12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g

12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g

12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 456 Kč
Naše cena: 304 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečný veganský, bezlepkový, smetanový krém v prášku, z kukuřičného a bramborového škrobu, prvotřídní kvality, jemně oslazený moučkovým cukrem, představuje výjimečný základ na přípravu lahodného smetanového krému, který ocení nejen všichni vegani a celialici, ale který lehce najde místo i v každé zdravé kuchyni jako čistě rostlinná alternativa klasické smetaně. Složení: Kukuřičný škrob*, bramborový škrob*, moučkový cukr*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1583 kJ (372 kcal) na 100 g. Sacharidy: 92.8 g, (z toho cukr: 31 g), Tuky:

3 důvody proč prodáváme 12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g

Aleš Charamza, Stružná

Aleš Charamza, Stružná:
Třikrát jsem se musel vrátit k potvrzení objednávky, až jsem přečetl slovo ”CHYBA“. Pak jsem kontaktoval prodejce, což se ukázalo jako chytrý tah. Majitel zjistil, že má jakousi chybu v systému, ale že ji obratem vyřeší. Vyžádal si na mě telefonní číslo, a jakmile opravil web, dal mi vědět a objednávku jsem získal se slevou.

Sofie Břoušková, Třebnouševes

Sofie Břoušková, Třebnouševes:
Týdny hledám vyhovující produkt, který se mnou zvládne držet tempo kamkoliv se vydám a rozhodně mě nezradí. Již tomu tak není. Pořád jsem nemohla najít. Až do toho dne, než jsem na webu našla 12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g. Nyní již konečně nemusím dělat žádné kompromisy, umí přesně to, co potřebuji.

Klára Bazgierová, Orlovice

Klára Bazgierová, Orlovice:
Po 12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g jsme s přítelem pokukovali už nějaký čas. Stále jsme se ale nemohli rozhodnout. Nakonec jsme se rozhodli pro koupi a určitě nelitujeme. Přestože 12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g máme jen krátce, už teď je mi jasné, že jsme udělali správně, více než dobře a jsme naprosto spokojeni.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 03. 2019.

Hodnocení 12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g

Nikol V: děda je z dárku je nadšený

Linda K: Je to dostatečné?

Tadeáš L: funkční výrobek

Šárka Š: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Gabriela Š: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt