12 x Natumi Bio Rýžový nápoj s vápníkem, 1l

12 x Natumi Bio Rýžový nápoj s vápníkem, 1l

12 x Natumi Bio Rýžový nápoj s vápníkem, 1l

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj s vápníkem, 1l. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj s vápníkem, 1l vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1026 Kč
Naše cena: 684 Kč Ověřit dostupnost

Klasický rýžový bezlepkový nápoj s vysokým obsahem vápníku, původem z kvalitní italské rýže, s přídavkem mořské řasy Lithothamnium jako bohatého zdroje vápníku, představuje lahodné rýžové pochutnání nejen pro vegany a celialiky, ale jako zdravá alternativa klasickému mléku, výjimečné chuti s neutrálním aroma, najde své místo v každé zdravé kuchyni. Rýžový nápoj má ideální použití jako alternativa klasického mléka, do müsli, kaší, pudinků, na pečení a vaření či surové jako přírodní rostlinný nápoj či do rozličných mixů dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Rýže* (13%), slunečnicový olej*, mořské řasy (Lithothamnium 0,6%), mořská sůl, voda. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 202 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 9.6 g, (z toho cukr: 6.5 g), Tuky: 1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0.4 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0.3 g), Vláknina: 0.8 g, Bílkoviny: 0.1 g, Sůl: 0.07 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj s vápníkem, 1l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj s vápníkem, 1l

Sabina Kuřilová, Velké Meziříčí:
Byla jsem nákupem skvěle překvapena. Objednaný 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj s vápníkem, 1l dorazil v úžasně rychlém čase a já z něj měla velikou radost. Vyzdvihla bych jeho hezký vkusný design a samozřejmě praktičnost. To je můj šálek kávy, na to nedám dopustit. Znám lidi, kteří si pořídili něco podobného, ale od jiného výrobce (jméno si už nepamatuji) a nadávali na to, že je to k ničemu. Tohle je něco jiného, neselže! Půjčila jsem jim ho na dva dny a dali mi za pravdu. Kupujte originál, kupujte tohle!

Karolína Salaquardová, Lhota pod Libčany:
Nikdy předtím jsem nevěřila reklamám v televizi ani na internetu. Nevzbuzovaly ve mně důvěru a domnívala jsem se, že je to celé podfuk na důvěřivé kupující. Ovšem syn mě kdysi přesvědčil, abych vyzkoušela 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj s vápníkem, 1l. Stavěla jsem se k tomu ne úplně nadšeně, ale musím povědět, že měl pravdu! Vážně mi pomohl!

Klára Ratiborská, Nezabudice:
Jednoduše jsem potřebovala ve svém bytí realizovat nějakou změnu. 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj s vápníkem, 1l se k tomuto účelu jevil jako stvořený. A opravdu, s jeho pomocí je moje každodenní rutina nyní podstatně lepší než před nákupem. I vás čas od času přepadne pocit, že byste měli změnit život? Ale nemáte k zásadní volbě většinou dost chuti. Díky 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj s vápníkem, 1l budou takové chmury ihned matnou vzpomínkou. Uvidíte, že na lepší život stačí někdy velmi málo.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 04. 2018.

Hodnocení 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj s vápníkem, 1l

hodnocení 5/5 od 14 hodnotících

Diskuze 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj s vápníkem, 1l

Anežka F: nemá chybu

Magdaléna F: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Dominika B: Tento 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj s vápníkem, 1l jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Matěj R: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Petra T: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj s vápníkem, 1l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj s vápníkem, 1l

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt