12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná bez lepku, 250g

12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná bez lepku, 250g

12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná bez lepku, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná bez lepku, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná bez lepku, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1188 Kč
Naše cena: 792 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečná rýžová vřetena celozrnná bez lepku původem z italského zemědělství díky své jemně delikátní rýžové chuti a obsahu všech důležitých látek z celého zrna představují jedinečné celozrnné potěšení nejen pro celialiky a milovníky rýžových těstovin, ale všechny kteří si rádi vychutnají tuto jedinečnou zdravou alternativu klasickým pšeničným těstovinám v každé zdravé kuchyni.Složení: Celozrnná rýže*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1501 kJ (355 kcal) na 100 g. Sacharidy: 72 g, (z toho cukr: 0.5 g), Tuky: 2.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 6.1 g, Bílkoviny: 7.3 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná bez lepku, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná bez lepku, 250g

Tereza Čajanová, Bílá

Tereza Čajanová, Bílá:
Dlouho jsem hledala nejlevnější 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná bez lepku, 250g, nakonec jsem nejlevnější našla tady. Je zbytečné hledat levnější jinde.

Barbora Záblocká, Kovčín

Barbora Záblocká, Kovčín:
Bezva koupě! Jsem s tímto výrobkem naprosto šťastná. Mám ho koupelně už čtyři týdny a pořád se ho nemůžu nabažit. Má všechno co chci a co jsem hledala u jiných výrobků které mě ovšem zklamaly. Už jsem vůbec nevěřila, že bych mohla narazit na něco skutečně funkčního. Jsem ráda, že jsem našla právě tento eshop, protože s koupí 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná bez lepku, 250g jsem rozhodně neprohloupila.

Adéla Spielvogelová, Choustník

Adéla Spielvogelová, Choustník:
Potřebovala jsem tento 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná bez lepku, 250g velmi okamžitě doručit a měla jsem hodně speciální přání. Díky vám vše dopadlo dobře a já jsem byla hodně překvapená profesionálním přístupem. 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná bez lepku, 250g je přesně takový, jaký jsem potřebovala. Manžel je nadšený (byl to dáreček pro něho), proto spokojenost na obou stranách. Kéž by všechny obchody fungovaly tak jistě, jako ten váš. To by bylo nakupování ještě více příjemnější.

Denis Schmieder, Hodějice

Denis Schmieder, Hodějice:
Jako silák nemám moc času zjišťovat různá možnosti. Proto jsem věděl, který výrobek chci. Vybral jsem si ho a objednal. Vše proběhlo k mé naprosté spokojenosti. profesionální komunikace prodavačů a garance produktu mne přesvědčilo, že můžu tento 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná bez lepku, 250g každému doporučit. Jsem rád a přitom mile překvapen, že opravdu to funguje tak rychle. Perfektní obchod.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 06. 2018.

Hodnocení 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná bez lepku, 250g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná bez lepku, 250g

Tobiáš N: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Denisa O: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Julie M: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Laura K: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Denis K: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná bez lepku, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná bez lepku, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt