12 x Felicia Bio Špagety kukuřičné bez lepku, 500g

12 x Felicia Bio Špagety kukuřičné bez lepku, 500g

12 x Felicia Bio Špagety kukuřičné bez lepku, 500g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Felicia Bio Špagety kukuřičné bez lepku, 500g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Felicia Bio Špagety kukuřičné bez lepku, 500g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1532 Kč
Naše cena: 1021 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné italské špagety ze směsi kukuřičné a rýžové mouky jsou díky svému složení vhodná pro bezlepkovou stravu a díky své klasické jemné chuti s nádechem kukuřice a rýže představují jedinečné a zdravé potěšení nejen pro všechny milovníky bezlepkových těstovin, ale do každé zdravé kuchyně jako klasická alternativa pšeničným těstovinám prvotřídní kvality a chuti.Složení: Kukuřice*, rýže*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1482 kJ (349 kcal) na 100 g. Sacharidy: 76.7 g, (z toho cukr: 0.2 g), Tuky: 1.2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2.2 g, Bílkoviny: 6.8 g, Sůl: 0.001 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Felicia Bio Špagety kukuřičné bez lepku, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Felicia Bio Špagety kukuřičné bez lepku, 500g

Jaroslav Mandlík, Třtěnice

Jaroslav Mandlík, Třtěnice:
Asi před čtvrt rokem jsem objednal výrobek od konkurence, který mě velice zklamal. Dokonce jsem si v té době řekl, že nic stejného už si kupovat nebudu. Ale kamarádka mi k narozeninám koupila 12 x Felicia Bio Špagety kukuřičné bez lepku, 500g. Prý si ho pochvaluje řada jejích kamarádek. Přemlouvala mě, ať ho také užívám. Po pravdě jsem se po nějakých recenzích a zkušenostech jiných uživatelů vůbec nedíval. Řekl jsem si, že dám 12 x Felicia Bio Špagety kukuřičné bez lepku, 500g šanci a usoudím sám. Byl jsem opravdu potěšený. A když čtu recenze ostatních zákazníků, vidím jednoduše, že je nás hodně.

Hana Ondrušáková, Zátor

Hana Ondrušáková, Zátor:
Opravdu krásná věc, nečekala bych zrovna dnes, že se mi při mém rozpoložení podaří tak levný nákup. Za nízkou cenu si pořídit 12 x Felicia Bio Špagety kukuřičné bez lepku, 500g, který je již na letmý pohled vydrží, lehce fungující, a taky krásně vypadá, to se nepodaří každý den. Udělalo mi neočekávanou radost, že se mi něco takového podařilo získat za tak dobrou cenu a s možností levného zaslání až domů, ale výsledek mě potěšil mnohem víc. Až budu zítra něco shánět, budu nakupovat zase u vás.

Ema Levá, Hovorany

Ema Levá, Hovorany:
12 x Felicia Bio Špagety kukuřičné bez lepku, 500g je velmi pěkný a užitečný. Velmi doporučuji. Cena je rovnoměrná zpracování. Nemyslím si však, že si si připlatíte, dostanete něco báječnějšího. Pokud ano, já jsem s tímto kusem tedy spokojená. Myslím, že se jedná o poměrně nadprůměrný kus, který umí spoustu věcí a za tu cenu umí vše, co žádám.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 06. 2018.

Hodnocení 12 x Felicia Bio Špagety kukuřičné bez lepku, 500g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Felicia Bio Špagety kukuřičné bez lepku, 500g

Vít M: funkční výrobek

Dominika J: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Kristýna K: já jsem to prostě chtěla

Markéta K: dobré

Tadeáš L: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Felicia Bio Špagety kukuřičné bez lepku, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Felicia Bio Špagety kukuřičné bez lepku, 500g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt