12 x Lebensbaum Bio Čaj Assam, 20 pytlíků

12 x Lebensbaum Bio Čaj Assam, 20 pytlíků

12 x Lebensbaum Bio Čaj Assam, 20 pytlíků

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Lebensbaum Bio Čaj Assam, 20 pytlíků. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Lebensbaum Bio Čaj Assam, 20 pytlíků vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1079 Kč
Naše cena: 719 Kč Ověřit dostupnost

Klasický indický černý čaj odrůdy Assam, v pytlících, prvotřídní kvality a silné, obzvlášť vydatné čajové chuti, představuje klasický černý čaj nejen pro opravdové čajové gurmány, ale pro každodenní použití v každé zdravé kuchyně na přípravu klasického černého čaje, třeba s citrónem.Složení: Černý indický čaj Assam*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Lebensbaum Bio Čaj Assam, 20 pytlíků

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Lebensbaum Bio Čaj Assam, 20 pytlíků

Markéta Hadamčíková, Suchá Lhota:
Několik týdnů jsem porovnávala tyto dva 12 x Lebensbaum Bio Čaj Assam, 20 pytlíků, než jsem se rozhodla jeden z nich zakoupit přes internet. Největšími přednostmi tohoto zboží jsou, že mají český manuál, docela dobře je lze rozebrat, zbavit nečistot, dají se dokoupit náhradní díly, má dostatečný objem, bezproblémovou a jednoduchou manipulaci. Ovšem našla jsem také mínusy. Jednak to byla kurýrní služba, i když to se zakoupeným produktem to nemělo souvislost. Kromě toho se jednalo o: nedostatečné bezpečnostní prvky, není možnost výběru většího množství typů, nemalá spotřeba vody a elektřiny. I když je v informacích A++.

Aneta Péčová, Sadov:
Tento 12 x Lebensbaum Bio Čaj Assam, 20 pytlíků samozřejmě doporučuji. Po přečtení recenzí a popisku jsem si objednala rovnou čtyři kusy a jsem s nimi zcela spokojená. Design i objem odpovídá obrázkům a s kontaktováním obchodu kvůli doručení taky nebyl jakýkoliv zádrhel. Pracuji s nimi občasně a stále vypadají čtyři jako nové. Jistě jim zůstanu věrná i dále a zakoupím další, bude-li potřeba. Což nepředpokládám, jelikož dosud fungují 100%.

Dominik Krivák, Leskovec:
Je jen málo věcí, ze kterých má člověk opravdu požitek a 12 x Lebensbaum Bio Čaj Assam, 20 pytlíků je jednou z nich. Používám každodenně a nemám co pomluvit. Vypadá opravdu dobře, takže nemám obavu, že bych musel opět objednávat nový. Myslím, že jde celkem o dobrou věc.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 04. 2018.

Hodnocení 12 x Lebensbaum Bio Čaj Assam, 20 pytlíků

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Lebensbaum Bio Čaj Assam, 20 pytlíků

Václav L: tak jsem to dostala aje to super

Petr M: je to fajné

Ondřej P: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Nikolas C: 12 x Lebensbaum Bio Čaj Assam, 20 pytlíků je dobrý, ale chtělo yb to větší

Julie B: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Lebensbaum Bio Čaj Assam, 20 pytlíků. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Lebensbaum Bio Čaj Assam, 20 pytlíků

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt