12 x Lebensbaum Bio Čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků

12 x Lebensbaum Bio Čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků

12 x Lebensbaum Bio Čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Lebensbaum Bio Čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Lebensbaum Bio Čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1307 Kč
Naše cena: 871 Kč Ověřit dostupnost

Klasický indický černý čaj Darjeeling, jedinečně květnaté chuti a prvotřídní, biodynamické kvality, pěstovaný ve vyhlášené čajové oblasti Ambootia na úpatí Himalájí, představuje lahodné čajové potěšení, klasické chuti a aroma, pěstované v souladu s přírodou a lidmi. Vhodný nejen pro čajové gurmány, ale do každé zdravé kuchyně pro chvíle pohody nad lahodným šálkem čaje, či s citrónem na snídani pro celou rodinu.Složení: Indický černý čaj Darjeeling*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Lebensbaum Bio Čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Lebensbaum Bio Čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků

Amálie Vázlerová, Popůvky:
Tak jako většina dam, které jsou současně partnerkou i matkou, i pro mě je prioritou zdravotní stav nejbližších. Jak se zařídit, aby mým nejbližším nescházelo to podstatné a přitom vyhovět rozmanitým chutím muže i dětí? Jde o těžký a důležitý úkol. Jeho splnění je však jednodušší, než se na první pohled zdá. A vyřešil to za mě 12 x Lebensbaum Bio Čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků. Jeho prostřednictvím mám zaručeno, že o mé nejbližší je dokonale postaráno.

Sára Poňuchálková, Vápno:
Vždycky mě to stálo hodně peněz. Pak jsem našla, že existuje i jeho verze na ven. Řekla jsem si, že už jsem do toho investovala tolik, že si 12 x Lebensbaum Bio Čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků prostě zkusím pořídit. A udělala jsem hernajz dobře. Peníze se mi už hodně krát vrátily nazpět. Pracuje skvěle bez jakéhokoliv zádrhelu.

Daniela Podlasová, Horní Krupá:
12 x Lebensbaum Bio Čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků u nás ve skladu jedna spolupracovnice propagovala tak, že jsem si nakonec rozmyslela, že kdyby měla být jen čtvrtina z toho realita, chci to teda zkusit. Jsem spíš nevěřící, ale když jsem ji tak slyšela, přišlo mi divné zatracovat něco, s čím nemám sama zkušenost. Navíc ta cena není tak vysoká. Nelituji ani haléře, kterou jsem za 12 x Lebensbaum Bio Čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků zaplatila. S nadšenými komentáři jsem se tak přidala ke kolegyni a od té doby si 12 x Lebensbaum Bio Čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků zakoupily další dvě.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 04. 2018.

Hodnocení 12 x Lebensbaum Bio Čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze 12 x Lebensbaum Bio Čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků

Barbora S: já jsem to prostě chtěla

Emma T: děda je z dárku je nadšený

Sebastian L: 110 % spokojenost

Samuel T: tak jsem to dostala aje to super

Šárka S: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Lebensbaum Bio Čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Lebensbaum Bio Čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt