12 x Davert Bio Celozrnné žitné plátky, 250g

12 x Davert Bio Celozrnné žitné plátky, 250g

12 x Davert Bio Celozrnné žitné plátky, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Davert Bio Celozrnné žitné plátky, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Davert Bio Celozrnné žitné plátky, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 783 Kč
Naše cena: 522 Kč Ověřit dostupnost

Celozrnný černý žitný chléb ze šrotovaných celých zrn, krájený, bez kváskový a bez přidaných kvasnic, prvotřídní kvality a chuti, je primárně určen jako plnohodnotný základ každodenní zdravé výživy, jelikož představuje jedinečnou, zdraví prospěšnou, celozrnnou pochoutku, oblíbenou v každé zdravé kuchyni na přípravu vydatných snídaní a svačin, a ideální zejména na cesty.Složení: Celozrnný žitný šrot*, mořská sůl, voda. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 808 kJ (192 kcal) na 100 g. Sacharidy: 34.9 g, (z toho cukr: 4.8 g), Tuky: 1.3 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 11 g, Bílkoviny: 4.6 g, Sůl: 1.5 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Davert Bio Celozrnné žitné plátky, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Davert Bio Celozrnné žitné plátky, 250g

František Náhlovský, Všeradov:
S ženou jsme poptávali kvalitní 12 x Davert Bio Celozrnné žitné plátky, 250g do naší zahrady. Hledali jsme spolehlivý 12 x Davert Bio Celozrnné žitné plátky, 250g, který nám vydrží delší čas. Jsme již oba v důchodu a nemůžeme si dovolit vyhazovat peníze. Velmi jste nám pomohli při výběru, oceňujeme rychlé a milé jednání.

Ema Hráčková, Vítězná:
V internetové prodejně jsem si zakoupila 12 x Davert Bio Celozrnné žitné plátky, 250g, který v normálním obchodě není za méně než několik Kč. Přestože jsem byla varována mým partnerem, že drahé produkty není příliš bezpečné pořizovat přes internet, chtěla jsem učinit příteli hezký den (sobě taky), a tak jsem si jej nechala zaslat. Naprostá spokojenost jak s cenou, tak s dobou dodání. Každopádně doporučuji tento e-shop.

Ema Bezůšková, Dnešice:
12 x Davert Bio Celozrnné žitné plátky, 250g jsem dostala k narozeninám od tchýně. Proto jsem byla víc než nedůvěřivá, protože choťova matka dříve občas naletěla podivuhodným ne zrovna poctivým obchodníkům. Řekla jsem si, že za zkoušku vlastně nic nedám, když už je to na stole. A názor jsem změnila hodně rychle. Dneska jsem za ten dárek moc ráda. A bonusem to zlepšilo i moje vztahy s tchýní.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 04. 2018.

Hodnocení 12 x Davert Bio Celozrnné žitné plátky, 250g

hodnocení 5/5 od 20 hodnotících

Diskuze 12 x Davert Bio Celozrnné žitné plátky, 250g

Andrea H: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Miroslav V: tak jsem to dostala aje to super

Marek K: 12 x Davert Bio Celozrnné žitné plátky, 250g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Magdaléna B: Ideální k osmnáctinám :)

Magdaléna T: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Davert Bio Celozrnné žitné plátky, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Davert Bio Celozrnné žitné plátky, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt