12 x Byodo Bio Špagetky z tvrdé pšenice, 500g

12 x Byodo Bio Špagetky z tvrdé pšenice, 500g

12 x Byodo Bio Špagetky z tvrdé pšenice, 500g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Byodo Bio Špagetky z tvrdé pšenice, 500g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Byodo Bio Špagetky z tvrdé pšenice, 500g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 917 Kč
Naše cena: 611 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné italské Spaghettini neboli špagetky z nejkvalitnější italské krupice z tvrdé pšenice vyhlášené pro svůj středomořský nešlechtěný zdraví přínosný původ představují jedinečné těstovinové potěšení nejen pro všechny milovníky této jedinečné pochoutky, ale jednoduše základ každé zdravé kuchyně. Optimální jako klasická příloha dle Vaší kulinářské fantazie. Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1489 kJ (351 kcal) na 100 g. Sacharidy: 72.1 g, (z toho cukr: 4.3 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 11 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Byodo Bio Špagetky z tvrdé pšenice, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Byodo Bio Špagetky z tvrdé pšenice, 500g

Klára Kolingerová, Křižovatka:
Už jsem vám chtěla napsat dříve, ale vždy jsem na to zapomněla. Před šesti týdny jsem u vás koupila 12 x Byodo Bio Špagetky z tvrdé pšenice, 500g, který zcela předčil mé očekávání. Jako kterákoliv ženská dbám při výběru především na vzhled, ale manža ocenil také užitečnost. Zcela skvělý eshop. Přítel si u vás potom objednal obdobný výrobek a také si jej hodně chválil, a že on to tak často nedělá. Takže jasně máte dobré a perfektní zboží.

Amálie Gajdorusová, Alojzov:
Před měsícem jsem si u vás objednala 12 x Byodo Bio Špagetky z tvrdé pšenice, 500g a tolik mě rozmazlil, že jsem objednávku hodně obratem zopakovala. Je celkem velmi pěkný a hlavně užitečný. I přítel si ho pochvaluje, a to je velmi náročný. Chci ocenit také okamžité doručení i příjemnou pozornost v podobě slevy na další nákup. Moc si vážím taktního přístupu i pomoci při výběru. Ačkoliv tam byl návod, s manželem jsme se v tom maličko ztratili. Vaši pomoc jsme tedy velice uvítali.

Aneta Pošvancová, Všeradice:
Chvíli jsem měla chmury, protože můj přítel mi žhavě doporučoval něco zcela jiného. To on dělá často. Ale určující v mém podání byla cena. Tento 12 x Byodo Bio Špagetky z tvrdé pšenice, 500g vyšel levněji a přesto, že ho přítel hanil, já jsem úplně spokojená. Nakonec i on řekl, že tento druh je velmi luxusní. Jsem ráda, že jsem neposlechla jeho rady, poněvadž jsem díky svému úsudku hodně ušetřila.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 04. 2018.

Hodnocení 12 x Byodo Bio Špagetky z tvrdé pšenice, 500g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Byodo Bio Špagetky z tvrdé pšenice, 500g

František P: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Kateřina J: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Julie V: dobré

Richard S: funkční výrobek

Eva S: Tento 12 x Byodo Bio Špagetky z tvrdé pšenice, 500g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Byodo Bio Špagetky z tvrdé pšenice, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Byodo Bio Špagetky z tvrdé pšenice, 500g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt