12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g

12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g

12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 429 Kč
Naše cena: 286 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečný veganský, bezlepkový, smetanový krém v prášku, z kukuřičného a bramborového škrobu, prvotřídní kvality, jemně oslazený moučkovým cukrem, představuje výjimečný základ na přípravu lahodného smetanového krému, který ocení nejen všichni vegani a celialici, ale který lehce najde místo i v každé zdravé kuchyni jako čistě rostlinná alternativa klasické smetaně. Složení: Kukuřičný škrob*, bramborový škrob*, moučkový cukr*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1583 kJ (372 kcal) na 100 g. Sacharidy: 92.8 g, (z toho cukr: 31 g), Tuky:

3 důvody proč prodáváme 12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g

Antonín Lipnický, Zárubice:
kompaktni, planujeme s sebou nosit i na dovcu, nezabere moc mista, takove male 12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g z toho je, materiálováđložením kombinace je super, bez komercnich maluvek, bocni okynka budou v lete fajne vetrat, dětsko je z neho nadsena, jsou tam i úchyty na upevneni

Jonáš Welser, Hačky:
Jsem zase naprosto spokojen. Jako vždy padla má volba na spolehlivý eshop a potvrdilo se. Požadovaná provedení produktu a rychlé dodání. Jsem spokojen jak s nízkou cenou, možností velkého výběru povrchové varianty produktu, tak i s vzdušným ovládáním bez zbytečných funkcí navíc. Žádné zdlouhavé čtení uživatelských manuálů. Za mě pět bodů z pěti bodů.

Ondřej Ivanič, Vrbno nad Lesy:
12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g byl doručen nepoškozený a včas. Bohužel podle informací, měl 12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g přijít ve speciální krabici, na což prodejce zapomněl. Kdyby to nebyl dáreček, zřejmě bych to neřešil. Bohužel jsem byl nucen, ale i přesto komunikace byla pohodová. Prodejce to mrzelo a obratem mi poslali krabici s pouzdrem. Co bych ale zlepšil, je výběr dopravců. Prodejce upřednostňuje jednu firmu, kde se musí zaplatit balné. Další korunky k ceně zboží.

Kryštof Marian, Býčkovice:
Žena mě pověřila zakoupením 12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g. I když jsem nevěřil doporučení€radu jejích přítelkyň0, nakonec jsem byl příjemně překvapen. Hezká vůně, dokonalá chuť, jednoduchá příprava. 12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g jsem dal svým přátelům a sklidil zasloužený potlesk. Jistě najde své pevné místo v naší kanceláři.

Matěj Machain, Žacléř:
Už dlouhou dobu jsem si připadal takový bez energie. Nic mě nebavilo a když, tak jsem s tím nebavil se. Potřeboval jsem nějak povzbudit). Pak jsem banner shlédl na webu, a jelikož cena byla levná, šel jsem do toho. Stavil jsem se přímo v krámě, kde mi pomohlihelfli vybrat 12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g vhodný přímo pro mě. Byli moc fajn, prostě zkušení. Když bude potřeba, nemám obavu se tam znovu vrátit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 04. 2018.

Hodnocení 12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g

Vojtěch P: funkční výrobek

Jana M: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Viktor T: je to fajné

Roman P: Jsem ráda, že to mám

Petra R: nemá chybu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt