12 x Erdmannhauser Bio Pšeničné preclíky celozrnné, 125g

12 x Erdmannhauser Bio Pšeničné preclíky celozrnné, 125g

12 x Erdmannhauser Bio Pšeničné preclíky celozrnné, 125g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Erdmannhauser Bio Pšeničné preclíky celozrnné, 125g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Erdmannhauser Bio Pšeničné preclíky celozrnné, 125g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 702 Kč
Naše cena: 468 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné celozrnné pšeničné preclíčky, prvotřídní kvality a jedinečné celozrnné chuti představují lahodnou, křupavou pochoutku, s lehkým oříškovým nádechem, jenž báječně chutná jako malá svačinka či potěší Vaše chuťové pohárky na každé správné oslavě.Složení: Celozrnná pšeničná mouka* (88%), mořská sůl, neztužený palmový tuk*, ječný sladový extrakt*, droždí*, preclík louh (hydroxid sodný). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1549 kJ (367 kcal) na 100 g. Sacharidy: 61.4 g, (z toho cukr: 1.1 g), Tuky: 5.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 2.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 9.9 g, Bílkoviny: 12.4 g, Sůl: 5.5 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Erdmannhauser Bio Pšeničné preclíky celozrnné, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Erdmannhauser Bio Pšeničné preclíky celozrnné, 125g

Tobiáš Zůza, Dlouhomilov:
Dělali jsme si s chlapama legraci, že by se hodilo něco, co by nám v našem věku zajistilo udržet potřebnou energii. Standardně jsme se štouchali, až jeden kluk hodně zvážněl a řekl, že by něco podobného uvítal doopravdy. Já už o sebe v tomto směru pečuji delší dobu, proto jsem mu ho jenom mohl schválit. Včera mi poslal e-mail, že děkuje, už 12 x Erdmannhauser Bio Pšeničné preclíky celozrnné, 125g má doma také a pochválila ho i maminka.

Jiří Pitro, Mšené-lázně:
12 x Erdmannhauser Bio Pšeničné preclíky celozrnné, 125g jsem spatřil dříve u spolužáka na přednášce z chemie. V první chvíli mě zaujalo, že má pěkný vzhled. Tak jsem se s kamarádem chvilku bavil. Neměl křivého slova, proto jsem učinil rozhodnutí, že že si ho taky pořídím. Vybral jsem si potřebnou částku, objednal si ho a nyní už můžu říct, že si kolega nevymýšlel. Hodně kvalitní výrobek a já jsem vskutku rád, že jsem si ho zakoupil.

Kamila Rásochová, Křeč:
Mudrovala jsem, co je pro mě vhodnou volbou. I přesto, že nejsem moc náročná, nakonec jsem si zakoupila 12 x Erdmannhauser Bio Pšeničné preclíky celozrnné, 125g. Hlavně proto, že se zdál za uvedenou cenu levný. Zjistila jsem si jeho stav skladem a nakonec zakoupila. Jsem celkem spokojená. Sice bych byla měla radši za jinou barvu, ale to je Drobnost. Hlavní je, že splňuje to, co splňovat má.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 04. 2018.

Hodnocení 12 x Erdmannhauser Bio Pšeničné preclíky celozrnné, 125g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Erdmannhauser Bio Pšeničné preclíky celozrnné, 125g

Sára O: Je to dostatečné?

Michael K: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Amálie Š: Ideální k osmnáctinám :)

Denis Z: funkční výrobek

Radek Ž: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Erdmannhauser Bio Pšeničné preclíky celozrnné, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Erdmannhauser Bio Pšeničné preclíky celozrnné, 125g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt