12 x Byodo Bio Kolínka z tvrdé pšenice, 500g

12 x Byodo Bio Kolínka z tvrdé pšenice, 500g

12 x Byodo Bio Kolínka z tvrdé pšenice, 500g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Byodo Bio Kolínka z tvrdé pšenice, 500g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Byodo Bio Kolínka z tvrdé pšenice, 500g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 917 Kč
Naše cena: 611 Kč Ověřit dostupnost

Klasická kolínka z nejkvalitnější italské krupice z tvrdé pšenice vyhlášené pro svůj středomořský nešlechtěný zdraví přínosný původ představují jedinečné těstovinové potěšení nejen pro všechny milovníky této klasické pochoutky, ale jednoduše základ každé zdravé kuchyně. Optimální jako klasická příloha dle Vaší kulinářské fantazie. Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1489 kJ (351 kcal) na 100 g. Sacharidy: 72.1 g, (z toho cukr: 4.3 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 11 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Byodo Bio Kolínka z tvrdé pšenice, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Byodo Bio Kolínka z tvrdé pšenice, 500g

Kamila Szymeczková, Teplice nad Metují:
Jsem příjemně překvapena jak rychlostí dodání, tak perfektním zajištěním, co se týče zabalení balíčku. Precizní. 12 x Byodo Bio Kolínka z tvrdé pšenice, 500g dorazil v pořádku, v brzké době a já ho můžu ihned využívat. Nemám co bych eshopu vytkla, vše zde funguje dobře a já jej doporučuji. Jsem spokojená a budu se sem určitě opakovaně vracet a nakupovat opakovaně.

Jan Daniel, Krásné Údolí:
Naprosto perfektní 12 x Byodo Bio Kolínka z tvrdé pšenice, 500g, rok jsem neudělal tak výhodný nákup. Vydrží fakt hodně, nerozbije se, a vypadá naprosto skvěle. Určitě mi ulehčil velmi starostí, a jsem rád, že se mi ho podařilo najít. Hledal jsem jej totiž na internetu velmi předlouho, ale za hezkou cenu předlouho marně, až jsem narazil na váš e-shop. Hodně mě oslovil návod u 12 x Byodo Bio Kolínka z tvrdé pšenice, 500g, proto jsem se rozhodl si jej zakoupit. To, co mi přišlo, mě přesvědčilo, že mám co dělat se zkušenou a velmi veleváženou obchodem.

Radek Herejk, Chlum u Třeboně:
Co mě vedlo k tomu, abych koupil 12 x Byodo Bio Kolínka z tvrdé pšenice, 500g? Jednoduše ta překvapivě nejlevnější cena. A taky doporučení od kamarádů, kteří jsou už delší dobu zcela spokojeni. Musím říct, že mi nezbývá než souhlasit. Často jsem k zaváděným věcem skeptický, ale zde musím nechat svůj opatrnost stranou. Zbývá totiž jen chválit a doporučovat dál.

Radek Bulín, Tupadly:
Když něco kupuji, tak vyžaduji výdrž a rychlost zaslání. Toho se ovšem náhodně dočkám. Před týdnem jsem kupoval 12 x Byodo Bio Kolínka z tvrdé pšenice, 500g přes vás a vše, co jsem očekával, se mi splnilo do posledního puntíku. Perfektně, tak by to mělo být. Byl jsem moc šťastný!

Laura Vřešťálová, Kbelany:
Tento 12 x Byodo Bio Kolínka z tvrdé pšenice, 500g je popravdě perfektní! Nikdy bych si nepomyslela, že si něco takového zakoupím, ale určitě těch kaček, které jsem za to zaplatila, nelituji. Je to výborná věc, a jsem hodně ráda, že jsem si to objednala. Bez okolků, kudy šlapu, tudy chválím, protože je to hodně kvalitní a dobrá věc. Za sebe ji mohu jen doporučit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 04. 2018.

Hodnocení 12 x Byodo Bio Kolínka z tvrdé pšenice, 500g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Byodo Bio Kolínka z tvrdé pšenice, 500g

Karel E: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Radim G: je to fajné

Lucie P: Ideální k osmnáctinám :)

Martin H: 110 % spokojenost

Michaela M: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Byodo Bio Kolínka z tvrdé pšenice, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Byodo Bio Kolínka z tvrdé pšenice, 500g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt