12 x Mayka Bio Arašídové křupky, 75g

12 x Mayka Bio Arašídové křupky, 75g

12 x Mayka Bio Arašídové křupky, 75g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Mayka Bio Arašídové křupky, 75g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Mayka Bio Arašídové křupky, 75g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 864 Kč
Naše cena: 576 Kč Ověřit dostupnost

Klasické kukuřično-arašídové křupky, s vysokým obsahem arašídového másla, lahodně křupavé, arašídové chuti, představují tradiční, jemně slané, arašídové potěšení a oblíbenou bezlepkovou pochoutku, tradičně připravenou z těch nejkvalitnějších surovin, na které si rádi sami pochutnáte a ocení ji každá návštěva. Složení: Kukuřice* (55%), arašídové máslo* (33%), palmový olej*, mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: ArašídyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2007 kJ (480 kcal) na 100 g. Sacharidy: 47 g, (z toho cukr: 1.9 g), Tuky: 27 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 7 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2 g, Bílkoviny: 13 g, Sůl: 0.2 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Mayka Bio Arašídové křupky, 75g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Mayka Bio Arašídové křupky, 75g

Jana Vymyslická, Chýnice:
Tento 12 x Mayka Bio Arašídové křupky, 75g jsem shlédla u babičky a začala jsem se o něj zajímat. Na její doporučení jsem okamžitě, co jsem přišla z kanceláře, sedla k notebooku a koupila. Po opravdu krátké době zaťukal pošťák a já ho můžu vyzkoušet. Jsem hodně překvapená a budu testovat dál. Nejen svým kamarádkám, ale každému, koho uvidím a dám se s ním do řeči.

Sebastian Petruška, Malá Štáhle:
Hezká 12 x Mayka Bio Arašídové křupky, 75g i do rodiny. Pro občasné pobavení v rodině stačí jedna krabice (i přes menší možnosti obsahuje spoustu zábavy pro pro pár). Pro pravidelnější zábavu a lepší stavění balíčků už to chce více jak dvě zkl. sadu. V případě, že holdujetemáte rádi} turnajům, tak 3 sady budou nejspíš vhodné, byť ne zcela nutné. Hraní dva na dva je tradiční a napínavé. Bitva s 3-4 hráči je speciální formát, který na turnajích moc nezhlédneme, ale vhodnější pro partu známých či rodinu (jen bude obtížnější do toho všechny zasvětit). 12 x Mayka Bio Arašídové křupky, 75g mají vydařené použitelnost, jde o suprové téma a hlavní je jednoduchost sloučená se složitostí v taktice a užitku. Myšleno tak, že lehce pochopíte manuál, ale podstatně hůře se naučíte pouýžívat tak, aby se Vám to hodilo. Chce to dny používání. :D

Pavel Gláser, Krty:
Dospěl jsem k názoru, že mnohé produkty reklamu nemusí mít. Mezi ně patří i tato 12 x Mayka Bio Arašídové křupky, 75g, který je sám sobě reklamou. Nepotřeboval jsem velké přesvědčování, že si ho mám pořídit. Stačilo ho jenom otestovat a znal jsem, že je to ten správný 12 x Mayka Bio Arašídové křupky, 75g pro mě. A nejen pro mou osobu. Vzhledem k jejích hezkým účinkům jsem byl nucen pořídit druhé balení, protože o ni povstal nebývalý zájem i u dalších členů přátel. Na větší objem 12 x Mayka Bio Arašídové křupky, 75g jsem dokonce získal objemovou slevu.

Julie Korvasová, Chorušice:
12 x Mayka Bio Arašídové křupky, 75g podporuje mojí přirozenou pohodlnost, protože nejsem povinna shánět tři věci, když mi v pohodě stačí dvě. Stačí jedna návštěva obchodu nebo jeden chat do e-shopu a mohu pohodlně a lehce pracovat. Dokonce i mojí kamarádku baví tento 12 x Mayka Bio Arašídové křupky, 75g užívat, protože se s ním pracuje lehce, rychle a tím pádem u běžné domácí práce stráví méně času.

David Shon, Držková:
Vyborný 12 x Mayka Bio Arašídové křupky, 75g, bohuzel v nasi zemi predrazena. Jeste zacatkem brezna stala moc, nyni ji vetsina prodavačů nabizi levněji. Nerozumim teto cenove politice. Pro mne to znamena jet do Bratislavy, abych usetril. Takto jsme tam jeli i pro další věci. Co se to tady v Brně deje s cenami???

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 04. 2018.

Hodnocení 12 x Mayka Bio Arašídové křupky, 75g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Mayka Bio Arašídové křupky, 75g

Matěj K: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Eva F: Ideální k osmnáctinám :)

Tadeáš H: 12 x Mayka Bio Arašídové křupky, 75g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Ema P: Proboha. To raději přispěju na charitu

Jan Ř: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Mayka Bio Arašídové křupky, 75g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Mayka Bio Arašídové křupky, 75g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt