12 x Natumi Bio Ovesný nápoj Natur, 1l

12 x Natumi Bio Ovesný nápoj Natur, 1l

12 x Natumi Bio Ovesný nápoj Natur, 1l

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Natumi Bio Ovesný nápoj Natur, 1l. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Natumi Bio Ovesný nápoj Natur, 1l vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 909 Kč
Naše cena: 606 Kč Ověřit dostupnost

Klasický ovesný nápoj přírodní, z nejkvalitnějšího celozrnného ovsa, původem z Německa, představuje lahodné potěšení, tradiční, jemně obilné chuti nejen pro vegany, ale jako zdravá alternativa klasickému mléku, bohatá na rostlinné bílkoviny, a výjimečně přírodní chuti, najde své místo v každé zdravé kuchyni. Ovesný nápoj přírodní má ideální použití jako alternativa klasického mléka, do müsli, kaší, pudinků, na pečení a vaření či surové jako přírodní rostlinný nápoj a do rozličných mixů dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Celozrnný oves* (12%), slunečnicový olej*, mořská sůl, voda. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 203 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 8.5 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 1.3 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0.1 g, Bílkoviny: 0.6 g, Sůl: 0.13 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Natumi Bio Ovesný nápoj Natur, 1l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Natumi Bio Ovesný nápoj Natur, 1l

Anna Grusserová, Rouchovany

Anna Grusserová, Rouchovany:
Potřebovala jsem už dlouho pomoct. Ale skutečně účinně. Přece jen jsem se doma starala o rozsáhlou rodinu a energie už mi docházely. Nechtěla jsem skončit jako nasrané, utahaná bába, která bude dalším pouze na obtíž. Když jsem dověděla se, že existuje 12 x Natumi Bio Ovesný nápoj Natur, 1l, který mi reálně může pomoci, neváhala jsem. Teď můžu bez strachu říct, že jsem to opět já. Stíhám v pohodě všechno co chci a navíc mi přebývá čas i energie na to, co dělá milou také mě.

Antonín Navařík, Litvínovice

Antonín Navařík, Litvínovice:
Byla to výhodná nabídka. Stejné věci sleduji na netu a v reklamách už předlouho, ale takhle skvělou cenu jsem u 12 x Natumi Bio Ovesný nápoj Natur, 1l opravdu ještě nezahlédl. Věděl jsem, že je produkt hodně kvalitní, takže by byl určitě hřích nechat si ho za těchle príma podmínek ztratit. Neváhal jsem ani minutu a udělal jsem dobře. Už dávno mi nic neudělalo takovou spokojenost.

Linda Bejvančická, Vedrovice

Linda Bejvančická, Vedrovice:
Vyzkoušela jsem už sedm stejných výrobků a se žádným jsem nebyla uspokojena tak jako s 12 x Natumi Bio Ovesný nápoj Natur, 1l. Klidně doporučuji! Při výčtu pozitivních vlastností jsem po zakoupení doufala alespoň v to, že produkt bude plnit třetinu z vyjmenovaných vlastností. K mému velkému potěšení vše dorazilo řádně zabalené, se vším všudy a hlavně plně funkční! Jsem spokojená. Nenašla jsem na jednu vadu, za mě jasná volba.

Sabina Benšová, Hodice

Sabina Benšová, Hodice:
Našla jsem si u vás 12 x Natumi Bio Ovesný nápoj Natur, 1l a jsem hodně spokojená. Vypadá přesně tak, jak jsem si představovala a hlavně funguje. Hodně si cením rychlosti doručení, která byla opravdu rychlá. Takové jednání jako u vás bohužel není běžné. Ještě jednou velcekrát děkuji za perfektní služby. Patřím mezi pedantky, takže hodně často nechválím. Tentokrát však musím.

Klára Valentovičová, Veliš

Klára Valentovičová, Veliš:
12 x Natumi Bio Ovesný nápoj Natur, 1l překvapil, mám ho odtud zakoupený od února a chci ho pochválit. Výborně pracuje, nadchl mě i souseda, který na to zpočátku hleděl tak trochu s strachem. Argumenty ho udolaly a nakonec musel přiznat, že se pletl. Rádi ho nyní používáme oba dva. Luxusní výrobek za ještě luxusnější cenu. V této cenové hladině nemá dle mého názoru žádného konkurenta.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 06. 2018.

Hodnocení 12 x Natumi Bio Ovesný nápoj Natur, 1l

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Natumi Bio Ovesný nápoj Natur, 1l

Jan Z: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Zuzana Z: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Jakub J: tak jsem to dostala aje to super

Jaroslav Š: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Petra W: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Natumi Bio Ovesný nápoj Natur, 1l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Natumi Bio Ovesný nápoj Natur, 1l

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt