12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky bez soli, 100g

12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky bez soli, 100g

12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky bez soli, 100g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky bez soli, 100g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky bez soli, 100g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 452 Kč
Naše cena: 301 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné bezlepkové celozrnné rýžové chlebíčky, zcela bez soli, prvotřídní kvality a neutrální chuti, představují chutnou rýžovou pochoutku, jež se báječně hodí jako základ na přípravu zdravé svačinky nejen pro celialiky, ale v každé zdravé kuchyni.Složení: Pufovaná celozrnná rýže* (100%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1624 kJ (383 kcal) na 100 g. Sacharidy: 81.7 g, (z toho cukr: 0.4 g), Tuky: 2.7 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 7.9 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky bez soli, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky bez soli, 100g

Antonín Kulha, Jindřichov:
Jsem zase naprosto spokojen. Jako obvykle padla má volba na spolehlivý obchod a vyplatilo se. Očekávaná provedení produktu a bezproblémové dodání. Jsem spokojen jak s přiměřenou cenou, možností velkého výběru barevné varianty produktu, tak i s jednoduchým ovládáním bez zbytečných funkcí navíc. Žádné zbytečné čtení uživatelských návodů. Za mě plný počet bodů.

Klára Schulhauserová, Valkeřice:
Zakoupila jsem si u vás 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky bez soli, 100g a jsem hodně spokojená. Vypadá přesně tak, jak jsem si představovala a hlavně funguje. Velmi si cením rychlosti doručení, která byla opravdu rychlá. Takové jednání jako u vás bohužel není běžné. Ještě jednou velcekrát děkuji za perfektní služby. Patřím mezi pedantky, takže hodně často nechválím. Tentokrát však musím.

Michaela Modrianská, Chotusice:
Mudrovala jsem, co je pro mě vhodnou volbou. I když, že nejsem moc náročná, nakonec jsem si zakoupila 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky bez soli, 100g. Hlavně proto, že se zdál za uvedenou cenu levný. Zjistila jsem si jeho stav skladem a nakonec zakoupila. Jsem celkem spokojená. Asi bych byla raději za jinou barvu, ale to je Drobnost. Důležité je, že dělá to, co splňovat má.

Zdeněk Kutman, Kroučová:
Koupeno ze zkušenosti pro 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky bez soli, 100g ten manuál ! - doporučuji radši ani nečíst, je lépe to smontovat podle fotky na krabici. Výrobce by určitě schudl, kdyby přidal 1 list papíru s detailnějším popisem... Montáž taky hodinu potrvá. Proč všichni všude použijou ty plasty - hned při montáži 1 držák na kolo nevydržel a to jsem se to snažil nervat při dotahování. Co asi budu dělat, až prasknou ty dotahovače nebo držáky středu?

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 04. 2018.

Hodnocení 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky bez soli, 100g

hodnocení 5/5 od 11 hodnotících

Diskuze 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky bez soli, 100g

Johana S: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Pavel P: Přišlo to celkem rychle

Rozálie Č: Ideální k osmnáctinám :)

Veronika P: já jsem to prostě chtěla

Matouš M: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky bez soli, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky bez soli, 100g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt