12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g

12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g

12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 995 Kč
Naše cena: 663 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné celozrnné italské lasagne té nejvyšší kvality z čerstvé pramenité vody a tradičně na celozrnnou krupici mleté tvrdé pšenice, vyhlášené jako zdravější středomořská alternativa klasické komerční pšenici, představují klasické těstovinové potěšení plné bílkovin, vitamínů a minerálů nejen pro všechny milovníky italských lasagní prvotřídní kvality.Složení: Celozrnná krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1450 kJ (343 kcal) na 100 g. Sacharidy: 64.7 g, (z toho cukr: 3.8 g), Tuky: 2.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g

Karolína Diartová, Žimutice

Karolína Diartová, Žimutice:
12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g jsem dostala k vánocům od tchýně. Proto jsem byla víc než nedůvěřivá, protože manželova matka v minulosti občas naletěla nejrůznějším ne zrovna poctivým prodejcům. Pomyslela jsem si, že za zkoušku skoro nedám, když už je to doma. A názor jsem změnila velmi rychle. Dneska jsem za ten dárek moc ráda. A navíc to vylepšilo i komunikace s tchýní.

Marek Došek, Petřvald

Marek Došek, Petřvald:
Daný 12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g jsem napoprvé spatřil v tisku. Tehdy mě ale nezaujal, připadal mi příliš přeceňovaný. Ovšem následně jsem hovořil s přáteli, kteří si zboží pořídili. Byli spokojení, motivovali mě, tak jsem ho musel vyzkoušet taky. Teď tvrdím, že reklama na 12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g byla pravdivá. Zpracování, rychlost doručení, odolnost, zkrátka jedním slovem bomba.

Nikolas Rohlena, Měňany

Nikolas Rohlena, Měňany:
Parádní kvalita! Mě překvapil, velmi dobře jsem se s ním naučil zacházet. Manželka mi nejdřív po tom, co se dozvěděla, že jsem to koupil na internetu, nechtěla uvěřit cenu nákupu. „To je nějaký levný, ne? Není to až moc málo za takovou věc? Vždyť je to 12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g!“ Její strachy se brzy rozplynuly. Máme ho už víc než dva a půl měsíce, nákupem jsme ušetřili spoustu peněz a opravdu nelitujeme!

Alena Šoltová, Říkov

Alena Šoltová, Říkov:
Naprosto bezkonkurenční 12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g, díky kterému jsem pořád svěží a mladistvá. Používám ho dvakrát denně a připadám si velmi skvěle a odpočinutěji. Ojedinělé vrásky, které teď mám, jsou od smíchu. Rozhodně bych doporučila používání 12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g každé ženě, která se chce být vílou pro svého žabáka. S 12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g je to jednoduché.

Eva Čáňová, Sněžné

Eva Čáňová, Sněžné:
Koupeno rodičům jako nevšední vánoční dárek. Velká spokojenost. Dáreček je oba potěšil a já ušetřila kačky! :-) Moc se mi líbí, jak jsou teď s 12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g spokojení. Naučili se ho snadno používat a chválí si jeho všestrannost. Možná si ho koupím časem taky. Nepoužiji ho sice tak často jako táta s mámou, ale taková věc se na chatu hodí vždy.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 05. 2018.

Hodnocení 12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g

Sofie L: Ideální k osmnáctinám :)

Hana B: dobré

Patrik P: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Jana A: Tento 12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Kamila K: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt