12 x Felicia Bio Penne kukuřičné bez lepku, 500g

12 x Felicia Bio Penne kukuřičné bez lepku, 500g

12 x Felicia Bio Penne kukuřičné bez lepku, 500g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Felicia Bio Penne kukuřičné bez lepku, 500g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Felicia Bio Penne kukuřičné bez lepku, 500g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1532 Kč
Naše cena: 1021 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné italské Penne ze směsi kukuřičné a rýžové mouky jsou díky svému složení vhodná pro bezlepkovou stravu a díky své klasické jemné chuti s nádechem kukuřice a rýže představují jedinečné a zdravé potěšení nejen pro všechny milovníky bezlepkových těstovin, ale do každé zdravé kuchyně jako klasická alternativa pšeničným těstovinám prvotřídní kvality a chuti.Složení: Kukuřice*, rýže*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1482 kJ (349 kcal) na 100 g. Sacharidy: 76.7 g, (z toho cukr: 0.2 g), Tuky: 1.2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2.2 g, Bílkoviny: 6.8 g, Sůl: 0.001 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Felicia Bio Penne kukuřičné bez lepku, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Felicia Bio Penne kukuřičné bez lepku, 500g

Sára Křesálková, Chvalnov-Lísky

Sára Křesálková, Chvalnov-Lísky:
Podívejte, tohle je věc, které si dělá reklamu samo. Asi není třeba ho uvádět, kdo vyzkoušel, ví, o čem mluvím a kdo ještě ne, ten by to měl rychle napravit! ;-) Ale kdyby se pořád našel někdo, kdo se s 12 x Felicia Bio Penne kukuřičné bez lepku, 500g nesetkal, tak poradím, ať se nebojí a koupí si na zkoušku. Všichni si to vychvalují, funguje to a já nevidím důvod, proč nedoporučit i známým.

Jana Frőhlichová, Přechovice

Jana Frőhlichová, Přechovice:
Tento PROPDUCT jsem si objednala, protože ji chtěla moje maminka. Jinak bych tuto 12 x Felicia Bio Penne kukuřičné bez lepku, 500g nikdy neobjednala, protože mi připadá šíleně předražená, nemá ani speciální úpravu, speciální úpravu, nic. Kvalitou tak za dvě stovky. Ale děti zhlouplé reklamou si to vyžádají a my rodinní příslušníci, známí chceme udělat radost.

Kryštof Zechmeister, Žerotice

Kryštof Zechmeister, Žerotice:
Jsem povahou hrdina - prostě risk nebo zisk. A když mi někde na netu vyběhla reklama na 12 x Felicia Bio Penne kukuřičné bez lepku, 500g, hned jsem to objednal. A bingo, trefa do černého. Zboží přišel bezchybně zabalený a tím pádem neporušený. Skvělý poměr cena/výkon, hezký vzhled, jené používání, dokonalé vyhotovení. Prostě výhra a celková spokojenost. Děkuji a doporučuji.

Anna Durčáková, Proseč pod Ještědem

Anna Durčáková, Proseč pod Ještědem:
Na mateřské mě jednou napadlo, že bych mohla zkusit koupit pro famílii něco jako 12 x Felicia Bio Penne kukuřičné bez lepku, 500g. Vyhledávač mi našel tento eshop a já zde po chvíli rozmýšlení nakoupila. Zásilka se zbožím přišla do 2 dnů, s výrobkem jsem pořád spokojená. Funguje, jak má, žádné problémy s ním nejsou, nestojí moc korun. Už bych ho nevynechala!

Nikola Hojdyszová, Pardubice

Nikola Hojdyszová, Pardubice:
Člověk musí číst složení (jako na všem) a nebýt pohodlný se ptát a pak dříve nebo později dostane co chcepoptává}. Dostali by ode mne plný počet hvězdiček, kdyby nehrozilo, že si člověk omylem koupí 12 x Felicia Bio Penne kukuřičné bez lepku, 500g z části z něčeho co prdělo a mělo maminku a tatínka.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 06. 2018.

Hodnocení 12 x Felicia Bio Penne kukuřičné bez lepku, 500g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Felicia Bio Penne kukuřičné bez lepku, 500g

Karel N: je to fajné

Zdeněk Z: Přišlo to celkem rychle

Šimon V: funkční výrobek

Oliver V: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Denis S: 12 x Felicia Bio Penne kukuřičné bez lepku, 500g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Felicia Bio Penne kukuřičné bez lepku, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Felicia Bio Penne kukuřičné bez lepku, 500g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt