12 x Byodo Bio Filini nudle z tvrdé pšenice, 250g

12 x Byodo Bio Filini nudle z tvrdé pšenice, 250g

12 x Byodo Bio Filini nudle z tvrdé pšenice, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Byodo Bio Filini nudle z tvrdé pšenice, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Byodo Bio Filini nudle z tvrdé pšenice, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 437 Kč
Naše cena: 291 Kč Ověřit dostupnost

Klasické polévkové nudličky zvané Filini z nejkvalitnější italské krupice z tvrdé pšenice vyhlášené pro svůj středomořský nešlechtěný zdraví přínosný původ představují klasický těstovinový doplněk originálních zeleninových polévek například asijského typu či dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1489 kJ (351 kcal) na 100 g. Sacharidy: 72.1 g, (z toho cukr: 4.3 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 11 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Byodo Bio Filini nudle z tvrdé pšenice, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Byodo Bio Filini nudle z tvrdé pšenice, 250g

Petra Tondlová, Hlavenec

Petra Tondlová, Hlavenec:
Jsem hezky překvapena jak rychlostí doručením, tak perfektním zajištěním, co se týče zabalení zboží. Precizní. 12 x Byodo Bio Filini nudle z tvrdé pšenice, 250g přišel v tak jak měl, v krátké době a já ho můžu ihned testovat. Nemám co bych eshopu vytkla, všecko zde funguje na jedničku a já jej doporučuji. Jsem spokojená a budu se sem jistě pravidelně navracet a nakupovat opakovaně.

Magdaléna Wenzelová, Chudíř

Magdaléna Wenzelová, Chudíř:
Snažila jsem se potěšit svého dědu vkusným dárkem, a proto jsem dlouho vybírala obchod, ve kterém jej koupím. Jsem velice nedůvěřivá a opatrná. Naštěstí jsem zvolila opravdu chytře. Prodavač obchodu mne ubezpečil, že požadovaný 12 x Byodo Bio Filini nudle z tvrdé pšenice, 250g mají skladem a pošlou jej do druhého dne, děda byl z dárku překvapen a já jsem moc spokojena, že jsem nešlápla vedle.

Antonín Kořenář, Ježov

Antonín Kořenář, Ježov:
12 x Byodo Bio Filini nudle z tvrdé pšenice, 250g jsem zahlédl nejdříve u kamaráda na přednášce z chemie. Hned jsem zaregistroval, že vypadá dobře. Tak jsem se s kamarádem pár minut bavil. Chválil si ho, tak jsem si řekl, že si ho taky objednám. Vybral jsem si potřebnou částku, koupil si ho a teď již můžu říct, že si dotyčný nevymýšlel. Hodně kvalitní věc a já jsem moc nadšený, že jsem si ho objednal.

Nela Kulčáková, Jedlá

Nela Kulčáková, Jedlá:
Nejsem zvyklá objednávat na netu. Jsem dáma, proto ráda si vše zkouknu na vlastní oči a osahám. Ovšem tuto 12 x Byodo Bio Filini nudle z tvrdé pšenice, 250g prodávali za báječnou cenu a slíbili okamžité dodání, tak jsem se rozhodla. A můžu sdělit, že jsem spokojená, že to tak skončilo. Nejen, že jsem ušetřila můj čas, kdy jsem nemusela nikde chodit, ale byl mi výrobek doručen dokonce rychle, profesionálně zabalený a já jsem maximálně spokojená. Jednoduchý a přehledný obchod je největší plus. Doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 05. 2018.

Hodnocení 12 x Byodo Bio Filini nudle z tvrdé pšenice, 250g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Byodo Bio Filini nudle z tvrdé pšenice, 250g

Šárka J: dobré

Rozálie K: Tento 12 x Byodo Bio Filini nudle z tvrdé pšenice, 250g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Karel V: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Hana Š: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Jonáš B: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Byodo Bio Filini nudle z tvrdé pšenice, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Byodo Bio Filini nudle z tvrdé pšenice, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt