12 x Byodo Bio Kukuřičné chlebíčky solené, 120g

12 x Byodo Bio Kukuřičné chlebíčky solené, 120g

12 x Byodo Bio Kukuřičné chlebíčky solené, 120g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Byodo Bio Kukuřičné chlebíčky solené, 120g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Byodo Bio Kukuřičné chlebíčky solené, 120g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 798 Kč
Naše cena: 532 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné bezlepkové kukuřičné chlebíčky, jemně solené, prvotřídní kvality a neutrální, čistě kukuřičné chuti, představují chutnou kukuřičnou pochoutku, jež se báječně hodí jako základ na přípravu zdravé svačinky nejen pro celialiky, ale v každé zdravé kuchyni.Složení: Kukuřice*(99,3%), sůl (0,7%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1627 kJ (383 kcal) na 100 g. Sacharidy: 84.7 g, (z toho cukr: 0.5 g), Tuky: 0.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 8 g, Sůl: 0.5 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Byodo Bio Kukuřičné chlebíčky solené, 120g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Byodo Bio Kukuřičné chlebíčky solené, 120g

Jana Golasovská, Puklice:
Tak tohle je úplně boží! Nevím, čím to je, ale tato 12 x Byodo Bio Kukuřičné chlebíčky solené, 120g je vážně dobrý, a moc mi pomohl. Týden jsem kolem něj jen tak poohlížela, než jsem se nechala přesvědčit od dcery, ať jej taky ozkouším, a teď zas nevím proč jsem tolik otálela. Tohle jasně musí mít na zahradě každá, dokonce i syn, který nad vším ohrnuje nos, jej ozkoušel a nyní mi ho závidí.

Anežka Hánělová, Radkova Lhota:
Už si ani nepamatuji, kdy jsem začala objednávat poprvé. Vzhledem ke svému zaměstnání a zkušenostem (než jsem objevila 12 x Byodo Bio Kukuřičné chlebíčky solené, 120g, vyzkoušel jsem snad úplně všechno a výsledek nulový) můžu potvrdit, že je to malý zázrak. Co mě jenom mrzí, že jsem na něj nenatrefil dřív. Ušetřilo by mi to zbytečně promarněný čas a peníze vynaložené za jiné neúčinné výrobky.

Sebastian Skalník, Dolní Lažany:
Co mě přivedlo k tomu, abych koupil 12 x Byodo Bio Kukuřičné chlebíčky solené, 120g? Jednoduše ta skromně výhodná cena. A taky recenze od kamarádů, kteří jsou už delší dobu maximálně spokojeni. Musím říct, že mi nezbývá než souhlasit. Občas jsem k novým věcem skeptický, ale zde musím nechat svůj skepticismus stranou. Zbývá totiž pouze chválit a doporučovat všude okolo.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 04. 2018.

Hodnocení 12 x Byodo Bio Kukuřičné chlebíčky solené, 120g

hodnocení 5/5 od 14 hodnotících

Diskuze 12 x Byodo Bio Kukuřičné chlebíčky solené, 120g

Daniel V: 110 % spokojenost

Daniela K: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Roman P: 12 x Byodo Bio Kukuřičné chlebíčky solené, 120g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Johana Š: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Nela R: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Byodo Bio Kukuřičné chlebíčky solené, 120g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Byodo Bio Kukuřičné chlebíčky solené, 120g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt