12 x Lima Mořská sůl jemná, 1kg

12 x Lima Mořská sůl jemná, 1kg

12 x Lima Mořská sůl jemná, 1kg

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Lima Mořská sůl jemná, 1kg. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Lima Mořská sůl jemná, 1kg vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1482 Kč
Naše cena: 988 Kč Ověřit dostupnost

Mořská sůl jemná, prvotřídní kvality, těžena ve vzdálených oblastech Atlantického oceánu, představuje klasického solícího pomocníka, nepostradatelného v každé zdravé kuchyni.Složení: Mořská sůl. Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Lima Mořská sůl jemná, 1kg

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Lima Mořská sůl jemná, 1kg

Kryštof Běleš, Velhartice

Kryštof Běleš, Velhartice:
Během nákupu 12 x Lima Mořská sůl jemná, 1kg jsem hodně přísný. Stojím si za stálostí a přijatelnou cenou. U vás jsem všechno našel a ještě k tomu solidní jednání, které také nemusí být samozřejmost. Oceňuji rychlé vyřízení mé zakázky, 12 x Lima Mořská sůl jemná, 1kg je přesně takový, jaký chci a ještě jsem ušetřil. Tomu se říká perfektní jednání. Z vás by si měly vzít ostatní obchody příklad.

Magdaléna Koklarová, Chrastavec

Magdaléna Koklarová, Chrastavec:
Tuto 12 x Lima Mořská sůl jemná, 1kg je zcela TOP. Dříve jsem jej objednávala u konkurence a velmi často jsem se setkala s tím, že po krátké době přestal fungovat. Jedině u vás jsem získala mnohem delší jistotu, jasný návod a také možnost zdarma porady. Jsem totálně spokojená a hodně si vážím takto vstřícného přístupu.

Klára Kordíková, Vražkov

Klára Kordíková, Vražkov:
Potřebovala jsem jakýmkoliv stylem udělat dojem. Jednoduše jsem potřebovala vhodnou změnu. Když jsem na 12 x Lima Mořská sůl jemná, 1kg úplnou náhodou narazila, prvně mě okamžitě napadlo bylo - to by mohlo být konečně ono. A má intuice mě nezklamala. Od toho času jsem sama se sebou opravdu spokojená a cítím, že změnu poznalo i mé okolí.

Josef Pikola, Dyjice

Josef Pikola, Dyjice:
Paráda, dostal jsem přesně to, co jsem si objednal. Dodání bylo bezproblémové. 12 x Lima Mořská sůl jemná, 1kg je velmi hezký, vypadá přesně jako na fotce na eshopu. Mě přesvědčil, že dobré zboží se dá pořídit za rozumné peníze i přes internet. Když bych ale objednával znovu, vzal bych víc a použil je jako dárek pro rodinu. Mým rodičům by se totiž jistě také hodil. Tak příště... :-)

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 06. 2018.

Hodnocení 12 x Lima Mořská sůl jemná, 1kg

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Lima Mořská sůl jemná, 1kg

Jáchym T: Celkem jsem spokojený.

Sofie N: Je to dostatečné?

Daniela V: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Marek P: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Sofie J: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Lima Mořská sůl jemná, 1kg. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Lima Mořská sůl jemná, 1kg

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt