12 x Byodo Bio Tagliatelle špenátové, 250g

12 x Byodo Bio Tagliatelle špenátové, 250g

12 x Byodo Bio Tagliatelle špenátové, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Byodo Bio Tagliatelle špenátové, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Byodo Bio Tagliatelle špenátové, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 888 Kč
Naše cena: 592 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné italské špenátové Tagliatelle neboli motané nudle z nejkvalitnější italské krupice z tvrdé pšenice, vyhlášené pro svůj středomořský nešlechtěný původ, ve směsi s kvalitním špenátovým práškem představují jedinečné a oblíbené těstovinové zpestření nejen pro Vaše nejmenší ale do každé zdravé kuchyně. Vaší kulinářské fantazii se meze nekladou.Složení: Pšenice tvrdá krupice*, špenátový prášek* (2%). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1529 kJ (361 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73 g, (z toho cukr: 3.6 g), Tuky: 1.6 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12.1 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Byodo Bio Tagliatelle špenátové, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Byodo Bio Tagliatelle špenátové, 250g

Vojtěch Turčáni, Hostovlice

Vojtěch Turčáni, Hostovlice:
Zakoupili jsme si Rohové provedení 12 x Byodo Bio Tagliatelle špenátové, 250g. Sestavení zabere dosti času a jsou potřeba tak čtyř lidi. Složení je hodně těžký oříšek, který jsme stavěli cca 3 hodiny. Chybělo dost šroubků a ostatních věcí. Příručka je jen zbytečný cár papíru. Pořádně si rozmyslete kam 12 x Byodo Bio Tagliatelle špenátové, 250g chcete, protože přesunout jí tak, aby se nerozpadla je těžké na fištrón. K sestavení je potřeba mít hodně šikovné ručičky, ale výsledek stojí za to. Je prostorná, vzhledově krásná a vejde se do ní vše co potřebujete.

Jiří Pukančík, Vojkovice

Jiří Pukančík, Vojkovice:
12 x Byodo Bio Tagliatelle špenátové, 250g kurýr přivezl nepoškozený a bez prodlevy. Bohužel na základě nabídky, měl 12 x Byodo Bio Tagliatelle špenátové, 250g přijít v dárkovém pouzdře, což však chybělo. Kdyby to nebyl prezent, pravděpodobně bych nebyl naštvaný. Bohužel jsem musel, ovšem i tak komunikace byla příjemná. Přijal jsem omluvu a dodatečně mi poslali krabici s pouzdrem. Co bych však změnil, bylo poštovné. Eshop preferuje jednu společnost, kde se musí zaplatit balné. Další finanční prostředky k ceně zboží.

Tadeáš Šmela, Klopotovice

Tadeáš Šmela, Klopotovice:
Jsem uspokojen bez výhrad, cena odpovídá kvalitě. Přesný popis 12 x Byodo Bio Tagliatelle špenátové, 250g a bleskové dodání. Produkt jsem zakoupil na doporučení kamaráda a funguje na jedničku. Je plně spolehlivý. Nepoužívám ho každodenně, ale i po delší nečinnosti dobře funguje a nedělá rámus. Manželka oceňuje vzhledové zpracování a jednoduché používání. Doporučuji.

Viktorie Hamiová, Křenovice

Viktorie Hamiová, Křenovice:
Já osobně nemám s 12 x Byodo Bio Tagliatelle špenátové, 250g své prokazatelné zkušenosti, pořídila jsem ho pro máti. Zvolila jsem ho hlavně proto, že měl na webu velice pozitivní ohlasy a protože mnoho kamarádek ho také mají. Maminka, navzdory tomu, že byla na začátku trochu skeptická, si ho nyní velmi chválí. Vždy, když k ní s manželem přijedeme, tak o něm hovoří a je velmi nadšená.

Štěpán Pauch, Hlubočky

Štěpán Pauch, Hlubočky:
12 x Byodo Bio Tagliatelle špenátové, 250g jsem zahlédl napoprvé u kamaráda na přednášce z chemie. Okamžitě jsem zaregistroval, že vypadá dobře. Z toho důvodu jsem se s kamarádem chvíli bavil. Nedal na něj dopustit, tak jsem učinil stanovisko, že ho taky vyzkouším. Vybral jsem si potřebnou částku, objednal si ho a nyní už můžu říct, že si spolužák nevymýšlel. Opravdu kvalitní výrobek a já jsem vskutku nadšený, že jsem se tak rozhodl.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 06. 2018.

Hodnocení 12 x Byodo Bio Tagliatelle špenátové, 250g

hodnocení 5/5 od 9 hodnotících

Diskuze 12 x Byodo Bio Tagliatelle špenátové, 250g

Antonín F: Přišlo to celkem rychle

Jonáš B: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Alžběta Š: Proboha. To raději přispěju na charitu

Václav C: je to fajné

Sabina B: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Byodo Bio Tagliatelle špenátové, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Byodo Bio Tagliatelle špenátové, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt