12 x Felicia Bio Vřetena celozrnná bez lepku, 500g

12 x Felicia Bio Vřetena celozrnná bez lepku, 500g

12 x Felicia Bio Vřetena celozrnná bez lepku, 500g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Felicia Bio Vřetena celozrnná bez lepku, 500g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Felicia Bio Vřetena celozrnná bez lepku, 500g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1787 Kč
Naše cena: 1191 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečná italská bezlepková vřetena z celých mletých zrn kukuřice, rýže, pohanky a quinoai svou plně celozrnnou chutí s jedinečným aroma a vysokým obsahem zdraví prospěšných látek představují unikátní zdravou těstovinovou pochoutku nejen pro celialiky a všechny milovníky těstovinových specialit, ale jako zdravá těstovinová příloha do každé zdravé kuchyně lahodně potěší všechny Vaše strávníky.Složení: Kukuřice* (75%), rýže* (10%), pohanka* (10%), quinoa* (5%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1514 kJ (357 kcal) na 100 g. Sacharidy: 75.7 g, (z toho cukr: 0.65 g), Tuky: 2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 3.4 g, Bílkoviny: 7.4 g, Sůl: 0.002 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Felicia Bio Vřetena celozrnná bez lepku, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Felicia Bio Vřetena celozrnná bez lepku, 500g

Viktor Koča, Mikulov:
Zakoupili jsme si Rohové provedení 12 x Felicia Bio Vřetena celozrnná bez lepku, 500g. Sestavení zabere hodně času a jsou potřeba tak čtyř lidi. Složení je dosti těžký oříšek, který jsme stavěli cca 3 hodiny. Chybělo některé šroubků a ostatních věcí. Manuál je jen zbytečný cár papíru. Pořádně si rozmyslete kam 12 x Felicia Bio Vřetena celozrnná bez lepku, 500g chcete, protože posunout jí tak, aby se nerozpadla je náročné. K sestavení je potřeba mít hodně šikovné pomůcky, ale výsledek stojí za to. Je prostorná, vzhledově hezká a vejde se do ní vše co potřebujete.

Sabina Mudrá, Kostelec na Hané:
12 x Felicia Bio Vřetena celozrnná bez lepku, 500g je vážně dobrý. Doma mě museli přemlouvat, ale poté co jsem zahlédla podobný produkt u mojí kámošky a ta mi řekla, jak vše funguje, věděla jsem, že potřebuji mít doma něco podobného. Je až k neuvěření, kolik je možných využití a co to všechno umí. Jsem opravdu nadšená. Nemůže se to mojim starému modelu rovnat. Kdybych měla napsat všechny výhody, byla bych tady hodně dlouho, takže musí stačit mé doporučení.

Šárka Klobasová, Brada-Rybníček:
Za tento 12 x Felicia Bio Vřetena celozrnná bez lepku, 500g dávám velký palec nahoru. Opravdu mě potěšil a mohu říci, že jsem nečekala takový úspěch. Kupovala jsem tento výrobek y počátkunejdříve} jako překvapení k svátku, kdy jsem si ho po otestování chtěla objednat i já sama. Teď už doma kupujeme jen tento produkt a nemůžeme si ho dostatečně užít. Všem nám pěkně pracuje, co vím, nikdo s ním neměl zatím žádný problém.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 04. 2018.

Hodnocení 12 x Felicia Bio Vřetena celozrnná bez lepku, 500g

hodnocení 5/5 od 14 hodnotících

Diskuze 12 x Felicia Bio Vřetena celozrnná bez lepku, 500g

Kristián N: 12 x Felicia Bio Vřetena celozrnná bez lepku, 500g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Andrea R: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Kamila C: Tento 12 x Felicia Bio Vřetena celozrnná bez lepku, 500g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Michael M: Přišlo to celkem rychle

Julie A: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Felicia Bio Vřetena celozrnná bez lepku, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Felicia Bio Vřetena celozrnná bez lepku, 500g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt