12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g

12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g

12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 416 Kč
Naše cena: 277 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečný veganský, bezlepkový, smetanový krém v prášku, z kukuřičného a bramborového škrobu, prvotřídní kvality, jemně oslazený moučkovým cukrem, představuje výjimečný základ na přípravu lahodného smetanového krému, který ocení nejen všichni vegani a celialici, ale který lehce najde místo i v každé zdravé kuchyni jako čistě rostlinná alternativa klasické smetaně. Složení: Kukuřičný škrob*, bramborový škrob*, moučkový cukr*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1583 kJ (372 kcal) na 100 g. Sacharidy: 92.8 g, (z toho cukr: 31 g), Tuky:

3 důvody proč prodáváme 12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g

Viktor Kuboň, Cheznovice:
Jak jsem spokojený s 12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g? Určitě kupující dostane to, co si objedná. Co se týká koupi přes internet, převelice mě potěšilo rychlé dodání i přehlednost internetového obchodu. Líbí se mi, že nabízí velký výběr produktů a každý si tak v něm najde to svoje. Jenom je škoda, že o tom neví více lidí. Určitě by šel na odbyt!

Kryštof Pawlik, Svojšice:
Perfektní 12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g, který pomůže i to nejzapeklitější problémy rodin. Obával jsem se, jestli si vyberu dobrý druh tohoto 12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g. S výběrem vhodné varianty mi ale hodně ochotně pomohli zaměstnanci webového obchodu. Takže jsem neváhal a pořídil jsem ten správný model. Vybrané zboží bylo také i prakticky zabaleno, takže během doručení nedošlo k poškození. 12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g působí přesně tak, jak má. A k mé naprosté spokojenosti.

Barbora Kuchlerová, DĚČÍN:
Netuším, jak moc kupují tyhle výrovky ženy, každopádně já si nemohla pomoct. 12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g se mi opravdu zamlouval a přišlo mi, že by se mi doma mohl hodit. A skutečně jsem si to myslela dobře. Teď jsem s ním spokojená. Výborná kvalita, dlouhá životnost, jednoduše jedním slovem bomba a kdo něco podobného hledá, tomu můžu s čistým svědomím daný 12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g doporučit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 27. 04. 2018.

Hodnocení 12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g

Gabriela M: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Natálie S: děda je z dárku je nadšený

Valerie V: Je to dostatečné?

Nikol M: dobré

Kateřina Š: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt