12 x Morgenland Bio Jablečné kroužky Mogli, 30g

12 x Morgenland Bio Jablečné kroužky Mogli, 30g

12 x Morgenland Bio Jablečné kroužky Mogli, 30g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Morgenland Bio Jablečné kroužky Mogli, 30g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Morgenland Bio Jablečné kroužky Mogli, 30g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 675 Kč
Naše cena: 450 Kč Ověřit dostupnost

Zdravé jablečné kroužky pro děti pomalu sušené bez jakýchkoliv přísad a konzervantů díky své jemně ovocné jablečné chuti a prvotřídní kvalitě představují ideální rychlou a zdravou svačinku a přísadu do domácích müsli plnou vitamínů a svěží čerstvé chuti nejen pro Vaše nejmenšíSložení: Sušené jablka*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1247 kJ (298 kcal) na 100 g. Sacharidy: 66.3 g, (z toho cukr: 63 g), Tuky: 2.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 9.6 g, Bílkoviny: 1.6 g, Sůl: 0.04 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Morgenland Bio Jablečné kroužky Mogli, 30g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Morgenland Bio Jablečné kroužky Mogli, 30g

Jakub Steinz, Čáslavice

Jakub Steinz, Čáslavice:
Než jsem si zakoupil 12 x Morgenland Bio Jablečné kroužky Mogli, 30g, tak jsem volal s prodejcem zda fakt mají 12 x Morgenland Bio Jablečné kroužky Mogli, 30g k dispozici. Byl jsem nedůvěřivý, ale bez důvodu, za dva dny mi doma klepal zaměstnanec zásilkové služby. Prvotřídní rychlost dopravy a dostupná cena.

Anna Crháková, Kostelecké Horky

Anna Crháková, Kostelecké Horky:
Dlouho jsem nenašla najít přesně takový 12 x Morgenland Bio Jablečné kroužky Mogli, 30g, který by mě uspokojil. Jsem docela přísná a chci vždy to nejlepší za nejlevnější cenu. Pak jsem našla váš e-shop, který je velice přehledný a nabídka navíc pestrá. Objevila jsem téměř to, co jsem chtěla za nízkou cenu. I když jste to neměli skladem, oceňuji hodně profesionální komunikaci a nakonec jsem se {zboží|produktu dočkala i obratem. Takže za mě perfektní obchůdek.

Sabina Bidlasová, Hluboké

Sabina Bidlasová, Hluboké:
Kdyby se mě kdokoliv zeptal, jestli 12 x Morgenland Bio Jablečné kroužky Mogli, 30g splnil moje potřeby, řekla bych úplně, že ano. On je celkem mnohonásobně předčil. A to opravdu nepřeháním. Těm, kteří stále váhají, bych doporučila, ať ho rozhodně zkusí. Netvrdím, že bude vyhovovat všem. Ale já se rozhodně mezi spokojené zákazníky patřím.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 03. 2019.

Hodnocení 12 x Morgenland Bio Jablečné kroužky Mogli, 30g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Morgenland Bio Jablečné kroužky Mogli, 30g

Veronika P: nemá chybu

Lukáš K: Přišlo to celkem rychle

Denisa Š: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Andrea Š: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

David S: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Morgenland Bio Jablečné kroužky Mogli, 30g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Morgenland Bio Jablečné kroužky Mogli, 30g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt