12 x Lebensbaum Bio Zelený čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků

12 x Lebensbaum Bio Zelený čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků

12 x Lebensbaum Bio Zelený čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Lebensbaum Bio Zelený čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Lebensbaum Bio Zelený čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1299 Kč
Naše cena: 866 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečný zelený čaj Darjeeling, sypaný, prvotřídní kvality a jedinečné chuti, původem z německého biodynamického zemědělství, které se nachází v oblasti Ambootia na jižních svazích Himaláje, představuje klasické, zelené, čajové potěšení v podobě čaje Darjeeling, jehož charakteristickou chuť ocení nejen čajový gurmáni, ale i v každé zdravé kuchyni pro chvíle jedinečného, povzbuzujícího a osvěžujícího čajového zážitku, kdykoliv během roku. Složení: Zelený čaj Darjeeling*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Lebensbaum Bio Zelený čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Lebensbaum Bio Zelený čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků

Anna Koreňová, Velká Buková:
Kupovat něco nového, neotestovaného, je vždy sázka do loterie. Bohudík to není můj případ, 12 x Lebensbaum Bio Zelený čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků jsem si koupila docela nedávno a jsem s ním velmi spokojena. Je to zkrátka sázka na luxus. Dnes jsem ho zaplatila také pro svou mamku a věřím, že i ona bude překvapená. Pro svou sestru kupuji pouze to nejdokonalejší.

Jakub Kysilka, Chrtníky:
Spolehlivý eshop. Oceňuji hlavně to, že 12 x Lebensbaum Bio Zelený čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků vypadá už na dotek kvalitně a je za nízkou cenu. Pro běžnou použití je zcela dostačující, skoro je ho až škoda, jelikož má i další nastavení, které se ale čas od času mohou přijít vhod i běžným lidem. Opotřebováním se neopotřebovává, po dlouhou dobu vypadá jako nový. Odolává otřesům a dalšímu nepěknému zacházení. Za mě jasně přímá volba.

Johana Paloncová, Věžnice:
poté jsem objevila inzerát na 12 x Lebensbaum Bio Zelený čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků dlouho jsem nečekala a ihned zakoupila. Doručení bylo v krátké době a já jsem počala hned používat. Je to přesně, co jsem potřebovala a jsem Hodně klidná. Jsem doporučila kamarádům, hodně se jim líbil a budou jej taky objednávat. Mockrát děkuji.

Kateřina Tipanová, Smržovka:
Tento 12 x Lebensbaum Bio Zelený čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků určitě doporučuji. Po přečtení zkušeností a popisku jsem si zakoupila rovnou dva kusy a jsem s nimi naprosto ráda. Design i velikost odpovídá grafice a s kontaktováním prodejce kvůli dodání taky nebyl jakýkoliv zádrhel. Používám je střídavě a stále vypadají dva jako nové. Určitě jim zůstanu věrná i nadále a objednám další, bude-li třeba. Což nepředpokládám, protože dosud pracují 100%.

Eva Outratová, Písková Lhota:
Neustálé stresy, vyčerpání a spousta trápení. Také já jsem na tom nebyla jinak. Každému, koho trápí obdobný problém, bych tímto způsobem s potěšením vzkázala, že existuje klíč. Nemusíte si stále dělat starosti. Je tu totiž 12 x Lebensbaum Bio Zelený čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků. Pomůže vám jednoduchým způsobem opět získat ztracenou rovnováhu. Jestli se chcete jednoduše cítit dobře, uvědomte si, že to máte jen ve vlastních rukou. S objednáním produktu bych příště neváhala, vřele doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 04. 2018.

Hodnocení 12 x Lebensbaum Bio Zelený čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků

hodnocení 5/5 od 13 hodnotících

Diskuze 12 x Lebensbaum Bio Zelený čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků

Sofie C: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Julie B: dobré

Marie R: Proboha. To raději přispěju na charitu

Denis Š: je to fajné

Anna P: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Lebensbaum Bio Zelený čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Lebensbaum Bio Zelený čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt