12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko- bez cukru, 360g

12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko- bez cukru, 360g

12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko- bez cukru, 360g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko- bez cukru, 360g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko- bez cukru, 360g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 665 Kč
Naše cena: 443 Kč Ověřit dostupnost

100% ovocné pyré jablečné s nulovým obsahem přidaných cukrů a jiných sladidel, zcela bez konzervantů. Vhodné jako příkrm či do jogurtů, müsli a kaší OD UKONČENÉHO 4. MĚSÍCE VĚKU.Složení: Jablko*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 204 kJ (48 kcal) na 100 g. Sacharidy: 10.7 g, (z toho cukr: 8.7 g), Tuky: 0.3 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 1.3 g, Bílkoviny: 0.5 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko- bez cukru, 360g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko- bez cukru, 360g

Magdaléna Zikanová, Hejtmánkovice:
Doufám, že se na mě nikdo nebude hněvat, ale moc {nechápu|nevěřím|nepochopila jsem{, v čem je tento 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko- bez cukru, 360g skvělý. Objednala jsem si jej na mnohá doporučení a celkem jsem uspokojená. Dělá to úžasný rámus, a co se týče funkčnosti tak taky docela pokulhává. Ještě jsem na něj čekala dva dny, což by se dalo přečkat, pokud by se jednalo o kvalitní produkt. {Tohle|Toto je skvělý, za který bych celkem vysokou cenu opět dala.

Adéla Wojnarová, Kaly:
Nejprv mne zaujala krása a přehlednost Eshopu a prodávaného produktu. Vše byla jasné na první pohled a objednala jsem. Poté mne hned překvapila rychlost dovezení objednaného 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko- bez cukru, 360g a super zabalení balíčku, aby dodávka nebylo poničeno. Fungování a nepoškozenost je samozřejmostí. Cena nejkrásnější a levná, komunikace příjemná a doručení opravdu okamžité. Nemám nic, co bych řekla jako špatné, takže za mě tři velké plus! Doporučuji.

Valerie Mauerová, Cep:
Řeknu Vám, že k nákupům přes internet jsem hodně nepřátelská, a proto jsem si i tento obchod ze začátku prověřila a zavolala tam. Musím napsat, že paní, co mi odepsala na emial, byla hodně přátelská a ujistila mě, že zboží dorazí v pořádku do čtyř dnů od objednání. Nakonec jsem si tento produkt zakoupila a na dodání jsem nečekala ani čtyři dni. 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko- bez cukru, 360g dorazil v dobrém stavu. Používám ho docela pravidelně a neměnila bych.

Sabina Kubušová, Jesenec:
Tak tohle je úplně úžasné! Nevím, čím to je, ale tato 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko- bez cukru, 360g je opravdu skvělý, a moc mi zlepšil život. Týden jsem kolem něj jen tak kroužila, než jsem se nechala přesvědčit od babičky, ať jej taky ozkouším, a teď najednou nevím proč jsem tolik čekala. Tohle prostě musí mít na zahradě každá, dokonce i přítel, který nad vším ohrnuje nos, jej ozkoušel a teď mi ho závidí.

Sebastian Milner, Cetoraz:
Chtěl jsem překvapit přítelkyni pěkným dárkem. Obrátil jsem se na vás s prosbou o pomoc při výběru. Velmi si vážím vstřícného a příjemného jednání, 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko- bez cukru, 360g  mi přišel již před týdnem a vše bylo přesně tak, jak jsem chtěl. Dcera má obrovskou radost a já s ní, děkuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 04. 2018.

Hodnocení 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko- bez cukru, 360g

hodnocení 5/5 od 20 hodnotících

Diskuze 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko- bez cukru, 360g

Nela M: dobré

Adam U: Celkem jsem spokojený.

Vít R: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Sára Š: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Šárka Z: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko- bez cukru, 360g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko- bez cukru, 360g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt