12 x Gesund&Leben Bio Chia semínka, 200g

12 x Gesund&Leben Bio Chia semínka, 200g

12 x Gesund&Leben Bio Chia semínka, 200g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Gesund&Leben Bio Chia semínka, 200g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Gesund&Leben Bio Chia semínka, 200g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2069 Kč
Naše cena: 1379 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečná Chia semínka neboli semena šalvěje lékařské původem z Peru, kde ji po staletí pěstovali aztéčtí indiáni pro svůj vysoký obsah bílkovin, jsou přirozeně bohatá na minerální látky, obsahují vysoké množství nenasycených mastných kyselin, zejména Omega 3 kyselin, a představují ideální zdroj energie pro jakoukoliv denní chvilku. Složení: Chia semena*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2194 kJ (524 kcal) na 100 g. Sacharidy: 4.9 g, (z toho cukr: 0.8 g), Tuky: 31.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 3.8 g, mononenasycené mastné kyseliny: 26.3 g, polynenasycené mastné kyseliny: 5.9 g), Vláknina: 33.7 g, Bílkoviny: 21.2 g, Sůl: 10 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Gesund&Leben Bio Chia semínka, 200g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Gesund&Leben Bio Chia semínka, 200g

Anna Klabanová, Komárovice

Anna Klabanová, Komárovice:
Nechci si stěžovat, zboží dorazilo v naprostém ordnungu. I když byla udána sedmi denní doručovací lhůta, dorazil mi výrobek už čtvrtý den, hezky zabalený a bez poškození. Hned jsme ho chtěli na zahradě otestovat a pracuje úžasně. Ani jsem nevěděla, že s tím budu tak spokojená, ale jsem ráda, že jsem nečekala a 12 x Gesund&Leben Bio Chia semínka, 200g zakoupila. Této koupě rozhodně nelituji.

Radim Gallat, Hradiště (vojenský újezd)

Radim Gallat, Hradiště (vojenský újezd):
12 x Gesund&Leben Bio Chia semínka, 200g je prostě jedinečný! Po převratu jsem se pár roků pohyboval po Světě jako obchoďák a tak mám možnost srovnání. Je vidět obrovský skok a i v Česku je možné objevit hodně kvalitní nabídku. Po všech stránkách konkuruje prodejcům v Asii a cenově je asi levnější než v některých okolních státech. Jen tak dál.

Ema Sušilová, Stachy

Ema Sušilová, Stachy:
Jsem už postarší paní a v novodobých věcech se nějak nevyznám. Ale můj syn mi ukázal 12 x Gesund&Leben Bio Chia semínka, 200g a otázal se mě, zda bych jej také nepotřebovala. Přiznám se, že se mi celkem líbil a tak mi ho zakoupil} a včera ráno dorazil. I tohle poděkování Vám za mě píše vnučka, kladla jsem jí na srdce aby napsala, že Vám mockrát děkuji. Přeji mnoho zdraví a štěstíčka.

Natálie Čuchalová, Krásněves

Natálie Čuchalová, Krásněves:
Než jsem ho vyzkoušela 12 x Gesund&Leben Bio Chia semínka, 200g, byla jsem přesvědčená o tom, že nyní mě nic nemůže oslovit. Byla jsem velmi opatrná ke všem jiným produktům tohoto typu, Neměla jsem s nimi hezké zážitky. To nebyl tento výrobek. Vyzkoušela jsem si, že pouze tento model nabízí skutečně unikátní účinky. Přitom počáteční výsledky na sebe nenechaly dlouho počkat. Jsem bez nadšení nadšená a doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 06. 2018.

Hodnocení 12 x Gesund&Leben Bio Chia semínka, 200g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Gesund&Leben Bio Chia semínka, 200g

Nikol P: já jsem to prostě chtěla

Vojtěch P: je to fajné

Filip R: Celkem jsem spokojený.

Tereza K: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Sára K: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Gesund&Leben Bio Chia semínka, 200g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Gesund&Leben Bio Chia semínka, 200g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt