12 x Byodo Bio Vřetena celozrnné, 500g

12 x Byodo Bio Vřetena celozrnné, 500g

12 x Byodo Bio Vřetena celozrnné, 500g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Byodo Bio Vřetena celozrnné, 500g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Byodo Bio Vřetena celozrnné, 500g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 995 Kč
Naše cena: 663 Kč Ověřit dostupnost

Klasická vřetena z kvalitní celozrnné krupice z rozličných druhů italské nešlechtěné tvrdé pšenice a čerstvé pramenité vody díky svému jedinečnému pomalému způsobu sušení a vysokému obsahu lepku představují plnohodnotné a zdravé těstovinové potěšení výjimečně lahodné celozrnné chuti té nejvyšší italské kvality nejen pro všechny milovníky těstovin. Složení: Celozrnná krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1450 kJ (343 kcal) na 100 g. Sacharidy: 64.7 g, (z toho cukr: 3.8 g), Tuky: 2.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Byodo Bio Vřetena celozrnné, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Byodo Bio Vřetena celozrnné, 500g

Nela Havrilová, Rybníček

Nela Havrilová, Rybníček:
Dlouho jsem nenašla najít přesně takový 12 x Byodo Bio Vřetena celozrnné, 500g, který by mě uspokojil. Jsem docela přísná a chci pokaždé to nejlepší za nejlevnější cenu. Pak jsem narazila na váš eshop, který je hodně jednoduchý a nabídka k tomu je široká. Objevila jsem přesně to, co jsem hledala za skvělou cenu. I když jste to neměli na skladě, oceňuji hodně profesionální komunikaci a nakonec jsem se {zboží|produktu dočkala i rychle. Takže za mě skvělý obchůdek.

Natálie Hlušičková, Malešov

Natálie Hlušičková, Malešov:
Tento 12 x Byodo Bio Vřetena celozrnné, 500g jsem si pořídila na základě nízké ceny a hlavně, že byl ihned k odeslání. Byla jsem nervózní, jelikož zkušenosti zákazníků nebyly příliš skvělé. Nejvíce všem vadil termín doručení. Bohužel to tak bylo. Tento 12 x Byodo Bio Vřetena celozrnné, 500g jsem chtěla mít doma relativně brzy, a ve finále jsem ho dostala s nemalým zpožděním, než jinde.

Kateřina Lennerová, Třtice

Kateřina Lennerová, Třtice:
Skvěle pohodlné a hezké zboží, vysoká kvalita, jsem opravdu moc uspokojená. Pořizuji u vás dlouho, a každý další objednávka mě utvrzuje v tom, že dělám výhodně. Naposledy jsem si u vás koupila 12 x Byodo Bio Vřetena celozrnné, 500g, a téměř nevím, co na to mám dodat. Snad jen to, že příště budu pořizovat opět u vás, protože zboží, jaké prodáváte, se v takové barvě a za tak dobrou cenu hledá na internetu jen složitě.

Matyáš Fojtek, Malá Lhota

Matyáš Fojtek, Malá Lhota:
Našel jsem si tento kus na daném Eshopu z toho důvodu, že prodával za nejlepší ceny a určoval rychlost dodání. Takže jsem zakoupil a byl jsem příjemně překvapen, že tomu tak opravdu je. Jsem rád a hlavně zcela spokojen, že 12 x Byodo Bio Vřetena celozrnné, 500g slouží tak jak má. Jak se povídá, funguje jako japonské hodinky. Rád doporučím všem kolegům a známým. Osobní zkušenost je dobrá a já ji mám, díky vám, hodně pozitivní. Doporučuji.

Martin Kopr, Petrovice u Karviné

Martin Kopr, Petrovice u Karviné:
Tento 12 x Byodo Bio Vřetena celozrnné, 500g jsem nakoupil poprvé a můžu s láskou recenzovat, že jsem nejvíc spokojený. Produkt funguje na sto procent, vše dorazilo v pořádku a hlavně v rekordním čase. A i když to byl můj první objednávka, tak po této zkušenosti chci říct, že tento produkt si opět pořídím jen odsud. Jsem opravdu šťastný a chci všem jen doporučit. Spolehlivost a rychlost. Perfektní.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 06. 2018.

Hodnocení 12 x Byodo Bio Vřetena celozrnné, 500g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Byodo Bio Vřetena celozrnné, 500g

Gabriela R: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Jaroslav G: Celkem jsem spokojený.

Jáchym P: tak jsem to dostala aje to super

Zdeněk A: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Vít C: 12 x Byodo Bio Vřetena celozrnné, 500g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Byodo Bio Vřetena celozrnné, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Byodo Bio Vřetena celozrnné, 500g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt