12 x Byodo Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 250g

12 x Byodo Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 250g

12 x Byodo Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Byodo Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Byodo Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 917 Kč
Naše cena: 611 Kč Ověřit dostupnost

Klasické italské Tagliatelle neboli motané nudle z nejkvalitnější italské krupice z tvrdé pšenice vyhlášené pro svůj středomořský nešlechtěný zdraví přínosný původ představují jedinečné těstovinové potěšení nejen pro všechny milovníky této klasické pochoutky, ale jednoduše základ každé zdravé kuchyně. Optimální jako klasická příloha dle Vaší kulinářské fantazie třeba k asijským jídlům. Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1489 kJ (351 kcal) na 100 g. Sacharidy: 72.1 g, (z toho cukr: 4.3 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 11 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Byodo Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Byodo Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 250g

Jana Včeláková, Prusinovice:
Tento 12 x Byodo Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 250g určitě doporučuji. Po přečtení recenzí a popisku jsem si zakoupila hned tři kusy a jsem s nimi zcela ráda. Vzhled i velikost odpovídá grafice a s kontaktováním prodejce kvůli dodání taky nebyl jakýkoliv problém. Pracuji s nimi střídavě a pořád vypadají dva jako nové. Jistě jim zůstanu věrná i dále a zakoupím další, bude-li třeba. Což nepředpokládám, jelikož zatím fungují 100%.

Alžběta Grušková, Děkov:
Jako matka samoživitelka nemám peněz nazbyt, ale 12 x Byodo Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 250g se mi moc hodí a tak jsem se rozhodla jej objednat už kvůli tomu, že podobné výrobky jsou cenově vyšší a vypadaly se mi tak hezké. A myslím, že jsem vybrala správně. Telefonicky jsem si potvrdila jeho dostupnost a děkuji moc za velmi stabilní výrobek i za hezké obchodování.

Pavel Okapal, Košík:
lehce se přiznám, že jsem byl, co 12 x Byodo Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 250g považovali na nesmysl. Pak jsem ale v práci slyšel kámoše, jak o něm hezky mluví. Pročetl jsem si weby a můj původně skálopevný postoj vzal za své. I manželka mi říkala, že bych neměl odsuzovat něco, co jsem sám neužíval. Takže jsem 12 x Byodo Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 250g objednal a hned třetí den ho doručili. Testuji ho sice teprve druhý týden, ale nemám mu co vytknout. Věřím, že mě nezklame ani v budoucnosti.

Amálie Pleschingerová, Velké Žernoseky:
Tenhle 12 x Byodo Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 250g je popravdě perfektní! Nikdy bych si nemyslela, že si takto takového zakoupím, ale určitě těch kaček, které jsem za to zaplatila, nelituji. Je to perfektní věc, a jsem hodně ráda, že jsem si ji koupila. Bez okolků, kudy šlapu, tudy chválím, protože je to velice užitečná a dobrá věc. Za sebe ji mohu vřele doporučit.

Jakub Barabáš, Milovice:
Daný 12 x Byodo Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 250g jsem našel shodou okolností v internetovém obchodě. Ohlasy na něj byly vesměs pozitivní, takže jsem si řekl, že to nemusí být takový risk. Jasně, že jsem měl pochyby, to je asi při koupi přes internet normální, ale ve chvíli, kdy mi 12 x Byodo Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 250g dorazil do schránky, přišel jsem na to, že strach byl naprosto zbytečné. Funguje bez chybičky, hodně mi pomáhá a zpětně jsem velmi rád, že jsem si ho objednal. Skvělý kup!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 04. 2018.

Hodnocení 12 x Byodo Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 250g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Byodo Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 250g

Hana H: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Šimon H: 110 % spokojenost

Tomáš S: tak jsem to dostala aje to super

Sára Š: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Vanesa O: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Byodo Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Byodo Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt