12 x MountHagen Bio Pražená káva mletá, 500g

12 x MountHagen Bio Pražená káva mletá, 500g

12 x MountHagen Bio Pražená káva mletá, 500g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x MountHagen Bio Pražená káva mletá, 500g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x MountHagen Bio Pražená káva mletá, 500g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 3807 Kč
Naše cena: 2538 Kč Ověřit dostupnost

100% Arabica pražená mletá káva z fairtradového zemědělství z kávových bobů ručně sbíraných na prosluněných plantážích latinské Ameriky (Papua Nová Guinea, Peru a Honduras) představují svou silnou aromatickou chutí s harmonicky vyladěnou hořkostí optimální volbu pro milovníky kvalitní čerstvé pražené kávy Arabica pro chvíle pohody a každodenního odpočinku u šálku lahodné kávy.Složení: Káva Arabica* (100%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 758 kJ (182 kcal) na 100 g. Sacharidy: 1.5 g, (z toho cukr: 1.5 g), Tuky: 13.4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 58.2 g, Bílkoviny: 14 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 12 x MountHagen Bio Pražená káva mletá, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x MountHagen Bio Pražená káva mletá, 500g

Rozálie Kopperová, Vrdy

Rozálie Kopperová, Vrdy:
Tento 12 x MountHagen Bio Pražená káva mletá, 500g samozřejmě doporučuji. Po přečtení recenzí a popisku jsem si zakoupila hned tři kusy a jsem s nimi naprosto spokojená. Design i velikost odpovídá grafice a s kontaktováním obchodu kvůli dodání taky nebyl žádný zádrhel. Pracuji s nimi střídavě a stále vypadají čtyři jako nové. Jistě jim zůstanu oddaná i nadále a zakoupím další, bude-li potřeba. Což nepředpokládám, jelikož dosud pracují 100%.

Richard Mižikar, Tišnovská Nová Ves

Richard Mižikar, Tišnovská Nová Ves:
Zaručeně to znáte, přijde jubileum a nemáte ponětí, čím potěšit ženu. Já jsem se bavil s přáteli v hospůdce, protože jsem byl totálně bez kreativity, a ostatní mi poradili, ať zkusím 12 x MountHagen Bio Pražená káva mletá, 500g. Že se mi ten nápad opravdu zamlouval, proto jsem ho obratem koupil. Co vám budu psát, moje nejdražší byla totálně spokojená, chválila mě, jak si našla si vybrala bezchybného chlapa a ten den jsme si skvěle užili.

Tereza Rohnová, Bavory

Tereza Rohnová, Bavory:
Jsem mile překvapena jak rychlostí dodání, tak skvělým zajištěním, co se týče zabalení produktu. Precizní. 12 x MountHagen Bio Pražená káva mletá, 500g dorazil v pořádku, v krátké době a já ho můžu ihned ozkoušet. Nemám co bych eshopu vytkla, vše zde funguje na jedničku a já jej doporučuji. Jsem spokojená a budu se sem jistě opakovaně navracet a nakupovat dále.

Amálie Kontrová, Tečovice

Amálie Kontrová, Tečovice:
Na internetu jsem si objednala 12 x MountHagen Bio Pražená káva mletá, 500g, který v kamenném obchodě stojí více jak pár Kč. Navzdory tomu, že jsem byla varována mým mužem, že drahé věci není moc dobré objednávat v e-shopu, chtěla jsem učinit muži radost (sobě zrovna tak), a tak jsem si jej nechala zaslat. Stoprocentní spokojenost jak s cenou, tak s dodacím termínem. Určitě doporučuji tento eshop.

Emma Dolistová, Člunek

Emma Dolistová, Člunek:
12 x MountHagen Bio Pražená káva mletá, 500g jsou výborné a stálé výrobky. Zatím mám výborné zkušenosti s zbožím. Doporučuji všem kamarádům. Budu objednávat pdobné.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 06. 2018.

Hodnocení 12 x MountHagen Bio Pražená káva mletá, 500g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x MountHagen Bio Pražená káva mletá, 500g

Štěpán J: funkční výrobek

Magdaléna D: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Klára S: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Sára K: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Radim R: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x MountHagen Bio Pražená káva mletá, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x MountHagen Bio Pražená káva mletá, 500g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt