12 x Chocoreale Bio Posyp z hořké čokolády, 225g

12 x Chocoreale Bio Posyp z hořké čokolády, 225g

12 x Chocoreale Bio Posyp z hořké čokolády, 225g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Chocoreale Bio Posyp z hořké čokolády, 225g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Chocoreale Bio Posyp z hořké čokolády, 225g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1754 Kč
Naše cena: 1169 Kč Ověřit dostupnost

Klasický hořko-čokoládový zdobící posyp, prvotřídní kvality, s vysokým obsahem kakaového prášku (32%) ve směsi s třtinovým cukrem, představuje lahodný čokoládový posyp na originální zdobení domácích specialit a cukroví dle Vaší fantazie, nepostradatelný v každé zdravé kuchyni. Složení: Kakaová hmota*, třtinový cukr*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2028 kJ (484 kcal) na 100 g. Sacharidy: 76.9 g, (z toho cukr: 68.5 g), Tuky: 17.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 10.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 4.7 g, Bílkoviny: 4.6 g, Sůl: 0.03 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Chocoreale Bio Posyp z hořké čokolády, 225g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Chocoreale Bio Posyp z hořké čokolády, 225g

Alena Pečivová, Hlince

Alena Pečivová, Hlince:
Jako ženská vnímám hlavně vzhled, který mě okamžitě oslovil a právě proto jsem dala 12 x Chocoreale Bio Posyp z hořké čokolády, 225g přednost. A hodilo se, protože jsem více než spokojena. Každodenní užívání se dosud nijak neukázalo, zkrátka jde opravdu o kvalitní věc. Pokud také zvažujete koupi, určitě nebudete chybovat. Mile mě oslovilo jednání obchodu – jasně na úrovni.

Rozálie Gőrnerová, Roštění

Rozálie Gőrnerová, Roštění:
Tento 12 x Chocoreale Bio Posyp z hořké čokolády, 225g je popravdě báječný! Nikdy bych si nemyslela, že si takto takového pořídím, ale určitě těch kaček, které jsem za to dala, nelituji. Je to výborná věc, a jsem strašně ráda, že jsem si to zakoupila. Bez okolků, kudy chodím, tudy chválím, protože je to velice perfektní a dobrá věc. Za sebe ji mohu pouze doporučit.

Michal Šabach, Částkov

Michal Šabach, Částkov:
Vyborna 12 x Chocoreale Bio Posyp z hořké čokolády, 225g, bohuzel v nasi zemi predrazena. Jeste zacatkem brezna stala přespříliš, nyni ji vetsina prodavačů nabizi levněji. Nerozumim teto cenove politice. Pro mne to znamena jet do Drážďan, abych usetril. Takto jsme tam jeli i pro další věci. Co se to tady v Ostravě deje s cenami???

Eliška Tenorová, Dobrohošť

Eliška Tenorová, Dobrohošť:
Chci se přiznat, že jsem v minulosti asi třikrát vyzkoušela podobný výrobek jako je 12 x Chocoreale Bio Posyp z hořké čokolády, 225g. Nabídka ostatních firem ale nebyla úplně přehledná a přišlo mi, že slibují něco, co nemohou splnit. S objednávkou jsem pak moc uspokojená nebyla. V jednom případě chyběl český návod, druhý dodavatel by docela problémový (špatná komunikace, složitá reklamace zboží). V případě 12 x Chocoreale Bio Posyp z hořké čokolády, 225g mě ale oslovila už jeho prezentace a milost prodejce. Z počátku jsem se na 12 x Chocoreale Bio Posyp z hořké čokolády, 225g vyptávala a mé otázky byly hezky zodpovězeny, ačkoliv jsem si doteď vůbec nic nekoupila. Tento přístup mě k objednávce motivoval a musím říct, že jsem nakonec našla dobrého dodavatele a také výborný výrobek, který mohu všem poradit.

Marek Klouda, Běšiny

Marek Klouda, Běšiny:
Všem bych radil, aby se drželi údajů v popisu 12 x Chocoreale Bio Posyp z hořké čokolády, 225g. Myslím, že případná nechvalná hodnocení mohou v mnoha případech pocházet z nesprávného užívání. Tuhle zkušenost měl náš soused, který nás od nákupu varoval. Jsem hodně rád, že jsem na jeho rady nedal a  12 x Chocoreale Bio Posyp z hořké čokolády, 225g objednal. Používám ho už sedmý týden a opravdu mu nemohu cokoliv vytknout.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 06. 2018.

Hodnocení 12 x Chocoreale Bio Posyp z hořké čokolády, 225g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Chocoreale Bio Posyp z hořké čokolády, 225g

Radim K: 110 % spokojenost

Michal C: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Rozálie V: Proboha. To raději přispěju na charitu

Šárka H: Ideální k osmnáctinám :)

Hana T: nemá chybu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Chocoreale Bio Posyp z hořké čokolády, 225g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Chocoreale Bio Posyp z hořké čokolády, 225g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt