12 x Lima Bio Kamutové chlebíčky celozrnné, 100g

12 x Lima Bio Kamutové chlebíčky celozrnné, 100g

12 x Lima Bio Kamutové chlebíčky celozrnné, 100g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Lima Bio Kamutové chlebíčky celozrnné, 100g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Lima Bio Kamutové chlebíčky celozrnné, 100g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 816 Kč
Naše cena: 544 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné celozrnné kamutové chlebíčky z prvotřídního kamutu, což je původní, nešlechtěná a zdravější odrůda pšenice, jemně solené mořskou solí, prvotřídní kvality a lahodné, jemně oříškové chuti, představují chutnou špaldovou pochoutku, jenž se báječně hodí jako základ na přípravu zdravé svačinky v každé zdravé kuchyni.Složení: Celozrnný kamut-pšenice Khorasan*, mořská sůl*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 63 g, (z toho cukr: 2 g), Tuky: 2.3 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 12.7 g, Bílkoviny: 16 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Lima Bio Kamutové chlebíčky celozrnné, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Lima Bio Kamutové chlebíčky celozrnné, 100g

David Rychecký, Přerubenice

David Rychecký, Přerubenice:
Po objednání prvního kusu tohoto výrobce, jsem byl celkem nadšený. Na chvilku jsem se od tohoto výrobce vytratil, ale pomocí tady toho 12 x Lima Bio Kamutové chlebíčky celozrnné, 100g jsem se k ní vrátil a chci říct, že jsem příjemně překvapen. Čepici dolů, posunuli se velmi dopředu. Nemám snad co diskutovat. Cena byla celkem vyšší, ale u takhle kvalitního produktu mi to nevadí. Za dokonalý produkt si rád zaplatím.

Jonáš Jurečko, Modletice

Jonáš Jurečko, Modletice:
Jistě tu chvíli znáte, nadchází jubileum a netušíte, co dát partnerce. Já jsem se bavil s přáteli v hospodě, protože jsem byl naprosto bez kreativity, a ostatní mi poradili, ať objednám 12 x Lima Bio Kamutové chlebíčky celozrnné, 100g. Že se mi jejich nápad fakt zamlouval, tak jsem ho ještě v ten den zakoupil. Co vám budu povídat, moje nejdražší byla absolutně spokojená, neustále omílala dokola, jak si našla si vybrala ideálního chlapa a večer jsme si skutečně užili.

Jana Šimuničová, Předboj

Jana Šimuničová, Předboj:
Celkem pohodlná věc, nečekala bych nikdy, že se mi při mém štěstí€stavu podaří tak výhodný nákup. Za minimální cenu si pořídit 12 x Lima Bio Kamutové chlebíčky celozrnné, 100g, který je již na letmý pocit spolehlivý, dobře fungující, a taky krásně vypadá, to se nepoštěstí každý den. Udělalo mi upřímnou radost, že se mi něco takového podařilo získat za tak levnou cenu a s možností levného zaslání až do kanceláře, ale výsledek mě potěšil ještě víc. Až budu příště něco hledat, budu objednávat opět u vás.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 06. 2018.

Hodnocení 12 x Lima Bio Kamutové chlebíčky celozrnné, 100g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Lima Bio Kamutové chlebíčky celozrnné, 100g

Ondřej V: Jsem ráda, že to mám

Ondřej M: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Kamila K: nemá chybu

Julie K: Ideální k osmnáctinám :)

Tereza Š: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Lima Bio Kamutové chlebíčky celozrnné, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Lima Bio Kamutové chlebíčky celozrnné, 100g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt