12 x Morgenland Bio Kokosové mléko, 200ml

12 x Morgenland Bio Kokosové mléko, 200ml

12 x Morgenland Bio Kokosové mléko, 200ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Morgenland Bio Kokosové mléko, 200ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Morgenland Bio Kokosové mléko, 200ml vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 849 Kč
Naše cena: 566 Kč Ověřit dostupnost

Přírodní kokosové mléko z kvalitních čerstvých kosových ořechů (60%) původem ze Srí Lanky bez jakýchkoliv konzervantů s jemnou kokosově krémovou chutí představuje jedinečné zdravé osvěžení pro všechny milovníky lahodných kokosových chutí. Kokosové mléko nachází široké spektrum užití v každé zdravé kuchyni především jako rostlinná alternativa klasické smetany a zejména do asijských omáček a pokrmů, ale i všude tam, kam Vás Vaše kulinářská fantazie navede. Složení: Kokosový extrakt* (60%), voda. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 901 kJ (218 kcal) na 100 g. Sacharidy: 3.4 g, (z toho cukr: 2 g), Tuky: 22 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 21.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina:

3 důvody proč prodáváme 12 x Morgenland Bio Kokosové mléko, 200ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Morgenland Bio Kokosové mléko, 200ml

Denisa Kruntová, Obědkovice:
Myslím si, že 12 x Morgenland Bio Kokosové mléko, 200ml, dnes patří na trhu k absolutní špičce. Alespoň můj dojem po skoro dvou,třech,čtyřech,pěti,šesti letech {používání|užívání) je takový. Jsem velmi spokojená a nemohu mu téměř nic vytknout. Moc jsem ocenila možnost vybrat si 12 x Morgenland Bio Kokosové mléko, 200ml po práci, v pohodlí domova. V tomhle nakupování přes internet moc oceňuji. A komunikace prodejce 12 x Morgenland Bio Kokosové mléko, 200ml byla skutečně skvělá. Zákaznická help line reaguje téměř obratem, moje otázky byly zodpovězené srozumitelně a jasně.

Zuzana Čišecká, České Velenice:
Tento 12 x Morgenland Bio Kokosové mléko, 200ml, to je jednoduše totálně prvotřídní věc! Šetřila jsem si na něj delší dobu, protože se mi pokaždé ušetřené peníze nějakým způsobem vypařily, ale nedávno jsem si ho objednala a je to totálně pecka. Ale především oceňuji, že vypadá velice dobře. Ne že by to byla jediná přednost, ale pro mě je to důležité. Ale je to zároveň funkční věcička, věřte mi :-)

Magdaléna Kašperková, Okřesaneč:
Vzhled je pro mě primární. Studuji design a nemůžu si koupit cokoliv, co se mi nelíbí. Právě 12 x Morgenland Bio Kokosové mléko, 200ml mě hodně zaujal. Jak se říká, první touha, správná touha! Svým vzhledem i provedením se mi velmi líbí a jsem uspokojena. A ta levná cena, to je takový dáreček.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 04. 2018.

Hodnocení 12 x Morgenland Bio Kokosové mléko, 200ml

hodnocení 5/5 od 25 hodnotících

Diskuze 12 x Morgenland Bio Kokosové mléko, 200ml

Zdeněk Š: je to fajné

Vojtěch M: funkční výrobek

Michal V: Jsem ráda, že to mám

Jana H: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Daniela D: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Morgenland Bio Kokosové mléko, 200ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Morgenland Bio Kokosové mléko, 200ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt