12 x Gesund&Leben Bio Psyllium indické, 150g

12 x Gesund&Leben Bio Psyllium indické, 150g

12 x Gesund&Leben Bio Psyllium indické, 150g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Gesund&Leben Bio Psyllium indické, 150g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Gesund&Leben Bio Psyllium indické, 150g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2666 Kč
Naše cena: 1777 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné slupky jitrocele indického neboli Psyllium mají jako balastní látka (vláknina) mimořádnou vlastnost uvolňovat přírodní gelovou hmotu a nesmírný význam zejména pro lidské trávení, čistí střeva a zbavuje jeho sliznici od škodlivin, neboť při průchodu střevem váže na sebe vše, co na sliznici ulpívá a má tišící účinky na stěny žaludku a střev a představuje tak dnes již poměrně známý a celkovému zdraví velice prospěšný doplněk stravy. K přimíchání do tekutin, 10g rozmíchat ve sklenici vody a vypít.Složení: Slupky semen jitrocele indického*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 799 kJ (191 kcal) na 100 g. Sacharidy: 3.7 g, (z toho cukr: 3.7 g), Tuky: 0.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.14 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 84 g, Bílkoviny: 2 g, Sůl: 0.26 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Gesund&Leben Bio Psyllium indické, 150g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Gesund&Leben Bio Psyllium indické, 150g

Kateřina Vysušilová, Oldřichovice:
Dlouhou dobu jsem řešila, který výrobek by pro mě mohl být nejlepší volbou. Otestovala Pořídila jsem jich množství. Až teprve, když jsem vypátrala 12 x Gesund&Leben Bio Psyllium indické, 150g jsem ovšem věděla, že jsem v cílí. Zalíbil se mi okamžitě po rozbalení a dále hledat už nebudu. Svými vlastnostmi mi 12 x Gesund&Leben Bio Psyllium indické, 150g stoprocentně vyhovuje, zvládá všechno, co od něho vyžaduji. Jenom mi ho čas od času zkonfiskuje můj přítel.

Zuzana Budovičová, Městečko Trnávka:
Mojím velkým problémem je roztěkanost. Než se pro někoho rozhodnu, trvá to hodně dlouho. Umím rozhodovat se i mnoho dní. Porovnávám možnosti, pročítám recenze, zkušenosti jiných uživatelů a hlavně se ptám prodejce. Na tento 12 x Gesund&Leben Bio Psyllium indické, 150g jsem našla hodně plusových ohlasů, ale pro jistotu jsem ještě několikrát volala do eshopu. Nyní se přidávám k frontě rozverných zákazníků a také děkuji prodejci za ochot mi vše říci.

Linda Foitová, Svojetín:
Holky, netuším jestli chlapi někdy něco takového ocení, ale my si tuším můžeme říct, že toto je celkem neuvěřitelně užitečný 12 x Gesund&Leben Bio Psyllium indické, 150g. Tohle je zboží, která mi hrozně všechno ulehčila, a jsem s ní naprosto ráda. Manžel se na to sice xichtí, ale znáte to, muž málokdy pochopí, když nám něco fakt pomůže. A já jsem přímo unešená, že jsem něco podobného na webu našla. Takže pokud některá z vás váhá, pak vám tohle můžu klidně doporučit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 04. 2018.

Hodnocení 12 x Gesund&Leben Bio Psyllium indické, 150g

hodnocení 5/5 od 18 hodnotících

Diskuze 12 x Gesund&Leben Bio Psyllium indické, 150g

Adam D: je to fajné

Matěj C: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Daniel K: Celkem jsem spokojený.

Linda E: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Kateřina B: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Gesund&Leben Bio Psyllium indické, 150g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Gesund&Leben Bio Psyllium indické, 150g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt