12 x Natumi Bio Sójový nápoj Natur, 1l

12 x Natumi Bio Sójový nápoj Natur, 1l

12 x Natumi Bio Sójový nápoj Natur, 1l

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Natumi Bio Sójový nápoj Natur, 1l. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Natumi Bio Sójový nápoj Natur, 1l vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 774 Kč
Naše cena: 516 Kč Ověřit dostupnost

Klasický sójový nápoj přírodní, prvotřídní kvality, původem z celých francouzských sójových bobů, představuje lahodné sójové pochutnání nejen pro vegany a celialiky, ale jako zdravá alternativa klasickému mléku, bohatá na rostlinné bílkoviny, výjimečné chuti s neutrálním aroma a prvotřídní kvality, najde své místo v každé zdravé kuchyni. Sójový nápoj má ideální použití jako alternativa klasického mléka, do müsli, kaší, pudinků, na pečení a vaření či surové jako přírodní rostlinný nápoj a do rozličných mixů dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Sójové boby*, voda. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 155 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 1.6 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 1.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0.2 g, Bílkoviny: 3.6 g, Sůl: 0.04 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Natumi Bio Sójový nápoj Natur, 1l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Natumi Bio Sójový nápoj Natur, 1l

Matyáš Krédl, Ledvice

Matyáš Krédl, Ledvice:
Zaručeně to znáte, přijde výročí svatby a nemáte ponětí, jak potěšit partnerku. Já jsem se radil s kamarády v hospůdce, protože jsem byl naprosto bez kreativity, a ostatní mi doporučili, ať vsadím na 12 x Natumi Bio Sójový nápoj Natur, 1l. Že se mi ten tip fakt zamlouval, proto jsem ho na druhý den pořídil. Co vám budu říkat, moje polovička byla úplně spokojená, chválila mě, jak si našla si vybrala perfektního chlapa a večer jsme si nebývale užili.

Dominika Michaličková, Vráto

Dominika Michaličková, Vráto:
12 x Natumi Bio Sójový nápoj Natur, 1l se mně líbil, měl neopakovatelné recenze, prošel testem jehož výsledky byly na stránkách eshopu zveřejněny a byl za přijatelnou cenu. S produktem jsem spokojená a doporučila bych ho ostatním

Daniela Lexmannová, Jinočany

Daniela Lexmannová, Jinočany:
Dlouho jsem přemýšlela, jestli€zda si mám 12 x Natumi Bio Sójový nápoj Natur, 1l zakoupit. Cena se mi zdála hodně vysoká a jsem celkem opatrná. Když mně zakoupení schválil i přítel, tak jsem si tedy objednala. Zásilková služba jej doručila za čtyři dny a mé první překvapení bylo, jak kvalitně byl zabalený. Nedočkavě jsem vyndala z balíčku a vyzkoušela. Prostě to nemá chybu a když mi přítel řekl, že mi jej uhradí a daruje k narozeninám, měla jsem okamžitě moc hezký den.

Jan Prejza, Nahošovice

Jan Prejza, Nahošovice:
Co mě přivedlo k tomu, abych koupil 12 x Natumi Bio Sójový nápoj Natur, 1l? Jednoduše ta skromně nejlevnější cena. A taky recenze od přátel, kteří jsou už nějakou dobu zcela spokojeni. Musím říct, že mi nezbývá než se přidat. Občas jsem k zaváděným věcem skeptický, ale tady musím nechat svůj skepticismus bokem. Zbývá totiž jen chválit a doporučovat dál.

Sára Zummerová, Hoštice-Heroltice

Sára Zummerová, Hoštice-Heroltice:
12 x Natumi Bio Sójový nápoj Natur, 1l mi koupil otec k narozeninám. Byla jsem celkem zaskočená. Takové překvapení si běžně nedáváme. "Vyzkoušej to a uvidíš," řekl mi, když viděl, jak se tvářím. S počáteční nedůvěrou, ale přece teda jsem 12 x Natumi Bio Sójový nápoj Natur, 1l vyzkoušela. Dneska už se tomu spolu smějeme. S překvapením mě nakonec víc než udělal radost.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 09. 2018.

Hodnocení 12 x Natumi Bio Sójový nápoj Natur, 1l

hodnocení 5/5 od 12 hodnotících

Diskuze 12 x Natumi Bio Sójový nápoj Natur, 1l

Ema K: Tento 12 x Natumi Bio Sójový nápoj Natur, 1l jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Nikola Š: Je to dostatečné?

Radek Š: tak jsem to dostala aje to super

Nikol E: dobré

Valerie D: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Natumi Bio Sójový nápoj Natur, 1l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Natumi Bio Sójový nápoj Natur, 1l

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt