12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Rakytník, 360g

12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Rakytník, 360g

12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Rakytník, 360g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Rakytník, 360g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Rakytník, 360g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 867 Kč
Naše cena: 578 Kč Ověřit dostupnost

Ovocné pyré jablečno-rakytníkové zcela bez konzervantů, vyrobené pouze z nejkvalitnějších surovin. Vhodné jako příkrm či do jogurtů, müsli a kaší OD UKONČENÉHO 4. MĚSÍCE VĚKU.Složení: Jablko* (78%), koncentrovaná jablečná šťáva* (14%), rakytník řešetlákový* (8%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 317 kJ (75 kcal) na 100 g. Sacharidy: 17.5 g, (z toho cukr: 15 g), Tuky: 0.3 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 1 g, Bílkoviny: 0.5 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Rakytník, 360g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Rakytník, 360g

Eliška Žmolilová, Doubravník

Eliška Žmolilová, Doubravník:
Přiznám se, že k objednávkám přes net jsem trochu nepřátelská, a proto jsem si i tento eshop ze začátku vyzkoušela a zavolala tam. Musím napsat, že paní, co mi odepsala na emial, byla hodně milá a ubezpečila mě, že zboží dorazí v pořádku do dvou dnů od objednání. Nakonec jsem si tento výrobek objednala a na dodání jsem nečekala ani dva dni. 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Rakytník, 360g dorazil v dobrém stavu. Užívám ho celkem pravidelně a neměnila bych.

Jaroslav Chocholoušek, Louka u Litvínova

Jaroslav Chocholoušek, Louka u Litvínova:
Při objednání 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Rakytník, 360g jsem poměrně přísný. Stojím si za kvalitou a levnou cenou. U vás jsem vše našel a ještě k tomu korektní jednání, které také nemusí být všude. Oceňuji kladné vyřízení mé objednávky, 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Rakytník, 360g je přesně takový, jaký chci a ještě jsem ušetřil. Tomu se říká báječný jednání. Z vás by si měly vzít jiné eshopy příklad.

Vojtěch Paštěka, Lysice

Vojtěch Paštěka, Lysice:
12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Rakytník, 360g jsem objednal jako náhradu, protože podobný, poměrně nekvalitní kousek se okamžitě rozbil. Překvapilo mě, jak je v porovnání o hodně více precizně vypracovaný a to už na letmý pohled. Bez ohledu na unikátní design a funkci. Jako esteticky zaměřený člověk si zakládám také na tom, aby se mi věc, kterou kupuji, zdála hezká. A jsem v extázi! Nechápu, že jsem se tak dlouho s pořízením rozmýšlel. Snad jen cena by mohla být o krapet nižší, ale chápu, že za kvalitní se jednoduše platí.

Daniela Klváčková, Černuc

Daniela Klváčková, Černuc:
Spokojenost nakupujícího by pokaždé měla být na prvním místě. To už povídal nejen Tomáš Baťa a přesto jde spíš o utopii. Ovšem zrovna 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Rakytník, 360g to splňuje, podobně tak, jako tento obchod, jelikož jsem nadmíru spokojena. Za levnou cenu jsem koupila to, co jsem chtěla. Svou hodnotou rozhodně předčí podobné výrobky, tím jsem si jistá. Mám radost, že jsem nenaletěla nekvalitnímu tvůrci.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 06. 2018.

Hodnocení 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Rakytník, 360g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Rakytník, 360g

Václav K: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Matěj P: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Lucie K: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Matyáš F: Jsem ráda, že to mám

Tomáš Č: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Rakytník, 360g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Rakytník, 360g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt