12 x Natumi Bio Ovesný nápoj vanilkový, 1l

12 x Natumi Bio Ovesný nápoj vanilkový, 1l

12 x Natumi Bio Ovesný nápoj vanilkový, 1l

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Natumi Bio Ovesný nápoj vanilkový, 1l. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Natumi Bio Ovesný nápoj vanilkový, 1l vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 995 Kč
Naše cena: 663 Kč Ověřit dostupnost

Klasický ovesný nápoj vanilkový, z nejkvalitnějšího celozrnného ovsa, původem z Německa, představuje lahodné potěšení, tradiční ovesné chuti s lehkým vanilkovým nádechem nejen pro vegany, ale jako zdravá alternativa klasickému mléku, bohatá na rostlinné bílkoviny, a výjimečně přírodní vanilkové chuti, najde své místo v každé zdravé kuchyni. Ovesný nápoj vanilkový má ideální použití jako alternativa klasického mléka, do müsli, kaší, pudinků, na pečení a vaření či surové jako přírodní rostlinný nápoj a do rozličných mixů dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Celozrnný oves* (12%), slunečnicový olej*, Bourbon vanilkový extrakt*, mořská sůl, voda. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 203 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 8.5 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0.05 g, Bílkoviny: 0.6 g, Sůl: 0.12 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Natumi Bio Ovesný nápoj vanilkový, 1l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Natumi Bio Ovesný nápoj vanilkový, 1l

Sára Blümlová, Drásov

Sára Blümlová, Drásov:
Přemýšlela jsem, co je pro mě dobrou volbou. I přesto, že nejsem nijak náročná, nakonec jsem si objednala 12 x Natumi Bio Ovesný nápoj vanilkový, 1l. Hlavně proto, že se zdál za uvedenou cenu levný. Zjistila jsem si jeho dostupnost a nakonec objednala. Jsem víceméně spokojená. Asi bych byla raději za jinou barvu, ale to je Drobnost. Důležité je, že dělá to, co splňovat má.

Ema Kozoňová, Záryby

Ema Kozoňová, Záryby:
Mojím velkým problémem je nerozhodnost. Než se pro něco rozhodnu, je to hodně dlouho. Jsem schopna vybírat i deset dní. Porovnávám schopnosti, čtu recenze, zkušenosti jiných majitelů a hodně se dotazuji prodavače. Na tenhle 12 x Natumi Bio Ovesný nápoj vanilkový, 1l jsem objevila mnoho plusových recenzí, ale pro sichr jsem ještě několikrát psala do eshopu. Nyní se přidávám k zástupu spokojených zákazníků a také děkuji prodavačce za snahu mi vše říci.

Sofie Zwingerová, Vranová Lhota

Sofie Zwingerová, Vranová Lhota:
12 x Natumi Bio Ovesný nápoj vanilkový, 1l je pomocí měkkému materiálu a modernímu vzhledu ideální jak pro volný čas, tak pro den svazující nás pracovními nutnostmí. Kámošky mi ho chtějí vzít, protože díky němu jsem viditelná a zvýší přesně to, co vyniknout má. Oceňuji na něm i to, že je snadno dostupný a kdykoliv potřebuji další, není těžké ho objednat. Doručení běžně proběhne do druhého dne a jsem o něm informována pomocí emailu předem.

Josef Palatka, Horní Životice

Josef Palatka, Horní Životice:
Letos na narozeniny jsem si řekl, že když objednávám tolik dárků, že udělám radost i sobě, a něco si koupím. Jak jsem tak projížděl nabídky na webu, oslovil mně váš 12 x Natumi Bio Ovesný nápoj vanilkový, 1l. Tehdy jsem si pomyslel, že by se mi mohl hodit, a tak jsem si ho pořídil. Nečekal jsem hogofogo, nemám s podobnými zbožím dobré zkušenosti, ale co mi došlo, to předčilo i moje nejlepší očekávání. Fakt jsem nečekal, že by mi mohlo přijít něco tak perfektního! Příští narozeniny se na váš krám podívám dříve, a počítám, že od vás pořídím víc dárků než letos.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 06. 2018.

Hodnocení 12 x Natumi Bio Ovesný nápoj vanilkový, 1l

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Natumi Bio Ovesný nápoj vanilkový, 1l

Dominik K: 110 % spokojenost

Adéla B: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Radek L: tak jsem to dostala aje to super

Radim Š: Celkem jsem spokojený.

Alena H: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Natumi Bio Ovesný nápoj vanilkový, 1l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Natumi Bio Ovesný nápoj vanilkový, 1l

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt