12 x Gesund&Leben Bio Psyllium indické, 150g

12 x Gesund&Leben Bio Psyllium indické, 150g

12 x Gesund&Leben Bio Psyllium indické, 150g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Gesund&Leben Bio Psyllium indické, 150g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Gesund&Leben Bio Psyllium indické, 150g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2583 Kč
Naše cena: 1722 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné slupky jitrocele indického neboli Psyllium mají jako balastní látka (vláknina) mimořádnou vlastnost uvolňovat přírodní gelovou hmotu a nesmírný význam zejména pro lidské trávení, čistí střeva a zbavuje jeho sliznici od škodlivin, neboť při průchodu střevem váže na sebe vše, co na sliznici ulpívá a má tišící účinky na stěny žaludku a střev a představuje tak dnes již poměrně známý a celkovému zdraví velice prospěšný doplněk stravy. K přimíchání do tekutin, 10g rozmíchat ve sklenici vody a vypít.Složení: Slupky semen jitrocele indického*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 799 kJ (191 kcal) na 100 g. Sacharidy: 3.7 g, (z toho cukr: 3.7 g), Tuky: 0.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.14 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 84 g, Bílkoviny: 2 g, Sůl: 0.26 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Gesund&Leben Bio Psyllium indické, 150g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Gesund&Leben Bio Psyllium indické, 150g

Anežka Schütznerová, Velký Chlumec

Anežka Schütznerová, Velký Chlumec:
Super koupě! Jsem s tímto výrobkem zcela spokojená. Mám ho doma už dva týdny a stále se ho nemůžu nabažit. Má všechno co chci a co jsem hledala u podobných výrobků které mě ovšem rozesmutněly. Už jsem skoro nevěřila, že bych mohla narazit na něco skutečně funkčního. Jsem ráda, že jsem našla právě tento eshop, protože s koupí 12 x Gesund&Leben Bio Psyllium indické, 150g jsem rozhodně neprohloupila.

Ondřej Grossman, Krátká Ves

Ondřej Grossman, Krátká Ves:
Doporučuji! Já osobně jsem z 12 x Gesund&Leben Bio Psyllium indické, 150g šťastný a chválím kdekoliv, kde to jen je možné. V dnešní době, kdy se na kvalitu moc nehledí a masovost převažuje nad kvalitou, je jedinou výjimkou. Jsem starší generace a pamatuji si na doby, kdy výrobky vydrželi roky. A právě tohle kousek splňuje, užívám ho už roky a určitě nadále budu. Milý byl přístup eshopu, který mi mile zodpověděl mé dotazy.

Michaela Krčíková, Veverské Knínice

Michaela Krčíková, Veverské Knínice:
Připravovala jsem se na víkend a 12 x Gesund&Leben Bio Psyllium indické, 150g nemohl chybět v kufru. Praktický, kompaktní, pohodlný. Zvládne i silnější využívání, delší transport a náročnější vzdušné podmínky. Na jeho kvalitu se mohu spolehnout. Nikdy nezklame a je zárukou dobrého cesty zpět i z té nejvzdálenější cesty.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 06. 2018.

Hodnocení 12 x Gesund&Leben Bio Psyllium indické, 150g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Gesund&Leben Bio Psyllium indické, 150g

Linda S: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Marek S: 110 % spokojenost

Lukáš B: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Jana D: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Sabina Š: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Gesund&Leben Bio Psyllium indické, 150g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Gesund&Leben Bio Psyllium indické, 150g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt