12 x Lebensbaum Bio Čaj Sladké snění, 20 pytlíků

12 x Lebensbaum Bio Čaj Sladké snění, 20 pytlíků

12 x Lebensbaum Bio Čaj Sladké snění, 20 pytlíků

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Lebensbaum Bio Čaj Sladké snění, 20 pytlíků. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Lebensbaum Bio Čaj Sladké snění, 20 pytlíků vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1299 Kč
Naše cena: 866 Kč Ověřit dostupnost

Originální bylinková čajová směs na sladké snění a odpočinek, s pečlivě vybraným fenyklem, anýzem, kmínem, meduňkou, mátou a levandulí, představuje výjimečné bylinkové potěšení na příjemné a rychlé večerní usínání či odpolední odpočinek, jenž Vás nadchne svou harmonicky vyváženou bylinkovou chutí a snadno si najde své místo mezi bylinkovými čaji v každé zdravé kuchyni.Složení: Anýz*, fenykl*, kmín*, meduňka*, máta peprná*, levandule**Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Lebensbaum Bio Čaj Sladké snění, 20 pytlíků

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Lebensbaum Bio Čaj Sladké snění, 20 pytlíků

Daniel Hiřman, Řepín:
Na základě specifikace a stovek názorů, jsem si 12 x Lebensbaum Bio Čaj Sladké snění, 20 pytlíků zakoupil u této internetové společnosti. Líbil se mi e-shop, jak jasně, ale i precizně měl koncipovanou nabídku. Vše šlo hladce až do výběru platby.

Šárka Pauříková, Kladeruby nad Oslavou:
Tento 12 x Lebensbaum Bio Čaj Sladké snění, 20 pytlíků určitě doporučuji. Po přečtení testů a popisku jsem si objednala rovnou čtyři kusy a jsem s nimi naprosto ráda. Design i objem odpovídá grafice a s kontaktováním obchodu kvůli doručení taky nebyl jakýkoliv zádrhel. Pracuji s nimi občasně a pořád vypadají tři jako nové. Určitě jim zůstanu věrná i dále a zakoupím další, bude-li potřeba. Což si nemyslím, protože zatím pracují 100%.

Rozálie Hodlová, Frýdlant:
Několik týdnů jsem porovnávala tyto dva 12 x Lebensbaum Bio Čaj Sladké snění, 20 pytlíků, než jsem se rozhodla jeden z nich objednat online. Velkými pozitivy tohoto produktu jsou, že mají návod v češtině, poměrně snadno se dají rozebrat, zbavit nečistot, dají se zakoupit náhradní součástky, má optimální objem, rychlou a jednoduchou manipulaci. Ovšem našla jsem i mínusy. V prvé řadě to byla doprava, i když to se zakoupeným produktem to nesouviselo. Dále se jednalo o: nedostatečné bezpečnostní součástky, není možnost použít většího množství variant, velká spotřeba vody a energie. I když původně bylo napsáno A++.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 04. 2018.

Hodnocení 12 x Lebensbaum Bio Čaj Sladké snění, 20 pytlíků

hodnocení 5/5 od 10 hodnotících

Diskuze 12 x Lebensbaum Bio Čaj Sladké snění, 20 pytlíků

Sabina Š: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Eva N: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Sofie B: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Dominika K: Ideální k osmnáctinám :)

Lukáš M: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Lebensbaum Bio Čaj Sladké snění, 20 pytlíků. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Lebensbaum Bio Čaj Sladké snění, 20 pytlíků

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt