12 x Gesund&Leben Bio Čaj z listů Moringa, 50g

12 x Gesund&Leben Bio Čaj z listů Moringa, 50g

12 x Gesund&Leben Bio Čaj z listů Moringa, 50g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Gesund&Leben Bio Čaj z listů Moringa, 50g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Gesund&Leben Bio Čaj z listů Moringa, 50g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 3764 Kč
Naše cena: 2509 Kč Ověřit dostupnost

Unikátní sušené listy na přípravu čaje ze zázračného afrického stromu Moringa oleifera přirozeně bohaté na vysoká množství vitamínů, minerálů, proteinů a nenasycených mastných kyselin (Omega 3, 6, 9) představují optimální produkt každé zdravé výživy nejen pro nadšence, ale všechny kteří rádi vyzkouší unikátní alternativu klasickým zdravým čajům. Složení: Moringa oleifera-nakrájené listy*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1280 kJ (307 kcal) na 100 g. Sacharidy: 19.4 g, (z toho cukr: 5.1 g), Tuky: 8.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 2.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 3.9 g, polynenasycené mastné kyseliny: 1.9 g), Vláknina: 30.8 g, Bílkoviny: 19.4 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Gesund&Leben Bio Čaj z listů Moringa, 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Gesund&Leben Bio Čaj z listů Moringa, 50g

Matěj Tovaryš, Minice

Matěj Tovaryš, Minice:
Jestli vás už bolí hlava z televizních reklamních spotů a přemlouvání, jak je ten který produkt úplně nejlepší, zachovejte se jako já. Použijte namísto lživých reklamních řečiček raději skutečné hodnocení zájemců, kteří si produkt skutečně otestovali. Já tak můžu opravduobjektivně potvrdit, že 12 x Gesund&Leben Bio Čaj z listů Moringa, 50g je tím nejlepším, co si můžete pořídit.

Emma Kašníková, Spálov

Emma Kašníková, Spálov:
S 12 x Gesund&Leben Bio Čaj z listů Moringa, 50g jsem nejvíce spokojená, dobře sedí, jsou dobře šité, nikde netáhnout, jsou velmi mocné. Všichni mi je pochvalují, takže dělají radost nejen mně, ale i kamarádce :)

Viktor Vnouček, Skalice u České Lípy

Viktor Vnouček, Skalice u České Lípy:
Tento 12 x Gesund&Leben Bio Čaj z listů Moringa, 50g jsem si vybral po přečtení různých recenzí.Vzhledem k tomu že mám skříněk více,mám možnost porovnávat i ostatní výrobce ale tento se mi stále jeví jako velmi dobrý.Sice ho mám nedlouhou dobu a tak na nějakou roční recenzi je ještě čas ale zatím se jeví jako dobrý výrobek.

Simona Mazáčková, Hluk

Simona Mazáčková, Hluk:
Daný 12 x Gesund&Leben Bio Čaj z listů Moringa, 50g u této firmy bych se zaručeně nebála ještě jednou zakoupit. Jsem vděčná za navržení svých poznatků a mimo jiné pořízení odlišných modelů. Kvalita, cenové rozpětí, plánek zcela v pořádku, pouze mě trochu mrzí domluva s prodejem. Produkt, který měl dorazit za 7 dní, se opozdil. A e-shop se vymlouval na zásilkovou službu s tvrzením, že oni ho zaslali okamžitě, ihned. Velká škoda.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 06. 2018.

Hodnocení 12 x Gesund&Leben Bio Čaj z listů Moringa, 50g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Gesund&Leben Bio Čaj z listů Moringa, 50g

Alžběta O: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Nikola H: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Lukáš Š: Přišlo to celkem rychle

Gabriela L: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Amálie R: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Gesund&Leben Bio Čaj z listů Moringa, 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Gesund&Leben Bio Čaj z listů Moringa, 50g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt