12 x Byodo Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g

12 x Byodo Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g

12 x Byodo Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Byodo Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Byodo Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 917 Kč
Naše cena: 611 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečná barevná vřetena z nejkvalitnější italské krupice z tvrdé pšenice, vyhlášené pro svůj středomořský nešlechtěný původ, ve směsi s kvalitním rajčatovým a špenátovým práškem představují svěží a oblíbené těstovinové zpestření každé zdravé kuchyně nejen pro Vaše nejmenší. Vaší kulinářské fantazii se meze nekladou.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*, rajčatový prášek*, špenátový prášek*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1529 kJ (361 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73 g, (z toho cukr: 3.6 g), Tuky: 1.6 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 11.7 g, Sůl: 0.01 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Byodo Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Byodo Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g

Eliška Hlaváčková, Poříčí u Litomyšle:
Dlouho jsem váhala mezi tímto 12 x Byodo Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g a jiným, skoro stejným. Nakonec jsem si na reakci zkušenosti, kdy jsem si vyzkoušela, jestli je produkt skutečně v obchodě a v jakém je stavu, vybrala tento výrobek a svého výběru určitě nelituji. Nejen, že prodejkyně na telefonu byla skutečně milá a ochotná, zboží dorazilo opravdu brzy a v neporušeném stavu. Všechno jak má být, můžu jenom než doporučit.

Klára Brousilová, Odřepsy:
Obdržela jsem 12 x Byodo Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g jako dárek a byla jsem moc hezky překvapena. Jsem opravdu hodně ráda, že mi syn daroval milý dárek.

Gabriela Šťotová, Stružinec:
Jsem už postarší paní a v nových věcech se moc nevyznám. Ale můj syn mi ukázal 12 x Byodo Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g a zeptal se mě, jestli bych jej také nechtěla. Přiznám se, že se mi docela líbil a tak mi ho objednal} a včera ráno dorazil. I tohle poděkování Vám za mě píše dcera, kladla jsem jí na srdce aby napsala, že Vám hodně krát děkuji. Přeji mnoho zdraví a štěstíčka.

Markéta Mařánková, Kratonohy:
Jsem přesvědčená, že 12 x Byodo Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g, dnes patří na trhu k absolutní špičce. Alespoň můj pocit po skoro dvou,třech,čtyřech,pěti,šesti měsících {používání|užívání) je takový. Jsem opravdu ráda a nemohu mu nic vytknout. Moc jsem ocenila možnost zvolit si 12 x Byodo Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g v klidu, v klidu gauče. V tomhle nakupování přes web moc oceňuji. A rada prodejce 12 x Byodo Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g byla skutečně skvělá. Zákaznická linka reaguje prakticky obratem, moje otázky byly zodpovězené srozumitelně a jednoduše.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 04. 2018.

Hodnocení 12 x Byodo Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Byodo Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g

Anna V: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Adam M: Celkem jsem spokojený.

Daniela V: Ideální k osmnáctinám :)

Richard J: tak jsem to dostala aje to super

Dominika K: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Byodo Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Byodo Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt