12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky, 425g

12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky, 425g

12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky, 425g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky, 425g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky, 425g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 924 Kč
Naše cena: 616 Kč Ověřit dostupnost

100% rajčatové kousky loupané z lahodných sluncem vyzrálých toskánských rajčat s nádechem středozemního moře představují jedinečnou volbu čerstvé rajčatové chuti kdykoliv během roku. Ideální na domácí výrobu pizzy a do zeleninových jídel, ale široké použití najdou v každé zdravé kuchyni.Složení: Rajčata* (100%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 114 kJ (27 kcal) na 100 g. Sacharidy: 4 g, (z toho cukr: 3.5 g), Tuky: 0.2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2.5 g, Bílkoviny: 1.1 g, Sůl: 0.05 g

3 důvody proč prodáváme 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky, 425g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky, 425g

Klára Štruncová, Senice:
Kupovat něco nového, neotestovaného, je vždy sázka do loterie. Naštěstí to není můj styl, 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky, 425g jsem si koupila docela nedávno a jsem s ním hodně spokojena. Je to jednoduše sázka na kvalitu. Dnes jsem tu zakoupila také pro svou mamku a doufám, že i ona bude nadšena. Pro svou sestru kupuji jen to nejlepší.

David Pavelec, Strážná:
Čtyřikrát jsem se musel vracet k potvrzení objednávky, až se mi objevilo slovo ”CHYBA“. Následně jsem se rozhodl zavolat, což byl skvělý tah. Pracovník zjistil oznámil, že má menší systémovou chybu, ale že si ji hned opraví. Vzal si na mě telefonní číslo, a ihned poté, co správně zprovoznil eshop, kontaktoval mě a objednávku jsem dostal za zvýhodněnou cenu.

Hana Kytnarová, Býčkovice:
Poměr cena/výkon, jedná se o výhodný 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky, 425g, ne nejlepší, ale v této cenové relaci mohu doporučit. Má trochu ostřejší ocas a poté se dostaví neurčitá směs chutí - což z mého pohledu vnímám jako zcela příjemné, po uplynutí dalších 9 sekund se teprve dostaví líbezno v ústech. Bonus je neotřelý vzhled a navíc ve podařeném designu, jako dárek ideální. Za nízký peníz solidní 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky, 425g, takže ok. Psáno po prvním panáku ;)

Linda Pětrošová, Skorošice:
Přiznám se, že k objednávkám přes net jsem hodně skeptická, a proto jsem si i tento obchod nejdříve prověřila a zavolala tam. Musím napsat, že paní, co mi zvedla telefon, byla hodně milá a ujistila mě, že zboží dojde v pořádku do pár dnů od zakoupení. Nakonec jsem si tento výrobek zakoupila a na dodání jsem nečekala ani dva dni. 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky, 425g došel v dobrém stavu. Užívám ho docela pravidelně a neměnila bych.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 04. 2018.

Hodnocení 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky, 425g

hodnocení 5/5 od 15 hodnotících

Diskuze 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky, 425g

Aneta J: Je to dostatečné?

Barbora H: Tento 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky, 425g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Richard G: Celkem jsem spokojený.

Veronika D: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Miroslav T: 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky, 425g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky, 425g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky, 425g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt