12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g

12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g

12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 416 Kč
Naše cena: 277 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečný veganský, bezlepkový, smetanový krém v prášku, z kukuřičného a bramborového škrobu, prvotřídní kvality, jemně oslazený moučkovým cukrem, představuje výjimečný základ na přípravu lahodného smetanového krému, který ocení nejen všichni vegani a celialici, ale který lehce najde místo i v každé zdravé kuchyni jako čistě rostlinná alternativa klasické smetaně. Složení: Kukuřičný škrob*, bramborový škrob*, moučkový cukr*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1583 kJ (372 kcal) na 100 g. Sacharidy: 92.8 g, (z toho cukr: 31 g), Tuky:

3 důvody proč prodáváme 12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g

Viktor Kuboň, Cheznovice

Viktor Kuboň, Cheznovice:
Jak jsem spokojený s 12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g? Určitě objednávající dostane to, co si objedná. Co se týká objednání přes internet, převelice mě potěšilo rychlé dodání i přehlednost internetového krámu. Líbí se mi, že nabízí nepřeberný výběr produktů a každý si tak v něm najde to svoje. Jenom je škoda, že o tom neví více lidí. Určitě by šel na odbyt!

Kryštof Pawlik, Svojšice

Kryštof Pawlik, Svojšice:
Bezvadný 12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g, který vyřeší i to nejzapeklitější problémy rodin. Bál jsem se, jestli si vyberu dobrý model tohoto 12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g. S výběrem správné varianty mi ale velmi ochotně pomohli zaměstnanci internetového eshopu. Takže jsem netápal a koupil jsem ten správný model. Vybrané zboží bylo také i prakticky zabaleno, proto během doručení nedošlo k škodě. 12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g působí přesně tak, jak by měl. A k mé celkové spokojenosti.

Barbora Kuchlerová, DĚČÍN

Barbora Kuchlerová, DĚČÍN:
Netuším, jak často kupují tyhle výrovky dámy, ovšem já neodolala. 12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g se mi vážně líbil a měla jsem dojem, že by se mi mohl hodit. A vážně jsem si to myslela dobře. Nyní si ho nemůžu vynachválit. Výborná kvalita, velká odolnost, prostě jedním slovem pecka a kdo něco takového potřebuje, tomu můžu bez okolků daný 12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g doporučit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2018.

Hodnocení 12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze 12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g

Veronika B: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Linda Š: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Šárka L: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Kristián B: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Radim P: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt