12 x Natumi Bio Špaldový nápoj s mandlemi, 1l

12 x Natumi Bio Špaldový nápoj s mandlemi, 1l

12 x Natumi Bio Špaldový nápoj s mandlemi, 1l

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Natumi Bio Špaldový nápoj s mandlemi, 1l. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Natumi Bio Špaldový nápoj s mandlemi, 1l vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1322 Kč
Naše cena: 881 Kč Ověřit dostupnost

Klasický špaldový rostlinný nápoj s mandlemi, z nejkvalitnější celozrnné špaldové mouky, původem z Německa, představuje lahodné mandlové potěšení nejen pro vegany, ale jako zdravá alternativa klasickému mléku, bohatá na rostlinné bílkoviny, a výjimečné mandlové chuti, najde své místo v každé zdravé kuchyni. Špaldový nápoj mandlový má ideální použití do müsli, kaší, pudinků, na sladké pečení či surové jako přírodní rostlinný nápoj výjimečné chuti a do rozličných mixů dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Celozrnná špalda* (15%), mandle* (2,5%), slunečnicový olej*, mořská sůl, voda. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: Lepek, OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 250 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 8.9 g, (z toho cukr: 7 g), Tuky: 2.3 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 1.9 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0.1 g), Vláknina: 0.6 g, Bílkoviny: 0.7 g, Sůl: 0.12 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Natumi Bio Špaldový nápoj s mandlemi, 1l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Natumi Bio Špaldový nápoj s mandlemi, 1l

Aleš Březnovský, Křepenice:
Činnost této 12 x Natumi Bio Špaldový nápoj s mandlemi, 1l je plně porovnatelná s nabízenými zahraničními produkty za čtyřnásobnou cenu, kolikrát i vyšší. Ale v továrně jsou géniové, to vím už dávno. Prostě je absolutně blbuvzdorná.

Jakub Nekovář, Žár:
Já jsem internetovým prodejcům, inzerci a všem podobným záležitostem v minulosti odolával. Nikoliv z důvodu, že bych si zboží nemohl dovolit, ale nevěřil jsem. Logicky vás zřejmě nešokuje, že jsem si 12 x Natumi Bio Špaldový nápoj s mandlemi, 1l neobjednal z vlastní vůle, ale koupila mi ho přítelkyně k Vánocům. Po té, co jsem si ho pořádně vyzkoušel, musím říct, pletl jsem se. Tohle je perfektní pomocník a mrzí mě pouze jediné, a sice, že jsem si produkt nekoupil již předtím.

Jiří Šplíchal, Únětice:
Perfektní a cenově přiměřený 12 x Natumi Bio Špaldový nápoj s mandlemi, 1l, ke kterému se rád navrátím. Vadí mi pouze menší hrubost povrchu než u předchozí verze. Jinak jsem nadšený vyhotovením. Byl to dárek, proto jsem si nemohl moc vybírat, ale opravdu mě to udělalo radost. Přemýšlím o zakoupení dalšího výrobku této značky. Doporučuji.

Alena Furková, Ostroměř:
12 x Natumi Bio Špaldový nápoj s mandlemi, 1l jsem si poprvé pořídila v zimě. Po zakoupení jsem si koupí nebyla jista, ale škoda ani vrácení zboží vůbec nenásledovalo. Tahle věcička je totiž úplně boží! Už od prvního dne jsem si ji zamilovala a užívám jí vlastně pořád. Před měsícem mi přišel další kus pro maminku a ta je z toho taky nadšená. Určitě hodlám objednávat další.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 04. 2018.

Hodnocení 12 x Natumi Bio Špaldový nápoj s mandlemi, 1l

hodnocení 5/5 od 16 hodnotících

Diskuze 12 x Natumi Bio Špaldový nápoj s mandlemi, 1l

Simona M: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Jan B: funkční výrobek

Julie P: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Oliver W: 12 x Natumi Bio Špaldový nápoj s mandlemi, 1l je dobrý, ale chtělo yb to větší

Sabina V: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Natumi Bio Špaldový nápoj s mandlemi, 1l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Natumi Bio Špaldový nápoj s mandlemi, 1l

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt