpívají a chybí jim doprovod,protože díky hudebního základu je možné plnit si své přání....

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 06. 2018.

Hodnocení 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Mango- bez cukru, 360g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Mango- bez cukru, 360g

Matouš N: Celkem jsem spokojený.

Zuzana F: nemá chybu

Michal J: tak jsem to dostala aje to super

Laura P: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Gabriela H: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Mango- bez cukru, 360g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Mango- bez cukru, 360g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt