12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g

12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g

12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 995 Kč
Naše cena: 663 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné celozrnné italské lasagne té nejvyšší kvality z čerstvé pramenité vody a tradičně na celozrnnou krupici mleté tvrdé pšenice, vyhlášené jako zdravější středomořská alternativa klasické komerční pšenici, představují klasické těstovinové potěšení plné bílkovin, vitamínů a minerálů nejen pro všechny milovníky italských lasagní prvotřídní kvality.Složení: Celozrnná krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1450 kJ (343 kcal) na 100 g. Sacharidy: 64.7 g, (z toho cukr: 3.8 g), Tuky: 2.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g

Karolína Diartová, Žimutice

Karolína Diartová, Žimutice:
12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g jsem obdržela k narozeninám od tchýně. Proto jsem byla víc než nedůvěřivá, protože choťova maminka dříve občas naletěla nejrůznějším ne zrovna poctivým obchodníkům. Řekla jsem si, že za zkoušku skoro nedám, když už je to ve skříni. A názor jsem změnila hodně obratem. Dneska jsem za to překvapení moc ráda. A bonusem to zlepšilo i moje vztahy s tchýní.

Marek Došek, Petřvald

Marek Došek, Petřvald:
Daný 12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g jsem napoprvé spatřil v reklamě. V té chvíli mě moc neoslovil, jevil se jako nepřirozeně přeceňovaný. Ale poté jsem hovořil s kamarády z fotbalu, kteří si výrovek objednali. Chválili ho, doporučovali mi ho, tak jsem ho taky objednal. Teď tvrdím, že reklama na 12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g opravdu nepřeháněla. Materiály, ryhlé doručení, dlouhá životnost, prostě jediným slovem boží.

Nikolas Rohlena, Měňany

Nikolas Rohlena, Měňany:
Parádní spolehlivost! Mě překvapil, velmi dobře jsem se s ním naučil zacházet. Manželka mi nejdřív po tom, co se dozvěděla, že jsem to koupil online, nechtěla věřit cenu nákupu. „To je nějaký levný, ne? Není to až moc málo za takovou věc? Vždyť je to 12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g!“ Její strachy se brzy rozplynuly. Máme ho už víc než čtyři měsíce, nákupem jsme ušetřili spoustu peněz a opravdu jsme spokojení!

Alena Šoltová, Říkov

Alena Šoltová, Říkov:
Zcela bezkonkurenční 12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g, díky kterému jsem stále svěží a krásná. Používám ho čtyřikrát měsíčně a připadám si velmi skvěle a silnější. Ojedinělé vrásky, které teď mám, jsou od smíchu. Rozhodně bych doporučila používání 12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g každé kámošce, která se chce být princeznou pro svého krále. S 12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g je to lehké.

Eva Čáňová, Sněžné

Eva Čáňová, Sněžné:
Koupeno rodičům jako nevšední vánoční dárek. Velká spokojenost. Dáreček je oba potěšil a já ušetřila korunky! :-) Moc se mi líbí, jak jsou teď s 12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g spokojení. Naučili se ho lehko používat a chválí si jeho všestrannost. Možná si ho koupím až dopíšu komentář taky. Nepoužiji ho sice tak často jako táta s mámou, ale taková věc se domů hodí vždy.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 06. 2018.

Hodnocení 12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g

František K: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Martin R: je to fajné

Julie H: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Kryštof L: tak jsem to dostala aje to super

Amálie S: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt