12 x Natumi Bio Jáhlový nápoj Natur, 1l

12 x Natumi Bio Jáhlový nápoj Natur, 1l

12 x Natumi Bio Jáhlový nápoj Natur, 1l

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Natumi Bio Jáhlový nápoj Natur, 1l. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Natumi Bio Jáhlový nápoj Natur, 1l vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1337 Kč
Naše cena: 891 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečný jáhlový nápoj přírodní, z nejkvalitnějšího loupaného prosa (jáhly), původem z Německa, představuje lahodné potěšení, jedinečně obilné chuti nejen pro vegany a celialiky, ale jako jedinečná rostlinná alternativa klasickému mléku, bohatá na rostlinné bílkoviny, a výjimečné jáhlové chuti, najde své místo v každé zdravé kuchyni. Jáhlový nápoj přírodní má ideální použití jako alternativa klasického mléka, do müsli, kaší, pudinků, na pečení a vaření či surové jako přírodní rostlinný nápoj a do rozličných mixů dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Proso* (15%), slunečnicový olej*, mořská sůl*, voda. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 226 kJ (54 kcal) na 100 g. Sacharidy: 10 g, (z toho cukr: 5.5 g), Tuky: 1.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0.3 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0.7 g), Vláknina: 0.5 g, Bílkoviny: 0.7 g, Sůl: 0.08 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Natumi Bio Jáhlový nápoj Natur, 1l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Natumi Bio Jáhlový nápoj Natur, 1l

Petra Cisárová, Žár:
12 x Natumi Bio Jáhlový nápoj Natur, 1l je opravdu perfektní. Doma mě museli ukecat, ale pak co jsem zahlédla stejný typ u mojí babičky a ta mi vysvětlila, jak to funguje, věděla jsem, že potřebuji mít doma něco takového. Je až k uzoufání, kolik existuje podobných použití a co to všechno umí. Jsem jasně nadšená. Nemůže se to mojim ošoupanému typu rovnat. Kdybych měla shrnout všechny výhody, byla bych tady hodně dlouho, takže musí stačit mé doporučení.

Aneta Ryzová, Bučina:
Dlouho jsem váhala mezi tímto 12 x Natumi Bio Jáhlový nápoj Natur, 1l a obdobným, podobným. Nakonec jsem si na základě zkušenosti, kdy jsem si ověřila, jestli je výrobek opravdu na skladě a v jakém je stavu, vybrala tento produkt a své volby rozhodně nelituji. Nejen, že paní na emailu byla skutečně příjemná a vstřícná, zboží došlo skutečně brzy a v originálním stavu. Všechno jak má být, nemůžu jinak než doporučit.

Eliška Kinštová, Liptaň:
Už jsem postraší, a s technikou si dost nerozumím, tak jsem při objednávání vašeho 12 x Natumi Bio Jáhlový nápoj Natur, 1l dost ocenila hlavně to, jak jednoduché je zakoupit si ho a nechat si ho dovézt až do kanceláře. Kurýr mi pak všechno důležité pověděl, takže po zlých zkušenostech z podobných eshopů jsem zcela spokojená jak s kvalitou výrobku, tak i s tím, že pomáháte vstříc i technicky méně chytrým kupujícím. Za to bych vám chci popřát, a taky pochválit 12 x Natumi Bio Jáhlový nápoj Natur, 1l, který mi byl zaslán, je tedy perfektní.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 04. 2018.

Hodnocení 12 x Natumi Bio Jáhlový nápoj Natur, 1l

hodnocení 5/5 od 14 hodnotících

Diskuze 12 x Natumi Bio Jáhlový nápoj Natur, 1l

Gabriela Š: Ideální k osmnáctinám :)

Natálie K: děda je z dárku je nadšený

Lukáš V: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Vojtěch Š: tak jsem to dostala aje to super

Matyáš V: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Natumi Bio Jáhlový nápoj Natur, 1l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Natumi Bio Jáhlový nápoj Natur, 1l

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt