12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 690g

12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 690g

12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 690g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 690g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 690g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1130 Kč
Naše cena: 753 Kč Ověřit dostupnost

100% rajčatový protlak z nejkvalitnějších italských rajčat pěstovaných v prosluněném Toskánsku bez jakýchkoliv přísad a konzervantů představují jedinečný zážitek čerstvé a svěží chuti rajčat kdykoliv během roku. Optimální základ polévek, gulášů, ajntopfů a omáček, ale i všude tam, kam Vás Vaše kulinářská fantazie nasměřuje. Složení: Rajčata* (100%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 94 kJ (22 kcal) na 100 g. Sacharidy: 3 g, (z toho cukr: 3 g), Tuky: 0.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.05 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2.1 g, Bílkoviny: 1.3 g, Sůl: 0.05 g

3 důvody proč prodáváme 12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 690g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 690g

Valerie Serbousková, Hlohovec:
Již delší dobu jsme doma s partnerem museli řešit určité potíže. 12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 690g si pořídila kamarádka v práci, kterou shodou náhod v minulosti potkalo něco podobného. Moc jsem zázraku nevěřila, ale s mužem jsme měli za to, že za otestování nic nedáme. Tak jsme si 12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 690g pořídili. Netvrdím, že to byl klíč na celý problém, ale spoustu problémů nám ulehčil. V současnosti bych si nedokázala vůbec představit bez něj být.

Nikola Kucková, Krasová:
Jsem už starší paní a v novodobých věcech se moc nevyznám. Ale můj syn mi ukázal 12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 690g a otázal se mě, zda bych jej taky nepotřebovala. Přiznám se, že se mi celkem líbil a tak mi ho pořídil} a dnes ráno dorazil. I toto poděkování Vám za mě píše dcera, kladla jsem jí na srdce aby napsala, že Vám mockrát děkuji. Přeji mnoho zdraví a úspěchů.

Sebastian Oplatek, Čmelíny:
Tento 12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 690g jsem zakoupil prvně a můžu s radostí recenzovat, že jsem nejvíc spokojený. Výrobek funguje jak má, vše bylo doručeno v pořádku a hlavně v krátkém čase. A i když to byl můj první nákup, tak po této zkušenosti musím říct, že tento výrobek si zase pořídím jen odsud. Jsem opravdu spokojený a chci všem jen doporučit. Spolehlivost a rychlost. Báječné.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 04. 2018.

Hodnocení 12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 690g

hodnocení 5/5 od 14 hodnotících

Diskuze 12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 690g

Tadeáš A: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Simona B: Tento 12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 690g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

František F: Přišlo to celkem rychle

Šárka Ž: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Michaela F: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 690g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 690g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt