12 x Felicia Bio Penne celozrnné bez lepku, 500g

12 x Felicia Bio Penne celozrnné bez lepku, 500g

12 x Felicia Bio Penne celozrnné bez lepku, 500g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Felicia Bio Penne celozrnné bez lepku, 500g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Felicia Bio Penne celozrnné bez lepku, 500g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1733 Kč
Naše cena: 1155 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné italské bezlepkové Penne z celých mletých zrn kukuřice, rýže, pohanky a quinoai svou plně celozrnnou chutí s jedinečným aroma a vysokým obsahem zdraví prospěšných látek představují unikátní zdravou těstovinovou pochoutku nejen pro celialiky a všechny milovníky těstovinových specialit, ale jako zdravá těstovinová příloha do každé zdravé kuchyně lahodně potěší všechny Vaše strávníky.Složení: Kukuřice* (75%), rýže* (10%), pohanka* (10%), quinoa* (5%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1514 kJ (357 kcal) na 100 g. Sacharidy: 75.7 g, (z toho cukr: 0.65 g), Tuky: 2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 3.4 g, Bílkoviny: 7.4 g, Sůl: 0.002 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Felicia Bio Penne celozrnné bez lepku, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Felicia Bio Penne celozrnné bez lepku, 500g

Viktor Bulejko, Dolní Lomná

Viktor Bulejko, Dolní Lomná:
12 x Felicia Bio Penne celozrnné bez lepku, 500g splnil mé očekávání a užívám ho každý den. Už jsem takhle testoval čtyři nebo šest podobné kusy, ale nyní vím, že zůstanu u 12 x Felicia Bio Penne celozrnné bez lepku, 500g. Nemám nejmenší důvod se koukat po jiném výrobku. 12 x Felicia Bio Penne celozrnné bez lepku, 500g si na můj popud pořídilo v naší rodině už asi šest lidí a nikoho neobalamutil. Což je v existence mého podezíravého tchána€souseda celkem co říct.

Linda Kameníčková, Milý

Linda Kameníčková, Milý:
Na mateřské mě jednou napadlo, že bych mohla zkusit koupit pro rodinu něco jako 12 x Felicia Bio Penne celozrnné bez lepku, 500g. Vyhledávač mi našel tento eshop a já zde po chvíli rozmýšlení nakoupila. Zásilka se zbožím přišla do 2 dnů, s produktem jsem zatím spokojená. Funguje, jak má, žádné problémy s ním nejsou, nestojí moc peněz. Už bych ho nezměnila!

Daniel Jasaň, Řídeč

Daniel Jasaň, Řídeč:
Již několikrát jsem se spálil, proto jsem se o vašem obchodu nejdřív informoval a obrátil se na vás na podkladu doporučení. Udělal jsem nejlíp, vše bylo přesně takové, jak jsem očekával. Jsem s 12 x Felicia Bio Penne celozrnné bez lepku, 500g hodně spokojený, slouží přesně tak, jak jsem potřeboval. Měl jsem ještě pár otázek, na které mi vaši prodejci odpověděli, proto prodej proběhl hodně hezky a ještě jednou díky.

Tomáš Piner, Nahořany

Tomáš Piner, Nahořany:
12 x Felicia Bio Penne celozrnné bez lepku, 500g si kupuji už dlouho. Ne každému bude asi po chuti, ale proto na něj nedám dopustit. Cítím se díky němu perfektně. Rozhodně jej můžu všem kamarádům doporučit. Navíc za takovou kvalitu, jakou jsem objevil tady, jsem jej na trhu ještě nenašel. Pokud nejste si jistí, tak si to určitě objednejte také, protože za takovou cenu 12 x Felicia Bio Penne celozrnné bez lepku, 500g jinde neobjednáte.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 06. 2018.

Hodnocení 12 x Felicia Bio Penne celozrnné bez lepku, 500g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Felicia Bio Penne celozrnné bez lepku, 500g

Eliška K: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Kristýna Š: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Alžběta M: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Ondřej L: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Matouš M: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Felicia Bio Penne celozrnné bez lepku, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Felicia Bio Penne celozrnné bez lepku, 500g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt