12 x Naturata Bio Čokoláda s kakaovými kousky, 100g

12 x Naturata Bio Čokoláda s kakaovými kousky, 100g

12 x Naturata Bio Čokoláda s kakaovými kousky, 100g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Naturata Bio Čokoláda s kakaovými kousky, 100g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Naturata Bio Čokoláda s kakaovými kousky, 100g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 752 Kč
Naše cena: 501 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka veganské fairtradeové čokolády s granulovanými kousky čistého kakaa s velice jemnou chutí díky obsahu rýžového sirupu představuje lahodnou pochoutku pro všechny milovníky jedinečných čokolád se zajímavou chutí. Bez sójového lecitinu. Optimální malá svačinka.Složení: Kakaová hmota*, kakaové máslo*, třtinový cukr*, sušený rýžový glukózový sirup* (15%), granulované kakao*, mletá vanilka*, mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2450 kJ (589 kcal) na 100 g. Sacharidy: 47 g, (z toho cukr: 33 g), Tuky: 42 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 26 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 3.5 g, Sůl: 0.2 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Naturata Bio Čokoláda s kakaovými kousky, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Naturata Bio Čokoláda s kakaovými kousky, 100g

Vanesa Lužíková, ÚSTÍ NAD LABEM

Vanesa Lužíková, ÚSTÍ NAD LABEM:
Vybrat si ten nejlepší produkt bývá náročný úkol. Nabízí se totiž široká paleta rozličných modelů. Já jsem si zvolila 12 x Naturata Bio Čokoláda s kakaovými kousky, 100g a svého rozhodnutí vážně nelituji. Měsíce po používání mi mou volbu jen utvrdilo a vím, že bych nijak neměnila. 12 x Naturata Bio Čokoláda s kakaovými kousky, 100g jsem následně předvedla i těm nejbližším. A s potěšením bych o něm touto cestou doporučila i zákazníkům.

Michael Pudelka, Panenský Týnec

Michael Pudelka, Panenský Týnec:
Nejprv chci vyzdvihnout opravdu hezký design, potom také originální výkon 12 x Naturata Bio Čokoláda s kakaovými kousky, 100g. Dá se užít pro několik funkcí, ale pozor je převelice křehký. Dceři se převrátil€obrátil na zemi a kousek se odtrhnul. Na užitek to ale nic nezměnilo, jen byl změněn tenhle krásný vzhled. Je opravdu výkonný a celkem tichý.

Sabina Cutáková, Vrchovnice

Sabina Cutáková, Vrchovnice:
12 x Naturata Bio Čokoláda s kakaovými kousky, 100g jsem hledala pět týdnů, v většině obchodech byl nedostupný, nebo drahý. Na radu kamarádek jsem si vybrala právě tento a jsem velice nadšená. Kvalitně splňuje všechny svoje práce a má hodně pěkný design. Také cena mi vyhovuje, a proto mohu doporučit i ostatním.

Emma Hagarová, Nezdenice

Emma Hagarová, Nezdenice:
Dostala jsem ho jako dárek. Do té doby jsem nikdy ani neuvažovala o tom, že bych si ho sama pořídila. Pak jsem se přece jen rozhodnula, že ho tedy otestuji. Bez přehánění chci potvrdit, že jsem byla moc mile překvapená. Přítelkyně, které u mě byly na skok se ihned ptaly, jak jsem s ní zadobře. Tak jsem popravdě pověděla, že si nemohu stěžovat a bez váhání jsem jim to doporučila.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 08. 2019.

Hodnocení 12 x Naturata Bio Čokoláda s kakaovými kousky, 100g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Naturata Bio Čokoláda s kakaovými kousky, 100g

Veronika P: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Viktorie H: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Roman V: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Marek N: Jsem ráda, že to mám

Sára F: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Naturata Bio Čokoláda s kakaovými kousky, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Naturata Bio Čokoláda s kakaovými kousky, 100g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt