12 x Byodo Bio Kolínka z letní špaldy, 500g

12 x Byodo Bio Kolínka z letní špaldy, 500g

12 x Byodo Bio Kolínka z letní špaldy, 500g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Byodo Bio Kolínka z letní špaldy, 500g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Byodo Bio Kolínka z letní špaldy, 500g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2097 Kč
Naše cena: 1398 Kč Ověřit dostupnost

Unikátní kolínka z nejkvalitnější italské krupice z pšenice dvouzrnky zvané též letní špalda, jinak prastaré odrůdy pšenice pěstované již ve starém Egyptě a dnes velice ceněné původní nešlechtěné zdravější alternativy klasické pšenice seté, představují unikátní díky vysokému obsahu bílkovin, vitamínů a minerálů zdraví velice přínosné těstovinové potěšení nejen pro všechny milovníky klasických těstovinových tvarů, ale do každé zdravé kuchyně. Složení: Letní špalda* (100%) (pšenice dvouzrnka). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1485 kJ (350 kcal) na 100 g. Sacharidy: 70.2 g, (z toho cukr: 2.9 g), Tuky: 1.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 11.6 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Byodo Bio Kolínka z letní špaldy, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Byodo Bio Kolínka z letní špaldy, 500g

Karolína Juřičková, Sudoměřice u Tábora:
12 x Byodo Bio Kolínka z letní špaldy, 500g pro nás v rodině znamená hlavně dobrou značku kvality. Rádi využíváme jeho bezvadných vlastností. Především ale já, která jsem si ho zakoupila původně jenom pro sebe k užívání na chatu. Jeden je ale málo, hodí se pořídit víc kusů, ty peníze stojí za to zainvestovat.

Eliška Betyárová, Jedovnice:
Na nákupy přes net jsem si pořádně nezvykla. Jsem ze "staré gardy", i když teda vím, že je to občas levnější a jsou výrobky, které sám na vesnici ani jinak nesežene. O objednání 12 x Byodo Bio Kolínka z letní špaldy, 500g jsem přemýšlela už docela dlouho. A kámoška mě doslova ukecala, ať si ho koupím. Pomohla mi s vyplněním potřebných kolonek a za několik dnů 12 x Byodo Bio Kolínka z letní špaldy, 500g byl doručen. Užívám ho už čtvrtý měsíc a jsem neodolatelně spokojená.

Laura Patrová, Plaveč:
12 x Byodo Bio Kolínka z letní špaldy, 500g jsou výborné a kvalitní zboží. Zatím mám dobré zkušenosti s produkty. Doporučuji všem kamarádům. Budu objednávat pdobné.

Samuel Skočovský, Kovářská:
Naprosto parádní 12 x Byodo Bio Kolínka z letní špaldy, 500g, dlouho jsem neudělal tak dobrý nákup. Vydrží fakt docela dost, nekousne se, a vypadá docela dobře. Určitě mi ulehčil hodně nervů, a jsem rád, že se mi ho podařilo sehnat. Sháněl jsem jej totiž na internetu hodně dlouho, ale za dobrou cenu předlouho marně, až jsem narazil na váš obchod. Velmi mě oslovil manuál u 12 x Byodo Bio Kolínka z letní špaldy, 500g, takže jsem se rozhodl si jej objednat. To, co mi přišlo, mě přesvědčilo, že mám co dělat se solidní a velmi spolehlivou obchodem.

Marie Michálková, Chaloupky:
Už si ani nevzpomínám, kdy jsem začala objednávat poprvé. Vzhledem ke svému zaměstnání a zkušenostem (než jsem objevila 12 x Byodo Bio Kolínka z letní špaldy, 500g, vyzkoušel jsem snad úplně cokoliv a výsledek nulový) můžu potvrdit, že je to velký zázrak. Co mě jenom mrzí, že jsem na něj nenatrefil dřív. Ušetřilo by mi to zbytečně promarněný čas a koruny vynaložené za jiné neúčinné zboží.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 04. 2018.

Hodnocení 12 x Byodo Bio Kolínka z letní špaldy, 500g

hodnocení 5/5 od 10 hodnotících

Diskuze 12 x Byodo Bio Kolínka z letní špaldy, 500g

Sára V: děda je z dárku je nadšený

Miroslav L: 12 x Byodo Bio Kolínka z letní špaldy, 500g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Michal V: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Kristýna S: dobré

Nikol B: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Byodo Bio Kolínka z letní špaldy, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Byodo Bio Kolínka z letní špaldy, 500g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt