12 x Byodo Bio Lasagne, 250g

12 x Byodo Bio Lasagne, 250g

12 x Byodo Bio Lasagne, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Byodo Bio Lasagne, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Byodo Bio Lasagne, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1026 Kč
Naše cena: 684 Kč Ověřit dostupnost

Klasické italské lasagne té nejvyšší kvality z čerstvé pramenité vody a tradičně na krupici mleté tvrdé pšenice, vyhlášené jako zdravější středomořská alternativa klasické komerční pšenici, představují klasické těstovinové potěšení plné bílkovin, vitamínů a minerálů nejen pro všechny milovníky italských lasagní prvotřídní kvality.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1489 kJ (351 kcal) na 100 g. Sacharidy: 72.1 g, (z toho cukr: 4.3 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 11 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Byodo Bio Lasagne, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Byodo Bio Lasagne, 250g

Eliška Šulistová, Milovice u Hořic:
Podlehla jsem reklamě,ale nelže.Jen se nesmíte nechat strhnout prvotní poblouzněním a pak týden hekat s namoženým břichem,ale začít jenom na prvním stupni a po malých seriích,nebojte ,brzy uvidíte výsledky,ale pro začátečníka 2 min je opravdu těžké,byla jsem ráda prvně 20 cviky. Více než břicho ale registruji pevnější hýždě a bolí mě hodně stehna a lýtka,přestože je i břicho hubenější.Nemám zrovna sílu v rukou,ale ani to není nijak problém,asi je důležité na tom,jak si na to vlezete.Montáž 12 x Byodo Bio Lasagne, 250g je za 20 minut, používá se bez problémů,vyndáte kolík a šup pod skříňku.

Lucie Lenartová, Vracov:
Jako postarší dáma se dnes příliš nevyznám v tom, co je nejlevnější. Většinou dám na zkušenosti někoho znalejšího a na testy, které si model získal u jiných kupujících. V tomto stylu jsem také dala na recenze jiných a vyplatilo se. 12 x Byodo Bio Lasagne, 250g užívám už několik týdnů a za tu dobu jsem nenašla nic, co by mě v budoucnosti od zakoupení odradilo. Chci také zmínit hodně příjemné jednání ze strany obchodu.

Linda Kundrátová, Bernardov:
Řeknu Vám, že k objednávkám přes internet jsem hodně nedůvěřivá, a proto jsem si i tento eshop ze začátku prověřila a zavolala tam. Musím říci, že paní, co mi zvedla telefon, byla velmi milá a ujistila mě, že zboží dorazí v pořádku do dvou dnů od objednání. Nakonec jsem si tento výrobek zakoupila a na doručení jsem nečekala ani čtyři dni. 12 x Byodo Bio Lasagne, 250g došel v dobrém stavu. Užívám ho docela pravidelně a neměnila bych.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 04. 2018.

Hodnocení 12 x Byodo Bio Lasagne, 250g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Byodo Bio Lasagne, 250g

Václav T: tak jsem to dostala aje to super

Vanesa R: Proboha. To raději přispěju na charitu

Daniela J: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Ondřej Š: Celkem jsem spokojený.

Daniela W: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Byodo Bio Lasagne, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Byodo Bio Lasagne, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt