12 x Morgenland Bio Jablečné kroužky Mogli, 30g

12 x Morgenland Bio Jablečné kroužky Mogli, 30g

12 x Morgenland Bio Jablečné kroužky Mogli, 30g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Morgenland Bio Jablečné kroužky Mogli, 30g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Morgenland Bio Jablečné kroužky Mogli, 30g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 617 Kč
Naše cena: 411 Kč Ověřit dostupnost

Zdravé jablečné kroužky pro děti pomalu sušené bez jakýchkoliv přísad a konzervantů díky své jemně ovocné jablečné chuti a prvotřídní kvalitě představují ideální rychlou a zdravou svačinku a přísadu do domácích müsli plnou vitamínů a svěží čerstvé chuti nejen pro Vaše nejmenšíSložení: Sušené jablka*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1247 kJ (298 kcal) na 100 g. Sacharidy: 66.3 g, (z toho cukr: 63 g), Tuky: 2.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 9.6 g, Bílkoviny: 1.6 g, Sůl: 0.04 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Morgenland Bio Jablečné kroužky Mogli, 30g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Morgenland Bio Jablečné kroužky Mogli, 30g

Veronika Šverclová, Ledvice

Veronika Šverclová, Ledvice:
Pro své rodiče chci to {nejlepší|. Při výběru tady toho 12 x Morgenland Bio Jablečné kroužky Mogli, 30g jsem byla obzvlášť opatrná a kladla jsem důraz především na barvu a výdrž. Výsledek mne mile překvapil. Zboží sice nebylo skladem, ale díky skvělým prodejcům jsem se dozvěděla, že mohu zakoupit za lepší cenu podobný, který poslouží stejným způsobem. Nakonec jsem navíc ušetřila a spokojenost je perfektní!

Daniel Herzán, Miroslav

Daniel Herzán, Miroslav:
12 x Morgenland Bio Jablečné kroužky Mogli, 30g jsem si kupoval přes internet. Nikdy jsem takhle nic nepořizoval, a byl jsem tudíž velmi moc nedůvěřivý. Nemusel jsem ale čekat dlouho, jen dva dny, než mi přijelo před domem dodávka a předala mi můj 12 x Morgenland Bio Jablečné kroužky Mogli, 30g. Ani s dopravou mě nevyšel dráže, než v klasickém krámě, navíc jsem jej získal pohodlně u noťasu. Skvělá služba.

Emma Bradová, Libuň

Emma Bradová, Libuň:
Někdy objednávám něco přes e-shop. Mám ráda, když si věci předem ozkouším. Ale u 12 x Morgenland Bio Jablečné kroužky Mogli, 30g se vyplatilo objednání přes web. Ušetřila jsem hodně peněz a dosud nebyl s ničím nesnáz. Rychlé doručení až do domu. Jsem tedy hodně ráda a jsem ráda, že mě můj manžel přesvědčil o zakoupení. Teď mi ho dokonce krade, takže mu asi na svátek koupím taky nový.

Nikola Pojslová, Tupesy

Nikola Pojslová, Tupesy:
Koupeno prarodičům jako nevšední vánoční dárek. Perfektní spokojenost. Dáreček je oba potěšil a já ušetřila korunky! :-) Hodně se mi líbí, jak jsou teď s 12 x Morgenland Bio Jablečné kroužky Mogli, 30g spokojení. Naučili se ho snadno používat a chválí si jeho všestrannost. Možná si ho koupím pozítří taky. Nepoužiji ho sice tak často jako děda s babičkou, ale taková věc se na chatu hodí vždy.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 13. 12. 2018.

Hodnocení 12 x Morgenland Bio Jablečné kroužky Mogli, 30g

hodnocení 5/5 od 32 hodnotících

Diskuze 12 x Morgenland Bio Jablečné kroužky Mogli, 30g

Karel M: Přišlo to celkem rychle

Antonín M: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Klára H: Ideální k osmnáctinám :)

Oliver T: 110 % spokojenost

Nikolas V: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Morgenland Bio Jablečné kroužky Mogli, 30g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Morgenland Bio Jablečné kroužky Mogli, 30g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt