12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky s mořskou solí, 100g

12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky s mořskou solí, 100g

12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky s mořskou solí, 100g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky s mořskou solí, 100g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky s mořskou solí, 100g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 452 Kč
Naše cena: 301 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné bezlepkové celozrnné rýžové chlebíčky, jemně solené mořskou solí, prvotřídní kvality a neutrální chuti, představují chutnou rýžovou pochoutku, jež se báječně hodí jako základ na přípravu zdravé svačinky nejen pro celialiky, ale v každé zdravé kuchyni.Složení: Pufovaná celozrnná rýže* (99,5%), mořská sůl (0,5%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1635 kJ (385 kcal) na 100 g. Sacharidy: 83.6 g, (z toho cukr: 0.6 g), Tuky: 2.2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 7.8 g, Sůl: 0.5 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky s mořskou solí, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky s mořskou solí, 100g

Eliška Chotětická, Peruc:
Často jsem si myslela, jak to moje přítelkyně dělá, že jí to hodně sluší. Nejdřív jsem si říkala, že to jsou jen geny, ale pak mi to nedalo a zeptala jsem se jí, co za tím opravdu stojí. Se záchvatem mi o 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky s mořskou solí, 100g pověděla. Užívá ho už šest let a je zcela uspokojená. Takže já nemám na co vymlouvat se, jdu taky do toho. Mají skvělý e-shop, na kterém si ho lehce objednám.

Laura Siláková, Jarohněvice:
Už si ani nevzpomínám, kdy jsem začala objednávat poprvé. Vzhledem ke svému zaměstnání a zkušenostem (než jsem objevila 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky s mořskou solí, 100g, vyzkoušel jsem snad úplně cokoliv a výsledek žádný) můžu potvrdit, že je to velký zázrak. Co mě jenom mrzí, že jsem na něj nenatrefil dřív. Ušetřilo by mi to zbytečně promarněný čas a peníze vynaložené za jiné neúčinné zboží.

Sára Šramová, Sovolusky:
Byla jsem nejprve opatrná, a protože nerada nakupuji přes net. Byla jsem se na 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky s mořskou solí, 100g kouknout v kamenném krámě. Vyzkoušela jsem jej a byla jsem překvapena, jakého šikovného pomocníka můžu mít v bytě. Nečekala jsem, sedla jsem k netu a za skvělou cenu jej objednala. Mám ho doma šest dní a nemůžu si ho vynachválit. Musím se naučit jej zvládat, ale vzhlíží to lehce, tak asi nebude problém.

Tereza Bohušová, Řepice:
Jasnou náhodou se mi objevila do rukou zpráva o 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky s mořskou solí, 100g. Váhala jsem, jestli si ho mám objednat, přece jen jsem jej okamžitě nevyužila. Ale zvědavost vyhrála a myslela jsem si, že když mi nebude hodit se, bude se třeba hodit našim dětem. Po několika týdnech, kdy jsem 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky s mořskou solí, 100g testovala jsem si jej natolik oblíbila, že si jej jistě nechám. Vřele doporučuji.

Lucie Pohlotová, Chobot:
Potřebovala jsem tento 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky s mořskou solí, 100g velmi okamžitě poslat a měla jsem dost specifické přání. Díky vám vše dopadlo dobře a já jsem byla hodně překvapená dobrým přístupem. 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky s mořskou solí, 100g je přesně takový, jaký jsem nutně musela mít. Přítel je nadšený (byl to dárek pro něho), proto spokojenost na obou stranách. Kéž by ostatní obchody fungovaly tak jistě, jako ten váš. To by bylo nakupování ještě mnohem milejší.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 04. 2018.

Hodnocení 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky s mořskou solí, 100g

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky s mořskou solí, 100g

Matěj Z: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Johana P: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Jáchym C: Přišlo to celkem rychle

Pavel L: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Emma N: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky s mořskou solí, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky s mořskou solí, 100g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt