12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky se 7 semeny, 100g

12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky se 7 semeny, 100g

12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky se 7 semeny, 100g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky se 7 semeny, 100g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky se 7 semeny, 100g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 644 Kč
Naše cena: 429 Kč Ověřit dostupnost

Unikátní bezlepkové celozrnné rýžové chlebíčky se 7 druhy semínek a zrn, jemně solené mořskou solí, prvotřídní kvality a výjimečné, lehce oříškové chuti, představují lahodnou bezlepkovou pochoutku, jež se báječně hodí jako základ na přípravu zdravé svačinky nejen pro celialiky, ale v každé zdravé kuchyni.Složení: Pufovaná celozrnná rýže* (67,5%), kukuřice*, pohanka*, quinoa*, proso*, laskavec*, sezam*, mořská sůl (0,5%). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: SezamEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1652 kJ (390 kcal) na 100 g. Sacharidy: 77.8 g, (z toho cukr: 0.6 g), Tuky: 3.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.7 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 9.1 g, Sůl: 0.4 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky se 7 semeny, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky se 7 semeny, 100g

Amálie Taubrová, Lesná:
Jsem šťastná. 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky se 7 semeny, 100g byl opravdu rychle zaslán k mé celkové štěstí. jistě budu povídat dále všem svým kamarádkám v okolí a nejen jim. Protože se jedná tedy o skvělý eshop, okamžitá komunikace se zákazníky a když máte všetečný dotaz, vše vám hodně rychle a v pořádně zodpoví. Uspokojuje mě, když se jedná o okamžité doručení nákupu a tady to skvěle probíhá. Doporučuji!

Rozálie Graňáková, Třanovice:
Po 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky se 7 semeny, 100g jsme s manželem pokukovali už nějaký čas. Stále jsme se však nemohli vybrat. Nakonec jsme se rozhodli pro objednání a určitě nelitujeme. Přestože 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky se 7 semeny, 100g máme jen měsíc, už teď je mi jasné, že jsme objednali správně, více než správně a jsme naprosto spokojeni.

Radek Rainer, Velké Janovice:
Našel jsem v tomto obchodě jednu z těch levnějších cen 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky se 7 semeny, 100g, který jsem sháněl. Proto jsem objednal, jelikož se mi líbil vzhled eshopu, na kterých bylo jasně vidět, co zákazník objednává. Zaslání produktu bylo okamžité, bleskové a bezchybné, proto jsem byl o to více spokojen. S celým průběhem obchodu jsem velmi spokojen a produkt je vážně nejvíc. Chci jen doporučit všem.

Laura Štajnerová, Čankovice:
Upozornila mě na něj nabídka na banneru. Důsledně jsem se koukla do komentářů pod článkem. Očekávala jsem, že jako obvykle budou názory spíše hanlivé, jak už to tak u hodně komentářů bývá. Byla jsem šokovaná, že to bylo zcela jinak. To už ve mně rostlo chuť ho vyzkoušet. Neubránila jsem se 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky se 7 semeny, 100g a jsem za to moc ráda. I já se v diskuzi mohla podělit o svůj pozitivní komentář.

Tomáš Šefránek, Krokočín:
Daný 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky se 7 semeny, 100g jsem vypátral shodou okolností v eshopu. Hodnocení na něj byly vesměs výborné, takže jsem si řekl, že by to nemusel být přílišný risk. Jistěže jsem měl trochu obavy, to je asi při koupi na internetu běžné, ale jakmile mi 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky se 7 semeny, 100g přišel až ke dveřím, uznal jsem, že to bylo zcela neopodstatněné. Vše zvládá bez chyby, fakt mi pomáhá a zpětně jsem moc rád, že jsem si ho nechal zaslat. Doporučuji!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 04. 2018.

Hodnocení 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky se 7 semeny, 100g

hodnocení 5/5 od 15 hodnotících

Diskuze 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky se 7 semeny, 100g

Magdaléna K: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Šárka L: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Jiří K: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Anežka H: Ideální k osmnáctinám :)

Hana K: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky se 7 semeny, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky se 7 semeny, 100g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt