12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g

12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g

12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 995 Kč
Naše cena: 663 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné celozrnné italské lasagne té nejvyšší kvality z čerstvé pramenité vody a tradičně na celozrnnou krupici mleté tvrdé pšenice, vyhlášené jako zdravější středomořská alternativa klasické komerční pšenici, představují klasické těstovinové potěšení plné bílkovin, vitamínů a minerálů nejen pro všechny milovníky italských lasagní prvotřídní kvality.Složení: Celozrnná krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1450 kJ (343 kcal) na 100 g. Sacharidy: 64.7 g, (z toho cukr: 3.8 g), Tuky: 2.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g

Karolína Diartová, Žimutice

Karolína Diartová, Žimutice:
12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g jsem obdržela k narozeninám od tchýně. Takže jsem byla víc než opatrná, protože choťova matka v minulosti občas naletěla podivuhodným ne zrovna poctivým obchodníkům. Pomyslela jsem si, že za zkoušku nic nedám, když už je to ve skříni. A názor jsem změnila velmi rychle. Nyní jsem za to překvapení moc ráda. A navíc to zlepšilo i moje vztahy s tchýní.

Marek Došek, Petřvald

Marek Došek, Petřvald:
Daný 12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g jsem předtím spatřil na billboardu. Předtím mě ale neoslovil, považoval jsem ho za příliš přechválený. Avšak následně jsem hovořil s kamarády z fotbalu, kteří si to koupili. Byli spokojení, inspirovali mě, tak jsem ho taky vyzkoušel. Teď tvrdím, že reklama na 12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g byla pravdivá. Kvalita, ryhlé doručení, odolnost, zkrátka jediným slovem spokojenost.

Nikolas Rohlena, Měňany

Nikolas Rohlena, Měňany:
Parádní cena! Mě překvapil, velmi lehce jsem se s ním naučil zacházet. Manželka mi nejdřív po tom, co se dozvěděla, že jsem to koupil online, nechtěla věřit cenu nákupu. „To je nějaký levný, ne? Není to až moc málo za takovou věc? Vždyť je to 12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g!“ Její strachy se hned rozplynuly. Máme ho už víc než tři měsíce, nákupem jsme ušetřili spoustu peněz a opravdu jsme spokojení!

Alena Šoltová, Říkov

Alena Šoltová, Říkov:
Naprosto bezkonkurenční 12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g, díky kterému jsem stále svěží a mladistvá. Používám ho čtyřikrát denně a cítím se mnohem skvěle a odpočinutěji. Jediné vrásky, které nyní mám, jsou od smíchu. Rozhodně bych řekla používání 12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g kterékoliv ženě, která se chce být královnou pro svého krále. S 12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g je to snadné.

Eva Čáňová, Sněžné

Eva Čáňová, Sněžné:
Koupeno rodičům jako nevšední vánoční dárek. Velká spokojenost. Dáreček je oba potěšil a já ušetřila korunky! :-) Nejvíc se mi líbí, jak jsou teď s 12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g spokojení. Naučili se ho lehko používat a chválí si jeho všestrannost. Možná si ho koupím až dopíšu komentář taky. Nepoužiji ho sice tak často jako děda s babičkou, ale taková věc se domů hodí vždy.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 10. 2018.

Hodnocení 12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g

hodnocení 5/5 od 9 hodnotících

Diskuze 12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g

Alena R: dobré

Gabriela V: já jsem to prostě chtěla

Adéla M: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Richard H: Celkem jsem spokojený.

Miroslav D: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt