12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Rakytník, 360g

12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Rakytník, 360g

12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Rakytník, 360g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Rakytník, 360g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Rakytník, 360g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2489 Kč
Naše cena: 1659 Kč Ověřit dostupnost

Ovocné pyré jablečno-rakytníkové zcela bez konzervantů, vyrobené pouze z nejkvalitnějších surovin. Vhodné jako příkrm či do jogurtů, müsli a kaší OD UKONČENÉHO 4. MĚSÍCE VĚKU.Složení: Jablko* (78%), koncentrovaná jablečná šťáva* (14%), rakytník řešetlákový* (8%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 317 kJ (75 kcal) na 100 g. Sacharidy: 17.5 g, (z toho cukr: 15 g), Tuky: 0.3 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 1 g, Bílkoviny: 0.5 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Rakytník, 360g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Rakytník, 360g

Josef Kollarik, Hovězí

Josef Kollarik, Hovězí:
Hledal jsem pro kamarády velmi dobrý 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Rakytník, 360g s ohledem na provoz a trvanlivost. Hlavní roli pro mě znamenala také cena. Naštěstí jsem objevil na tento obchod, ve kterém jsem našel přesně to, co jsem potřeboval. Mimo bezpečnosti a levných cen také příjemné a ochotné jednání. 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Rakytník, 360g přišel poštou rychle a splňoval mé očekávání. Takto by to mělo být všude.

Sára Popelíková, Rapotice

Sára Popelíková, Rapotice:
Vzhled je pro mě primární. Chodím na design a nemůžu si pořídit cokoliv, co se mi zalíbí. Právě 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Rakytník, 360g mě hodně oslovil. Jak se povídá, první myšlenka, dobrá myšlenka! Svým designem i provedením se mi opravdu líbí a jsem spokojena. A ta suprová cena, to je příjemný bonus.

Richard Urx, Kmetiněves

Richard Urx, Kmetiněves:
Tak daný 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Rakytník, 360g jsme si s holkou pořídili do našeho společného bytečku. Pravda, slečně se to moc nelíbilo, předem jsem si vyslechl, že je to hloupost, že za výrovek jen vyhodíme peníze a skutek utekl, máte to stejně, ne? Ovšem následně ho doručil kurýr, a co tušíte, že bylo pak? Simona propadla jeho kouzlu, a nezbylo mi, než si zakoupit další, protože fakt ihned změnila stanovisko. Dneska už bychom se bez tak špičkové 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Rakytník, 360g neobešli.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 07. 2019.

Hodnocení 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Rakytník, 360g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Rakytník, 360g

Tobiáš M: je to fajné

Sára C: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Gabriela L: já jsem to prostě chtěla

Klára Š: dobré

Klára F: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Rakytník, 360g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Rakytník, 360g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt